توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 186285
«سیاست زدگی مهمترین مانع پیشرفت کشور»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۸
مدیرمسوول روزنامه تهران امروز گفت: بعد از دوران دفاع مقدس کشور بتدریج در یک چرخه سیاست زدگی گرفتار شد و تا از این مصیبت رها نشویم نمی توانیم به پیشرفت واقعی برسیم.

به گزارش الف، مدیرمسوول روزنامه تهران امروز که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه امام رضا (ع) مشهد روز پنج شنبه در این دانشگاه سخنرانی می کرد گفت: ما مطابق فرمایش رهبری باید محاسن و معایب دولت های گذشته را دقیق بررسی کنیم و در انتخابات آتی فردی را برگزینیم که این محاسن را داشته باشد و معایب آنها را نداشته باشد.

این فعال سیاسی یکی از مهمترین آسیب هایی که در دولت های گذشته وجود داشت را سیاست زدگی عنوان کرد و افزود: سیاست زدگی در هر دولتی به شیوه خودش وجود داشت و متاسفانه این فضا از سوی دولتمردان دامن زده می شد. بزرگنمایی موضوعاتی که دغدغه جامعه و عموم مردم نبود از سوی این عده مورد توجه قرار می گرفت.

حسین قربانزاده تاکید کرد: نیاز فعلی جامعه ما پرهیز از فضای سیاست زده است دوری از نگاه باندی و جناحی است گره نزدن زلف اقتصاد و سیاست خارجی به سیاسی کاری و ماجراجویی است.
وی تصریح کرد: همانگونه که رهبری اشاره داشتند اداره کشور کار آسانی نیست و نامزدها نباید درباره ارزیابی توانایی خود دچار اشتباه محاسباتی شوند.

مدیرمسوول تهران امروز لازمه تحقق حماسه اقتصادی را همدلی و هم افزایی همه دلسوزان انقلاب دانست که مقدمه آن ابتدا تحقق حماسه سیاسی و مشارکت حداکثری در انتخابات است تا با یک انتخاب صحیح مقدمات تعالی و پیشرفت جامعه فراهم شود.
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته