نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 203103
بیانیه مولوی عبدالحمید درپی شهادت مرزبانان
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۳۷
مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان در بیانیه‌ای اقدام تروریستی علیه مرزبانان را در هنگ مرزی سراوان به شدت محکوم کرد.

به گزارش تسنیم، در بیانیه مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان آمده است: مولوی عبدالحمید ضمن محکومیت شدید این اقدام، آن را عملی ناجوانمردانه و از سوی ایادی فریب خورده دشمن دانست.این بیانیه می‌افزاید:

  «إنا لله و إنا إلیه راجعون»

با نهایت تأسف و تألم مطلع شدیم که تنی چند از مرزبانان غیور جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان در اقدامی ناجوانمردانه و تروریستی توسط ایادی فریب خورده دشمنان این مرز و بوم به شهادت رسیدند، از آنجایی که اخیرا امنیت و وحدت در استان سیستان و بلوچستان مثال زدنی بوده است و علمای دلسوز جامعه هشدار داده‌اند که ایجاد هر نوع ناامنی، خصوصا در شرایط کنونی که مردم با حضور گسترده در صحنه انتخابات به ایجاد تغییر و احقاق حقوق اقوام و مذاهب رأی داده و منتظر رسیدگی هستند، بزرگ‌ترین خیانت محسوب می‌شود، این اقدام ناجوانمردانه مایه انزجار و تنفر عموم مردم شده است.

اینجانب ضمن محکومیت شدید این اقدام تروریستی، به کسانی که در داخل و خارج از مرزها به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه هستند هشدار می‌دهم که دست از چنین اقداماتی بردارند و بیش از این آب در آسیاب دشمن نریزند، زیرا هر نوع خشونت و راه بندانی به ضرر منطقه و به نفع دشمنان مردم استان خواهد بود.

در پایان برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده‌های شهدا صبر جمیل را از بارگاه الهی آرزومندم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۰۵ ۰۰:۰۳:۰۵
ممنون از این موضع گیری قاطع مولوی، خداوند شهدای عزیز زا بیامرزد و قاتلینشان را به جزای عملشان برساند. (1741679) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۸-۰۵ ۰۰:۴۱:۴۹
محکوم نکنه چی بگه؟!!!!!! (1741763) (alef-10)
 
سراوانی
۱۳۹۲-۰۸-۰۵ ۰۰:۴۷:۴۷
و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین
مطمئن باشید این هایی که چنین اقداماتی انجام می دهند آزروی ایجاد شکاف عمیق ملی و مذهبی در میان ملت بزرگ ایران هستند اما این آرزو را به گور خواهند برد چون مردم بلوچ و اهل سنت بیش از پیش تنفرشان از این گروهک ها بیشتر خواهد شد و خون پاک این بیگناهان درخت پربار اتحاد را استوارتر نگاه خواهد داشت.
خداوند شهدای عزیز را با امام حسین(ع) محشور بگرداند. (1741774) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۸-۰۵ ۰۲:۱۲:۵۴
لعت خدا ونفرین ما یر اشرار پلید .روح مرزداران شهید شاد (1741836) (alef-10)