توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393329
خبر خوش رئیس جشنواره مدافعان حرم برای قهرمانان المپیک
سیدهادی رضوی گفت: در ادامه مسیر تجلیل از قهرمانان المپیک تعدادی از آنها به دعوت جشنواره فیلم مدافعان حرم به عتبات (کربلای معلی) فرستاده می‌شوند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰
 تسنیم، سید هادی رضوی رئیس جشنواره فیلم «مدافعان حرم» با حضور در برنامه «کوی محبت» که به مناسبت تجلیل از مدال آوران المپیک روی آنتن رفته بود گفت: امروز تمام دستگاه‌های استکباری در دنیا برای بالا بردن تأثیر داعش و گروه‌های ضد اسلامی در بین مردم به وسیله بنگاه‌های تبلیغاتی خود نظیر هالیوود و ماهواره هزینه‌های سنگینی می‌کنند و نمی‌شود ما به عنوان جبهه فرهنگی  ضد استکبار در مقابل این اقدامات سکوت کنیم.

رضوی با اشاره به حرکت ارزشمند مهمانان مدال آور برنامه «کوی محبت» که مدال خود را به شهدای مدافع حرم تقدیم کرده بودند، عنوان کرد: امروز هر فردی در جبهه‌ای خاص برای مبارزه با جریان ضد اسلامی وارد عمل شده است،  یک نفر با تقدیم جان خود، یک نفر با هزینه کردن از جیب خود و این عزیزان نیز با اهدای با ارزشترین هدیه ورزشی خود به مدافعان حرم در حال یاری کردن این حرکت عظیم هستند که بسیار جای تقدیر دارد.

رضوی ادامه داد: جشنواره مدافعان حرم بر این اعتقاد است که باید در مقابل هزینه‌های هنگفت جریان استکباری و تلاش‌های شبانه روز آنها برای از بین بردن نور اهل بیت در دل مردم؛ همه جریان حزب اللهی ما به نوعی وارد عرصه شود و با تمام توان خود را در هر عرصه‌ای برای مقابله با این جریان به کار بی اندازد.

رئیس جشنواره فیلم مدافعان حرم اضافه کرد: امروزه بحث جریان دفاع از حرم اهل بیت به عنوان یک حبل الهی است که هر کس برای رستگاری باید به آن چنگ بزند.

رضوی در انتهای سخنان خود با تجلیل از حرکت ارزشمند مدال آوران المپیک که مدال خود را به شهدای مدافع حرم تقدیم کرده‌اند وعده داد که در ادامه مسیر تجلیل از این عزیزان تعدادی از آنها به دعوت جشنواره فیلم مدافعان حرم به عتبات (کربلای معلی) فرستاده می‌شوند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ مدافعان حرم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.