توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479225
تشکر پوتین از ترامپ برای بارش برف در روسیه!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰
رئیس جمهور روسیه به مسئله خروج آمریکا از توافقنامه آب و هوایی پاریس به طرز جالبی واکنش نشان داد.

به گزارش العالم، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درگفتگو با خبرنگاران در شهر سن پترزبورگ به شوخی در اشاره به خروج آمریکا از توافقنامه آب و هوایی پاریس و برف و بارانی شدن آب و هوای شهرهای سن پترزبورگ و مسکو گفت: باید قدردان رئیس جمهور ترامپ باشیم. امروز مسکو شاهد ریزش برف است. اینجا هم بارانی و بسیار سرد است. حالا می توانیم وی (ترامپ) و امپراطوری آمریکا را مسئول آن بدانیم.

پوتین سپس با لحنی جدی افزود: از همه افراد ذیربط می خواهد که از سر وصدا و شلوغ کاری درباره خروج آمریکا از توافقنامه پاریس خودداری کنند و به جای آن شرایط را برای کار مشترک مهیا کنند.

ترامپ پنجشنبه گذشته اعلام کرد می خواهد از توافقنامه آب و هوایی پاریس خارج شود. این امر خشم سران بسیاری از کشورها را به همراه داشته است.

منابع رسانه ای به نقل از یک مسئول سازمان جهانی هواشناسی گزارش دادند حرارت زمین تا سال 2100 میلادی به علت تصمیم ترامپ 0.3 درجه افزایش خواهد یافت
 
کلمات کلیدی : پوتین+ترامپ+برف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.