توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480827
گشایش دفتر یادبود شهدای حوادث تهران در لندن
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
سفارت کشورمان در انگلیس به دنبال حوادث تروریستی تهران دفتر یادبودی در این نمایندگی کشورمان و یک دفتر مجازی افتتاح کرد.

به گزارش ایلنا، سفارت کشورمان در انگلیس به دنبال حوادث تروریستی تهران دفتر یادبودی در این نمایندگی کشورمان و یک دفتر مجازی افتتاح کرد.

سفارت کشورمان در لندن در بیانیه‌ای اعلام کرد: به دنبال بروز حادثه تأسف‌بار و وحشیانه تروریستی ۱۷ خرداد ماه در تهران که به شهادت و مجروح شدن تعداد زیادی از هموطنان بی‌گناه کشورمان انجامید، سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ضمن محکومیت شدید این اقدام بزدلانه تروریستی و ابراز همدردی با خانواده‌های شهدای این حوادث، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند که دفتر یادبود و گرامی‌داشت شهدای حوادث مذکور در روز جمعه به تاریخ ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۵ بعد از ظهر در محل سفارت مفتوح است.

همچنین با توجه به ابراز تمایل برخی از علاقمندان به ارسال پیام از طریق پست الکترونیک، بدین‌وسیله اعلام می‌نماید که این عزیزان می‌توانند مراتب تسلیت و همدردی خود با خانواده قربانیان را به دفتر یادبود مجازی سفارت ارسال کنند.
 
 
کلمات کلیدی : سفارت انگلیس+ حوادث تروریستی تهران+دفتر یادبود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.