نظر منتشر شده
۶۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 202088
واکنش تند پسر شهید همت به نوشته نعیمه اشراقی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۲
خانم اشراقی دهان باز کرده و دُرفشانی نمودند. یا واقعاً امام خمینی چنان گفتار و تفکر و برخوردی داشته یا خانم اشراقی دروغ می‌گوید و این هم باز باید تذکری باشد به بیت امام و اطرافیان خانم اشراقی که جلوی دُرفشانی‌های گاه و بی‌گاه ایشان را بگیرند.

به گزارش فارس - فرزند شهید محمدابراهیم همت در واکنش به یک یادداشت توهین‌آمیز از نعیمه اشراقی درباره خانواده‌های شهدا در صفحه شخصی‌اش در فیس‌بوک، نوشت:

خانم نعیمه اشراقی دهان باز کرده و دُرفشانی نمودند. چند نکته در مورد گفته‌های ایشان به نظرم رسید که بد ندیدم اینجا بگویم شاید به گوش اطرافیان ایشان رسید:

۱- بهتر است اطرافیان ایشان تذکری به ایشان بدهند تا شاید کمی در گفتارشان تغییر صورت گرفته و این حداقل را درک کنند که هر حرفی را نباید زد و حداقل در هر جایی نباید هر حرفی را گفت.

۲- اولین چیزی که با مطلب زشت ایشان به ذهن می‌رسد، این است که وقتی بچه‌های این مملکت در زیر گلوله و بمب و خمپاره تکه‌تکه می‌شدند، رهبری که خیلی از آن فرزندان ایران به فرمان او راهی جبهه شده بودند، داشته در مورد ایشان و خانواده آن سربازان، شوخی‌های زشت می‌کرده!!!!! این چیزی‌است که مطلب اشراقی به هر ذهنی تزریق می‌کند. آیا چنین کاری تیشه‌زدن به ریشه افکار و شخصیت امام خمینی نیست؟ ایشان نمی‌فهمد با چنان مطلبی تا چه حد وحشتناکی، بنیانگذار جمهوری اسلامی را زیر سؤال برده و خوار و کوچک کرده؟

در هر صورت یا واقعاً امام خمینی چنان گفتار و تفکر و برخوردی داشته (که هر جوری نگاه می‌کنم با عقل جور در نمی‌آید) یا خانم اشراقی دروغ می‌گوید و این هم باز باید تذکری باشد به بیت امام و اطرافیان خانم اشراقی که جلوی دُرفشانی‌های گاه و بی‌گاه ایشان را بگیرند.

۳- اگر واقعاً چنان شوخی بی‌شرمانه‌ای در آن ایام در جامعه شایع بوده، تنها باید گفت شرم بر سازندگان و شرم بر رواج‌دهنده‌های چنان شوخی بی‌شرمانه‌ای. افرادی که آن‌قدر بی‌شعور و نفهمند که این را درک نمی‌کنند که با این ظلم‌ها به خانواده‌های سربازان جنگ‌شان، فقط باعث می‌شوند در جنگ بعدی کسی برای‌شان نجنگد و خواهر و مادر و دختر و باقی زنان فامیل و آشنای‌شان مثل سده‌های گذشته در زیر دست و پای سربازان دشمنان شرقی و غربی قرار بگیرد (اتفاقی که در ابتدای حمله صدام به ایران، در سوسنگرد و هویزه افتاد و سربازان صدام بطور گسترده به زنان و دختران آن دیار تجاوز کردند...) و کشورشان دوباره تجزیه شود و از این هم کوچک‌تر گردد...

اتفاقی که در زمان شاه‌های فاسد و جنایتکار و بی‌کفایت قاجار رخ داد...

اگر عده زیادی نادان و نفهم از شدت سرخوشی و حماقت با همه چیز شوخی دارند، دست روزگار این‌گونه نیست؛ وقتش که برسد آنچنان ضربه‌ای می‌زند که نفهمند از کجا خوردند...

