توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424928
غیاثی: گل ذوب آهن به پرسپولیس صحیح بود/ ترکی خوب قضاوت کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵
رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: گل ذوب آهن به پرسپولیس را کمک داور به اشتباه افساید اعلام کرد.

به گزارش فارس،سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت محسن ترکی در بازی پرسپولیس وذوب آهن گفت:  درروزی که اشکان خورشیدی داور ساروی درتبریز مهم‌ترین بازی هفته روز چهاردهم لیگ برتر را بین تیم‌ها تراکتورسازی و سپاهان بدون مشکل وبدون اشتباه قضاوت کرد، در اصفهان یک اشتباه ویک افسایدبدون علت اعلام شده توسط کمک داور اول بازی محمد رضا ابوالفضلی میرفت تا قصاوت نسبتاً خوب محسن ترکی را  دربازی ذوب اهن وپرسپولیس زیر سئول ببرد، در دقیقه٣٨ در حالتی که دو بازیکن ذوب اهن در خط دفاعی پرسپولیس ایستاده بودندو بازیکن پاس دهنده ذوب اهن توپ را بین دوهمدسته اش فرستادتشخیص آفساید بودن با نبودن صحنه بسیار مشکل بود ومتاسفانه ابوالفضلی آفساید بازیکنی را اعلام کرد که به هنگام ضربه زدن پاس دهنده به توپ درآفساید نبود. 

وی افزود: اکثریت خطاهایی که ترکی اعلام کرد درست بود او به کمال کامیابی نیا از پرسپولیس ودرخشان مهراز ذوب اهن اخطار داد که درست بود. ترکی به اعتقادمن بایددر دقیقه٥٤ به  علی حمام که روی احمد زاده خطاکرده بوداخطار می‌داد این خطای  به اعتقاد من مستحق ا خطار هم بود که داور اعتقادی به ان نداشت مدیریت ترکی بر بازی خوب بود ودویدن وجایگیری هایش هم مشکلی نداشت درجه سختی بازی هم زیاد بود.
 
کلمات کلیدی : باشگاه ذوب آهن+باشگاه پرسپولیس+لیگ برتر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.