توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 327935
سردار نقدی: اگر دیپلماسی بلد بودید روحانی را زیر چکمه مجسمه امپراطور نمی بردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۴
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه رفع تحریم‌ها در واقع شکست آمریکا بود، گفت: اما آمریکا از پای نمی‌نشیند و به این دل بسته که با چرب‌زبانی به ایران نزدیک شود و در نهایت نیز ضربه خود را از این طریق وارد خواهد کرد.

سردار محمدرضا نقدی، امشب در همایش بزرگ روسای هیئت‌های مذهبی و مداحان اهل بیت (ع) یزد در حسینیه حضرت علی اصغر (ع) با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر یادآور روزهایی است که ملت ایران، پرچم قیام حسینی را برافراشتند و تصمیم گرفتند مسیر خود را در راه انقلاب اسلامی دنبال کنند و با این حرکت، زنجیره عظمت و پیروزی‌های نصیب ملت ایران شد.

به گزارش فارس وی با بیان اینکه این پیروزی، ثمره دلدادگی به امام حسین (ع) است، عنوان کرد: هیئت‌هایی که شما متولیان آن هستند، زادگاه شعر و شعور حسینی و پیام و منطق حسینی است که کاخ‌های ظالمان دنیا را به لرزه درآورده است.

سردار نقدی با اشاره به برخی حقارت‌ها که ایران در دوران ۲۵۰۰ ساله ستم‌شاهی به ویژه در دوران پهلوی متحمل شد، خاطرنشان کرد: ما از آن حال به سرافرازی امروز رسیدیم و در شرایطی که آمریکایی‌ها میلیون‌ها دلار خرج کردند که محبوب قلوب مردم در سوریه، یمن و عراق شوند، اکنون می‌بینیم که خلاف خواسته آنها اتفاق افتاده است.

وی با تاکید بر اینکه دیپلماسی در برابر آمریکا طی سال‌های اخیر حتی در کشور خودش نتیجه نداده است،‌ افزود: در جایی نظیر هوستون آمریکا که در گذشته مردم سه مسجد داشتند، اکنون کلیساها را خریداری کرده و ۱۳۰ مسجد دارند که این نتیجه دیپلماسی نیست بلکه نتیجه مقابله با آمریکا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی ناوهایی دارد که توانایی غرق کردن کشتی های صهیونیستی را در دریای مدیترانه دارند که این قدرت اسلام است و در شرایطی که اسرائیلی‌های غاصب، مسلمانان را به حساب نمی‌آوردند،‌ امروز همین مسلمانان باعث وحشت آنها شده‌اند.

وی با اشاره به اقدامات و کودتاهایی که آمریکا طی سه دهه اخیر در ایران طرح‌ریزی کرد، بیان داشت: آمریکا علاوه بر کودتا، جنگ تحمیلی، هدف گرفتن هواپیماهای مسافربری، فتنه، ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی و ... را نیز انجام داد و حتی فشار اقتصادی را علیه ملت ایران اعمال کرد اما در نهایت کار به جایی رسید که اوباما در مقابل رسانه‌ها گفت که تحریم‌ها هیچ اثری علیه انقلاب اسلامی ندارد.

سردار نقدی اظهار داشت: در شرایطی که آمریکا در همه ترفندها و توطئه‌هایش شکست خورده، اسلام مدام پیشرفت کرده، پس در چنین وضعیتی آمریکا روش دیگری را به‌کار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: آمریکا اکنون با چرب‌زبانی و گفت‌وگو می‌خواهد نفوذ کند و با نزدیک شدن به ایران، پیوسته درصدد است تا در فرصت مناسب،‌ ضربه خود را وارد کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا هر اقدامی انجام داده، بی‌نتیجه بوده و امیدی نیز به پیروزی ندارد، عنوان کرد: امروز آمریکا به این دل بسته که با چرب‌زبانی به ایران نزدیک شود و ضربه خود را وارد کند اما آنقدر مستکبر است که می‌خواهد ادای دوستی را درآورد و دوستی او همراه با تکبر و نخوت است.

وی ادامه داد: برجام را تصویب کردند و بعد از آن تحریم‌های نظامی خود را چند برابر کردند از سوی دیگر قانون تصویب کردند که در سال ۲۰۱۶، بیش از ۲ میلیارد برای دموکراتیزه کردن ایران و چهار کشور دیگر هزینه کنند این در شرایطی است که در آمریکا فقط از دو گروه، رئیس جمهور انتخاب می‌شود آنگاه آنها دم از دموکراسی می‌زنند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: امروز دشمن می‌خواهد نفوذ کند و چهره‌اش را موجه نشان دهد و عوامل مختلفی نیز برای تحقق این امر دارد مانند جیسون رضائیان که اخیرا تحویل آمریکا شد.

وی افزود: بعضی گفتند که ما با دموکراسی با آمریکا مذاکره کردیم اما جواب آنها این است که اگر شما دیپلماسی بلد بودید، رئیس جمهور ایران را زیر چکمه مجسمه امپراطور خود نمی‌بردند و مصاحبه مطبوعاتی به راه نمی‌انداختند که اینها همه پیام دارد و این اقدامات باید با ریزبینی نگاه شود.

سردار نقدی تصریح کرد: کسی که خزانه‌اش خالی است، به روی خودش نمی‌آورد نه اینکه اعلام کند که خزانه‌اش خالی است تا دشمن هر چه می‌خواهد فشار را بیشتر کند و هر چه می‌خواهد به مردم و دولت تحمیل کند.

وی یادآور شد: اگر امروز اینقدر ما را تحویل می‌گیرند به خاطر این است که ایران می‌تواند در حل مشکل سوریه مشارکت کند زیرا در شرایطی که ابرقدرت‌ها نمی‌توانند کاری انجام دهند، ما افرادی همچون حاج قاسم سلیمانی را داریم.

سردار نقدی بیان کرد: آنچه که به ملت ما عظمت و عزت داده، منطق حسینی و شهادت‌طلبی و زیر بار ظلم نرفتن است و این راه را ادامه خواهیم داد.
 
کلمات کلیدی : سردار نقدی+دیپلماسی+روحانی+ایتالیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.