۴- این‌گونه افراد را که می‌بینم حس می‌کنم در جنگ گذشته کلاه گشادی بر سر خانواده‌های کشته‌های جنگ و کل رزمنده‌ها گذاشته شده. رزمنده‌ها در جبهه جنگ و زیر رگبار گلوله و بمب و خمپاره بودند و خانواده‌های‌شان در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌کردند (و این سختی بعد از شهادت و جانباز شدن رزمنده‌ها ادامه یافت و گاهی بیشتر هم شد..) و آن‌وقت این خانم که در خوشی تمام به سر می‌برده و سایر افراد مشابهش، چنان تفکر و شخصیتی داشته و دارند و تمام‌شان هم به خودشان افتخار می‌کنند...

حکومت هم که برخورد مشابهی با خانواده‌های سربازان جنگ دارد و در تبلیغاتش خود را مدیون آنها نشان می‌دهد و از کشته‌ها و مجروحین جنگی برای خودش مشروعیت درست می‌کند اما در برخورد با خانواده‌ها چیز دیگری را نشان می‌دهد...

پ.ن : فقط و فقط بخاطر احترامی که برای امام خمینی قائلم از چنین ادبیاتی استفاده کردم وگرنه در برابر شخصی که چنان توهینی به خانواده‌های شهدا نموده الفاظ درخور شأنش را به کار می‌بردم و البته این نگه‌داشتن حرمت، همیشگی نخواهد بود. اگر اطرافیان ایشان تصحیحی در گفتارش صورت ندهند، چاره‌ای جز شکستن حریم‌ها باقی نمی‌ماند.
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۸:۴۲:۰۶
حالا چی گفته که این جوابش بوده؟ (1722860) (alef-10)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۶:۵۹:۲۴
من خودم اصلاح طلبم ولی توهین به شهدا کار بسیار زشت و دور از اخلاق است و محکوم میکنم (1723864) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۶:۰۲:۱۷
کسی توهین نکرده، بله توهین به شهدا و خانواده معظم ایشان کار بسیار زشتی است. (1724676) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۲:۰۰:۵۲
حالا خانم اشراقی هر چی گفته!
این آقای فرزند شهید همت نباید چنین حرفهایی را میزد، واقعا تاسف انگیزه، البته خب نباید گفت از فرزند شهید همت انتظار بیشتری داریم چرا که گیرم که پدر تو فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل (1724310) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۱:۴۵:۲۴
به هر حال خانم اشراقی داره از نسبتش با امام نان می خورد.
آنچه مهم است این که این اظهارات از شان شهدا کم نمی کنه ولی راویش را بی اعتبار می کند. آنچه که باقی می ماند نام نیک است که قطعا نام شهدا خواهد بود. (1724598) (alef-6)
 
sorena
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۸:۴۸:۰۴
ادبیات ایشون که خیلی بدتر از خانم اشراقی هستش! به ایشون هم باید تذکر داد !!!!!! از فرزند شهید همت بعید است به این شکل صحبت کردن ! (1722868) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۰:۰۷:۳۱
دلم میخواست راجه به مادر تو هم یکی این چیزا را میگفت ببینم بازم این حرفو میزدی روشن فکر!!! واقعا متاسفم (1723002) (alef-10)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۲۳:۳۱
شما چقدر رو دارید
دم فرزند شهید همت گرم، توهین نعیمه اشراقی بسیار بسیار بد بود (1723324) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۲:۲۳:۱۵
این توهین چه بوده؟ (1724353) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۴:۰۵:۵۹
آقای همت به خاطر هیچ و یک سوء برداشت این همه سر و صدا برپا کرده است. (1723530) (alef-6)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۷:۲۵:۱۹
نه خیر شما می توانید مطالب قبلیاین خانم رو هم پی گیری کنید تا ببینید اقای همت به خاطر سوء برداشت حرف نزده. (1723899) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۱:۰۱:۴۱
بعد از عذر خواهی رسمی خانم اشراقی دلم می خواد ببینم شما ادمهای لجباز وعنود که همیشه سعی در توجیه رفتارهای اصلاح طلبان دارید نظرتون چیه؟
الحق که دیوار حاشا بلند است و کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بلند کرد که از اصلاح طلبان جز این هم انتظار نیست (1724222) (alef-6)
 
