توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 355782
هشدار قطع سهمیه سوخت به خودروهای فاقد بیمه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۱
همزمان با ورود به خرداد ماه، برای مالکان خودروهای سنگین و گازوئیل سوز فاقد بیمه شخص ثالث هشدار پایانی درباره قطع سهمیه سوخت در زمان سوخت گیری در جایگاه‌ها صادر شد.

به گزارش میزان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، اعلام کرد: مالکان خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث از ۶ اردیبهشت ماه با ورود کارت به سامانه هوشمند برای دریافت سوخت، پیام «هشدار- بیمه» دریافت کردند و بر این اساس موظف به رفع مشکل بیمه خود تا خردادماه بودند.

همچنین، در مرحله دوم که از (یکم خردادماه) آغاز شد، صاحبان خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث با ورود کارت به سامانه هوشمند برای دریافت سوخت، پیام «خطا- بیمه» دریافت کردند.

این پیام به این معناست که از زمان اجرای کامل این طرح که پیش بینی می‌شود از نیمه خردادماه باشد تا زمان رفع مشکل بیمه، کارت سوخت این خودروها غیرفعال شده و امکان سوخت گیری در هیچ یک از جایگاه‌های کشور را نخواهند داشت.

تاکنون ٩٥ هزار خودرو سنگین فاقد بیمه شخص ثالث در کشور شناسایی شده اند که بر اساس برنامه‌‌ریزی و هماهنگی انجام گرفته با نهادهای مربوطه، از خرداد ماه سال‌جاری سهمیه سوخت خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث قطع خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : کارت سوخت+بیمه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.