توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506865
دست بردن در جوایز برترین‌های فوتسال!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
هیات رئیسه فوتسال ایران شاهکاری جدید خلق کرده است. برگزاری مراسم بهترین های فوتسال ایران را به چنان چالشی بدل کرده است که حالا تقریبا همه تیم‌ها به آن اعتراض دارند.

به گزارش "ورزش سه"،  بعد از اینکه عباس ترابیان افشا کرد در سه جایزه حداقل دست برده شده حالا اخبار عجیبی از دست بردن در جوایز این رخداد به گوش می رسد. 

به گفته منابع موثق از کمیته فوتسال، بعد از جمع بندی نهایی جوایز مراسم برترین ها ، حالا اقلا سه جایزه را تغییر داده اند. شاید عجیبترین تصمیم در این تغییر جوایز ، انتخاب پدیده باشد. درحالی که انتخاب پدیده یک جایزه کاملا تخصصی است ، مسئولان هیات رئیسه نظری را که از جانب اعضای کادرفنی تیم های ملی و تعدادی از کارشناسان گرفته شده بود را تغییر دادند و قرار است بازیکنی به عنوان پدیده معرفی شود که اصلا ویژگی های سنی پدیده بودن را هم ندارد!

در بخش دروازه بان گلر اول تیم ملی و کسی که کمترین گل خورده را در بازی های لیگ داشته و از نظر کارشناسان هم به خاطر درخشش در کسب سومی تیم ملی در جام جهانی ، به عنوان بهترین انتخاب شده بود ، جایزه اش عوض شده و قرار است به گلری برسد که در لیگ اقلا 15 گل بیشتر از او خورده است.

یکی دیگر از تغییرات عجیب و غریب اما انتخاب تیم برتر است! جایزه ای که به هیچ یک از سه تیم اول جدول قرار نیست برسد و قرار شده با تیمی شهرستانی برسد که در نیمه بالای جدول سال قبل هم نبوده است!
درباره تیم اخلاق هم تقریبا تیمی قرار است جایزه ببرد که بیشترین کارت زرد و احکام انضباطی برایش در نظر گرفته شده بود. 

حتی تلاش زیادی شده بود برای تغییر برترین مربی لیگ و می خواستند این جایزه هم به مربی تیم قهرمان نرسد!

حالا باید دید این فشارها و این دست بردن ها در لیست با واکنش مهدی تاج و مسئولان بالادستی فدراسیون فوتبال همراه می شود یا نه.
 
کلمات کلیدی : فوتسال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.