ف
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۶:۵۰:۳۴
نه دوست من شما اگر جای ایشان بودی خیلی بد تر از اینها میگفتی شما درد نکشیدی ؛ شما زجر نکشیدی ! شما بی پدری نکشیدی با اساسات شما بازی نشده !اگر یک لحظه خود را جای ایشان بگذاری که یکی بهتون توهین کنه بد تر اینها را نثارش می کنی (1723847) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۲:۰۲:۱۴
خصوصاً که زود قضاوت کرده بود! (1724312) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۶:۰۳:۴۳
چرا با اینکه خانم اشراقی این مطلب را ننوشته اند میگویید ادبیات خانم اشراقی (1724677) (alef-6)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۸:۵۶:۵۴
مطلبی که قصد پاسخ به آن را دارید در کامنت‌های صفحه‌ی فیسبوک خانم اشراقی بوده و ظاهرا متعلق به ایشان نبوده.
اگر واقعا قصد تخریب ندارید و به دنبال روشنگری هستید جوابیه‌ی خانم اشراقی را نیز چاپ کنید. (1722881) (alef-10)
 
فرید
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۳۰:۳۳
بند سوم نامه این آقا علاوه بر توهین ناموسی مستقیم به مردم و خاصه زنان سوسنگردی و توهین ناموسی غیر مستقیم به تمام بانوان ایرانی طبق قوانین شرع اسلام دارای حد قذف می باشد. (1723340) (alef-6)
 
مسلمان ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۱:۳۲:۳۲
حرف حق نسوزوندت، یا اگه میسوزی لااقل بیدارشو.حقا که پسر همون پدری.بگو سالار و این اشراقیارو رسوا کن. (1724589) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۸:۵۷:۳۷
متاسفم برای بیت امام که گاه وبیگاه از خط امام و رهبری دور میشوند. (1722884) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۵۵:۲۹
اول مطمئن شوید که حرفی زده شده و بعد حمله کنید. در ضمن فیس بوک در ایران فیلتر است چجوری دسترسی داشتند ؟ مثل دوست من که نظر دادند ادبیات ایشان بسیار زننده است و پاسخ به بدترین شکل ممکن دادند (1723272) (alef-6)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۳:۲۱:۰۰
درسته فیس بوک تو ایران فیلتره ولی بیشتر مردم به هر طریقی شده وارد فیس بوک میشن.. شخص محترمی که گفته فیس بوک فیلتره و ایشون چجوری وارد فیس بوک شده مثل اینکه فراموش کرده حتی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه هم پروفایل فیس بوک دارن.. این دیگه از اون حرفاس که چون فیس بوک در ایران فیلتره پس حتما نعیمه اشراقی هم اون مزخرف رو نگفته.. سرتون رو از زیر برف بیرون بیارین لطفا

کسی که عکس دخترش رو فتوشاپ میکنه و براش مانتو میذاره ازش بعید نبود که سریع پروفایلش رو پاک کنه.. متاسفم که جوونای ما زیر گلوله شهید میشدن و خانواده ها و زن ها و دخترانشون دوریشون رو تحمل میکردن اونوقت بعضی برای این زن های غیور جک ناموسی میساختن (1724449) (alef-6)
 
صبا
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۹:۲۶:۵۴
واقعا که!
این خانم محترم فقط از نظر نسبی به امام مربوط می شود ولی سخنان و مصاحبه های گاه و بیگاه ایشان هیچ سنخیتی با امام عزیز ندارد.
گهگاهی راجع به پوشش زنان هم افاضاتی دارند.
من نمی دانم این حرف هایی که ایشان در حال حاضر می زنند در حضور حضرت امام هم می توانستند بزنند؟!
البته ایشان به عنوان یک شهروند می توانند نظر شخصی شان را بگویند ولی کسی ایشان را به عنوان نماینده امام قبول ندارد. (1722925) (alef-10)
 
امیر اسد
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۹:۳۱:۵۳
برادر عزیزم و بعبارتی پسر عزیزم ، آقای همت
ما هیچ به دلمان بد راه نداده و نخواهیم داد. و مهم نیست که این اراجیف را چه کسی بگوید ، که محال و غیر ممکن است که امام شهدا با آن شخصیت عظیم چنین بگوید . بقیه اصلا مهم نیستند. ما خون عزیزانمان را با خدا معامله کرده ایم و چنین تجارتی هرگز خسران و زیان ندارد. و خدای شهیدان خودش حواسش به همه چیز هست و بد خواهان را مجازات خواهد نمود.

