توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421237
حمایت یاغی‌های فوتبال از مسعود شجاعی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
صحبت‌های مسعود شجاعی در چند روز گذشته حواشی زیادی به همراه داشته و چند بازیکن سابق تیم‌ملی از او حمایت کردند.

به گزارش خبرآنلاین؛ صحبت های مسعود شجاعی باعث شد تا چند پیشکسوت فوتبال از او حمایت کنند. در این میان علی کریمی، خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا و ... افرادی بودند که از کاپیتان سوم تیم ملی حمایت کردند و پست هایی در اینستاگرام منتشر کردند.

خداداد عزیزی درباره حرف های شجاعی نوشت: «دوكلام بامسعود و اقايان: مسعودشجاعى عزيز و دوست داشتى يادت نرود اينجا فوتبال ايران است و گفتن حقايق تاوان دارد. اما اقايان يادمان نرود دست زدنها و هورا كشيدنهايمان را بخاطر تكنيك ناب مسعود در بازيهاى نه چندان دورتيم ملى ايران. اقايان كشيدن مسعود بپاى ميز محاكمه بخاطر گفتن حقايق موجود درفساد در فوتبال ايران يعنى زدن مهر تأييد بر فساد در فوتبال يعنى سكوت. بجاى سكوت و تأييد كمى برخورد بافساد شايسته تر است اگرچه مي پذيريم انتخاب مسعود درمورد شبكه اى كه مسعود با ان مصاحبه كرده اشتباه وحرفه اى نبوده اما حرفهايش درست است.»

علی کریمی که همواره نسبت به مشکلات جامعه و مسائل اجتماعی بی تفاوت نبوده هم در اینستاگرام خودت نوشته:« مسعود از سر دلسوزى ، درد و دغدغه هاى موجود را بيان كرده!!؟ كاش كسى بود كه پاسخگو مى بود!!!مسعود جان تو هم با ما بودى.»

مهدی مهدوی کیا بازیکن با اخلاق سال های نه چندان دور تیم ملی هم نوشت:« مسعود جان مانند اسمت شجاعی. اینها دردهای جامعه است بخصوص ورزش، باید از یه جایی درست بشه. دوستانت همه در کنارتند.»
 
کلمات کلیدی : فساد در فوتبال + مسعود شجاعی + فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.