نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370163
روایت وزیر دولت احمدی‌نژاد از موضوع فیش‌های حقوقی: قبل از دولت یازدهم هم این پرداخت‌ها وجود داشت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۰
وزیر رفاه و تعاون دولت نهم معتقد است مسأله فیش های حقوقی اصلا موضوعی نبود که بخواهد رسانه‌ای شود.

به گزارش ایسنا، پرویز کاظمی در این رابطه گفت:‌مگر می‌شود من در سازمانی مدیر باشم و ندانم زیردستانم چقدر حقوق می گیرند؟ می‌گویند با این افراد برخورد می شود اما موضوع فرد نیست و در حال حاضر تمام اظهارنظرات فقط برای حالگیری بیان می شوند و کسی به دنبال خیر و صلاح کشور و دولت نیست.

وی خاطر نشان کرد: ۸۰ درصد هنر مدیریت انتخاب افراد است و اگر درست انتخاب شوند، ‌یک سیستم درست می‌شود. در حال حاضر نیز حقوق ها باید در هر شکلی متعارف باشد اما متاسفانه در کشورما همه چیز صفر و صدی است.

این وزیر سابق کابینه دولت یازدهم، هم‌چنین تصریح کرد: به طور مثال در کشور قانون گذاشتند که هیچ کس نباید در دو شرکت عضوهیئت رئیسه باشد اما افرادی مسئول شرکت هلدینگ هستند که حدود ۱۰۰ شرکت زیرمجموعه دارد. حالا باید از کجا این تعداد عضو برای هیأت رئیسه پیدا کنند؟

کاظمی با بیان اینکه مسأله فیش های حقوقی موضوعی نبود که بخواهد رسانه‌ای شود، اظهار کرد: خیلی راحت می‌شد به موضوع ورود کرد و با افراد خاطی و کسانی که خارج از عرف و قاعده دریافتی دارند برخورد شود و طرح همه این مباحث حاشیه‌ای به سیاست زدگی در جامعه بر می گردد؛ چرا که قبل از دولت یازدهم نیز این پرداخت های غیرمتعارف وجود داشت.
 
کلمات کلیدی : کاظمی، وزیر احمدی نژاد
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۸:۳۰:۴۴
درهنگام دولت شما با اون همه تورم و حکم دیوان به معلمان بسیار بدهکارید ولی شما که خدا را نه بنده بودید ونه هستید ونه اعتقادی به روز جزا دارید وقتی ۳۸ درصد بود برای ما۷ درصد افزایش حساب میشد (3853525) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.