مگر نگفت که ک

و من قتلته فعلی دیته
و من علی دیته ، و ان دیته (1722936) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۰۹:۳۳:۳۶
نفهمبدبم اصلا چی شد ؟ قراره فحش و فحش کاری بشه ؟ ایکاش رد تامه با زبانی بهتر بود و با استدلال نه با تهدید مطمئنا بهتر بود . مردم از این نوع ادبیات سالهاست دوری می کنند . (1722941) (alef-10)
 
س
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۰:۵۹:۰۶
وقتی یه نفر شما رو مسخره کنه و در حضور مردم به شما توهین کنه شما با چه ادبیاتی به او پاسخ می دی؟
استدلال می کنی براش؟ (1723144) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۰:۲۴:۱۰
بهتر بود پسر شهید همت کمی همانند پدرشان زرنگ بودند و قبل از اینکه حکمی را صادر کنند از وجود جرم مطمئن می شدند (1723041) (alef-10)
 
اکبر
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۰:۴۶:۴۰
ایا این ادبیات ومنطق فرزند شهید همته ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1723101) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۰:۴۹:۰۴
در قبال اون نوشته، واقعاً واکنش تندی نبوده. کمترین واکنشی بوده که میشد انتظار داشت. (1723107) (alef-10)
 
اکبر
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۰۰:۳۰
برای هر دوتاشون متاسفم با چنین ادبیاتی (1723145) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۱۰:۰۷
اولا : هک کردن یک صفحه کار زیاد سختی نیست ! دوما : منم می توان به اسم هر کسی در اینترنت صفحه ایجاد کنم !!! (1723174) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۵:۲۰:۳۲
واقعا؟ هک کردن صفحه فیسبوک اگر به این راحتی بود هر روز شاهدش بودیم.
ماله را از سر اشتباهش گرفتی برادر (1724667) (alef-6)
 
صبا
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۲۸:۵۴
این هم از برکات فیس بوک! (1723227) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۳۲:۱۹
آقا شما که با ناسزا گفتنات بدترش کردی حالا چی شده مگه که اینقدر برافروخته شدی عزیز.تو هم که به خانواده های سوسنگردی و هویزه ای توهین میکنی؟؟ (1723237) (alef-6)
 
دماوندی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۱:۳۸:۲۹
نعیمه خانم هر از گاهی افاضاتی دارد ...ظاهرا" ایشان مشغول تست کردن غیرت مردم است...از حجاب گرفته تا تماشای ماهواره ....تا شنیدن موسیقی غنائی....ایشان در حریم امام است لذا مراعات شده والا.... (1723249) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۲:۰۲:۳۷
همه در برابر قانون يكسانند و پارتى بازى هم نداريم . (1724612) (alef-6)
 
بزرگ
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۰۲:۰۷
عزیزان زود قضاوت نکنین.صفحه فیسبوک خانم اشراقی هک شده بوده.
و خانم اشراقی هم از فرزند شهید همت کلی عذرخواهی کرده و صفحه فیسبوکشو مسدود کرده.اینم منبعش:
http://www.entekhab.ir/fa/news/133268 (1723284) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۵:۲۲:۳۷
اگر صفحه اش هک شده چه نیازی به عذرخواهی بود؟
این خانم بار اولش نیست. اگر خود حضرت امام خمینی زنده بودند حتما توی دهان این نوه ناخلف میزدند. (1724668) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۰۴:۱۷
احترام همه شهدا به جای خود اما بهتر است استفاده ابزاری از شهدا نکنیم و دائما در دعواهای مختلف پای شهدا را وسط نکشیم الان بیست سال از جنگ گذشته و نمیتوان دائم مردم را از این طریق تحت فشار قرار داد .بنده میبینم هر گاه گروهی کم میاورند از شهدا مایه میگذارند شهدا بسیار انسانهای مهربان و مردم دوستی بودند و اینگونه سواستفاده باعث میشود نسل جدید حس خوبی نداشته باشند و به نا گاه ببینیم جریانات به گونه دیگری رقم می خورد .در جریان رابطه با امریکا متوجه شدم عده ای حرف از شهدا میزنند در حالی که ما با روسیه که اون همه شهید در دویست سال گذشته به ما تحمیل کرده و خاک ما را اشغال کرده و به عراق هم کمک کرده داریم (1723289) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۱۹:۳۸
خیلی ادبیات بدی بکار برده پسر شهید همت . واقعا متاسفم
چقد فریاد زدیم بسیجی واقعی همت بود و باکری! ولی یه کم خراش افتاد به ذهن و دلم !
همت عزیز درنگ کن درنگ ! (1723314) (alef-6)
 
ص
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۷:۲۹:۳۴
احترام خانواده امام واجب است (1723907) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۲۲:۳۹
حالا خانم اشراقی چی گفته است؟ وقتی پاسخی داده میشود و چاپ میشود منطقی است که نامه اولیه ارائه شود تا موضوع مشخص گردد. (1723321) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۳۲:۲۴
ادبیات استفاده شده بسیار ناپسند و مشمئز کننده است . برادر من تا از درستی و نادرستی بیاناتی که در فضای مجازی منتسب به شخصی می بینی مطمئن نشدی پاسخ نده و اندکی صبر و درنگ کن. آن خواهر بزرگوار تکذیب کرده اند. (1723350) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۷:۴۴:۰۰
با سلام
آن خواهر بزرگوار باید همیشه صفحه خد را بررسی کند تا مطلبی خلاف در صفحه اش واقع نشود. در ضمن این جواب فرزند شهید همت تذکری است به همه تا با خانواده شهدا شوخی نکنند. (1724721) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۳۴:۱۶
فضای مجازی فضای تعجیل نیست . اندکی تامل باید. (1723353) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۷:۰۱:۲۱
بنده خدا مردم مظلوم سوسنكرد و هويزه (1723867) (alef-10)
 
فرزندشهيد
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۲:۴۷:۱۹
منافقين بدانند،يادگاران شهدا باآگاهى كامل شرايط كشور رارصد مى كنندوهمواره پشت سررهبرى عزيز آماده دفاع ازارزشهاى ناب اسلام ،امام،رهبرى وشهدا هستند وكوتاهى هركسى رادراين راه ،را حتما به وقت نيازوضرورت پاسخ دندان شكنى خواهند داد.(مازنده به آنيم كه آرام نگيريم - موجيم كه آسودگى ما عدم ماست ) ماهميشه مديون مردم عزيز هستيم . (1723390) (alef-10)
 
داریوش درویشی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۳:۴۸:۵۳
همت و باکری و... عشق مردم ایران هستند.ای کاش فرزند گرانقدر وآزاده همت عزیز این گونه لب به سخن نمی گوشودند.این گفتارها قطعا از این چنین خانمی بعید است و سرانجام دید ید تکذیب کرد.ای کاش قدری تامل میکردید.فدایت شوم .دوستت دارم. مادر بزرگوارتان را الگوی صبوری خویش قرار دهید (1723494) (alef-6)
 
xavi
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۴:۳۴:۳۹
سلام به همه اقا زاده ها و خانم زاده ها پیشنهاد می کنم از منظر انتساب به پدر و یا بستگان وارد اعلام نظر نشوند و برای خود رسالتی خاص قائل نباشند به تعبیری از کیسه دیگران ولو نزدیکان خرج نکنند شاید در سرای باقی فرقی بین پسر فلان اقا بودن نکته قایل اتکایی نباشد واقعا اگر سرکار خانم دیگری همین مطالب (با فرض صحت انتساب کلام ) را بیان می کرد که بسیاری بیان کرده اند ایا جناب همت عزیز با عکس العمل نشان می دادی ویا دادهای ؟ ایا جای فکر ندارد که چرا به یک خانم زاده فقط پرخاش می کنی . شرمنده و ممنون (1723598) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۵:۲۲:۲۸
نه خانم اشراقی ونه آقای همت هیچکدام حق ندارند از طرف عزیزان ما امام عزیزمان وشهید عزیز همت صحبت کنند اینها سرمایه های ملت ایران هستند نه افراد معمولی .یادتان باشد که پسر نوح با بدان بنشست خاندا ن نبوتش گم شد. (1723683) (alef-10)
 
shima
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۵:۵۰:۱۴
خانم اشراقي هر که هستي باش و به هرخانواده‌اي که تعلق داري،حرفي نيست. اما اين تعلق، تو را مصون نمي کند که در برابر توهين و تحقيري که به زنان دلسوخته شهدا روا داشته اي بگذريم و سکوت کنيم. (1723731) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۵:۵۶:۴۱
واقعا شرم باد بر خانم اشراقی
هم توهین کرد هم هم مسوالیتش نپذیرفت و دروغ گفت
اگر کار خودش نبود چرا سایتش را حذف کرد چرا نگذاشت وزارت اطلاعات به فهمد آیا کسی دیگه بود یا خودش
خودش فهمید ماله کشی نمی شه از بیخ بن حذفش کرد
چند وقت پیش هم با تحریف سخنان امام مخالف امام با حجاب را عنوان کرد (1723750) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۶:۰۰:۲۱
کاش شما هم حرمت افراد را حفظ میکردید و اینقدر سریع قضاوت نمیکردید (1724675) (alef-6)
 
فرهنگی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۱۹:۵۴:۴۵
باسلام آقای همت ،کاش ابتدا درباره درستی یا نادرستی این نقل قول تحقیق بیشتری می کردید وبعد امام خمینی (ره) که جون همه رزمنده هاوخانواده هاشون اون موقع فدای ایشون بود والان هم فدای رهبر مون سیدعلی خامنه ای هست این بحث ها پیش کشیده میشد .خانم اشراقی درمورد حجاب و...باید پاسخگو همه باشد (1724115) (alef-10)
 
سعي رضازاده
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۱:۱۶:۳۷
جناب اقاي همت بهتر است شما هم به احترام خون شهيدتان اينقدر بي ادب نباشيد ايشان تكذيب كرده حالا شما چطور ميخواهيد توهيني كه به ايشان كرديد جبران كنيد در ضمن امام هيچ وقت با اين حرفها زير سوال نميرود بهتر است شما شان شهيدتان را نگه داريد (1724253) (alef-6)
 
داریوش
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۱:۲۴:۰۱
فرزند شهید همت بنده بعید می دانم یک انسان عاقل و تحصیل کرده و حتی یک هموطن نا رازی از این حکومت بخواهد ویا بتواند به آن افراد فداکار که جان باارزش خود را فدای آب و خاک و مردم خود نموده بتواند بخود اجازه بدهند که به آنها توهین شود متاسفانه عده ای هستند که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند شما نباید فریب بخوردید بنده هم در جنگ بودم و هم در منطقه جنگی زندگی کردم و سالها کنار آن فدکاران بوده ام آقای همت شما مطمن باشید اگر کسی بخواهد به این مملکت دست درازی بکند در طبعیت هر ایرانی حالا چه از نوع مسلمانش و چه از نوع مسیحی آن جلودشمن خواهند ایستاد چون ما ایرانی هستیم و پیرو مکتب پهلوانان ایران هستیم شما پیش خودت تصور نکند که دیگر امثال آن افراد فداکار وجود ندارد هنوز هم هستند (1724262) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۱:۴۶:۴۴
من از خانواده شهدا هستم تصورم بر این است که ادبیات همت ها اینکونه نیست.
وقتی کسی صریحا تکذیب می کند باید پذیرفت. (1724286) (alef-6)
 
نادر اصلی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۳:۲۸:۲۸
خطاب به فرزند شهید همت! ((پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد)) من هم فرزند آزاده و جانبازم و دوری پدر را در بهترین دوران ونیاز به پدر درک کرده ام و قسم میخورم سختی و زجری که من و خانواده ام از آن فراق کشیدیم خیلی سنگینتر و بدتر از اوضاع امثال مثل تو بوده ولی با این گفتار توشدیدا مخالفم و جایگاهی هم که برای امام قایلم خیلی بالاتر و والاتر ازاین مسایل می دانم که فک کنم مثلا با یک اظهار نظر نوه ی ایشان خدشه دار گردد .با تمام احترامی که برای بیت امام قایلم ولی امام را جدای از همه میدانم شخصیت امام منحصر به فرد بود وهست و امام را متعلق به بیتش نمی دانم بلکه متعلق به همه کسانی می دانم که قلبشان همیشه برای او تپیده و خواهد تپیدامام متعلق به بیت خاصی نیست امام متعلق به همه هست (1724464) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۲۵ ۲۳:۴۳:۴۰
من هم دوست دارم باور کنم که این مطلب ومطالبی ازین دست ربطی به خانواده امام عزیزمان ندارد اما متاسفم که این اظهارات را گاه وبیگاه از زبان خودشان یا از طرقی که غیر قابل انکاره میبینیم و میشنویم. این که ایشون این مطلب رو تکذیب کردن به جای خود اما بار اولمون نیست که ازین دست مطالب از خانواده امام میشنویم. ما یادگاران امام رو دوست داریم اما به خاطر همون امام اجازه نمیدیم که کسی ارزشهای انقلاب رو به هر طریق زیر سوال ببره،عاجزانه از خداوند متعال خواستارم که خانواده امام رو از شر شیاطینی که اونهارو دوره کردند حفظ کنه... (1724489) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۰:۴۹:۲۸
چه ادبیات زشتی داره این پسر همت
احترام شهدا واجب و لازم
ولی قرار نیست فرزندان اونا هر چی دلشون میخواد بگن دیگه (1724557) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۵:۲۵:۵۳
اولا انتساب به خانواده حضرت امام برای کسی مصونیتی ایجاد نمیکند. خود حضرت امام در زمان حیات پر برکتشان آن نوه ناخلف دیگر را طرد کردند. حالا چطور شده برای این نوه که صرفا هیچ ندارد جز انتساب نسبی به حضرت امام مصونیت قایل شدید و اجازه میدهید هر حرف چرندی را به زبان بیاورد؟
این خانم علاوه بر آن توهین زشت، مرتکب دروغ گویی هم شدند. اگر آن مطلب زشت نسبت به خانوده شهدا کار ایشان نبود چرا از فرزند شهید همت عذرخواهی کردند؟ چرا صفحه فیسبوکشون را به کل پاک کردند؟
این بار اول این خانم نیست. چرا دادستان کل کشور سکوت کرده و با اقدامات این حانم برخورد نمیکنه؟ این کارها صرفا باعث توهین به حضرت امام هست.مح (1724669) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۵:۵۸:۳۱
این همه جنجال برای مطلبی که همه میدانیم از خود خانم اشراقی نیست و هکرها این کار را کرده اند و خودشان ننوشته اند برای چیست؟ هدف هکرها مشخص است! ما چرا هدف آنها را دنبال بکنیم. مشخص است هدف گرفتن خانواده شهید همت از طرف هکرها برای چیست! در این چند سال افراد طرفدار امام خمینی قدس سره و بخصوص منسوبین ایشان بیشترین حمایت را از خانواده شهید همت هم داشته اند. البته عکس العمل سریع فرزند محترم شهید بزرگوار همت، هکرها را در قسمتی از هدفشان متاسفانه موفق کرده. (1724673) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۶:۰۸:۵۴
کاملا واضح است که هکرها به چه دلیل دو خانواده 1 - حضرت امام قدس سره الشریف و 2 - شهید بزرگوار همت را نشانه گرفته اند مواضع این دو خانواده معظم و نزدیکی فکری ایندو در مسایل و مواضع سیاسی، این کار کثیف از چه کسانی بر می آید؟! به عملکرد بعضی افراد در جامعه دقت کنیم !!!! (1724681) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۰۷:۱۵:۰۲
اينطور كه معلومه فرزند شهيد همت ادبياتى متفاوت با ان شهيد بزركوار دارد. اين نوع ادبيات در خور فرزند يك شهيد نيست. (1724706) (alef-6)