نظر منتشر شده
۳۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315532
برخورداری کارکنان ارتش و سپاه از مزایای جدید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
با تصویب مجلس از این پس کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز از مزایای ناشی از اجرای مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخوردار خواهند شد.

به گزارش ایسنا، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس و با پیشنهاد کمیسیون اجتماعی با ۱۵۳ رأی به لایحه تسری مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ماده واحده آن رأی موافق دادند. لذا بر اساس این ماده واحده و طبق متن قانون از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون احکام موضوع مواد ۷۹ و ۸۳ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۲۰ /۱۲/ ۱۳۸۲ به کارکنان ارتش تسری می‌یابد.

بر اساس این مصوبه از این پس کارکنان ارتش و سپاه نیز از مزایای ناشی از گذراندن دوره‌های عالی آموزشی و تحصیلی برخوردار خواهند شد و سوابق تحصیلی جدید آنها در ارتقاء جایگاه سازمانی تأثیر می‌گذارد.
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۳:۱۲:۰۸
بخدا ما ارتشی ها مشکل معیشت داریم.
حقوقمون خیلی کمه.
لطفا به ما ارتشی ها کمک کنید تا حقوقی مثل بقیه کارکنان دولت داشته باشیم. (3371441) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۳:۲۷:۴۹
برادر من هم كارمند دولت هستم حاضرم حقوقم با شما عوض كنم (3371494) (alef-13)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۱۹:۳۳:۱۰
حقوق های سپاه و ارتش خیلی کمه کلا نظامی ها حقوقشون کمه (4000188) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۳:۴۲:۴۵
حقوق و مزایای برادران سپاهی خیلی خوبه. (3371566) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۲۱:۴۴:۴۵
خیلی خوب نیست (4487075) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۳:۰۳
با سلام . میخواستم خدمت شما عرض کنم که چرا دانشجویان دانشگاه افسری ارتش از ادامه تحصیل محرومند و برای گرفتن مدارج بالای علمی باید شب و روز حسرت بخورن. تورخدا اگه امکان داره ادامه تحصیل و ارائه مدرک تحصیلی از طرف دانشگاه افسری آجا بخصوص دانشگاه افسری امام علی ع نزاجا رو واسه علاقه مندان ممکن سازید،بخدا از اینکه نمیتونیم براحتی ادامه تحصیل بدیم و از نیروی جوانیمون به درستی استفاده کنیم افسردگی شدید گرفتیم. لطفا اقدامی صورت گیرد افسران جوان سرمایه این مملکتند با دست خود این سرمایه رو نابود نکنیم.با تشکر (3371602) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۴:۲۱
با سلام
حقوق ما هم در نیروی انتظامی جوابگوی مخارج روزمره زندگی نیست
کلی مشکل داریم دولت باید بفکر معیشت نظامیان خودش باشه نیروهایی که در هر شرایطی درانجام وظائف کوتاهی نمیکنند و در دفاع از امنیت و کیان این سرزمین و ملت سرافراز ایران
از جان مایه میگذارند شایسته توجهی ویژه در مبحث معیشت خود میباشند (3371608) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۴:۵۵
برادران ارتش که امنیت کشور رو برقرار میکنن متاسفانه کمترین حقوق ومزایا رو دریافت میکنند (3371810) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۵:۵۱:۵۹
بخدا ارتشیا خیلی خیلی مظلومن هیشکی ب فکرشون نیس حتی فرماندهان خودشون (3372041) (alef-11)
 
لطف الله رشیدی
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۶:۰۷:۱۳
سلام / ای کاش در یک برنامه ی تلویزیونی با قابلیت پخش مستقیم ملت شریف ایران را به داوری فرا می خواندیم تا مشخص می شد من ارتشی و ارتش چقدر مظلوم واقع شده ایم حقوقی که بنده بابت 30 سال خدمت صادقانه در مرزهای جنوب و غرب با مدرک کارشناسی دریافت می کنم به اندازه پول تو جیبی فرزند کسانی نیست که نه تنها معتقد به جهاد و میهن پرستی نبودند بلکه از آب گل آلود جنگ هشت ساله به خیلی از انحا سودها بردند اختلاسها و غارتها کرده و رانتها خورده اند!! در بزم جهان جز دل حسرت کش ما نیست / آن شمع که می سوزد و پروانه ندارد . (3372092) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۷:۰۸:۱۷
بابا کسی هم به فکر این خرده کارمندا باشه تمام ارگانها همه چی رو به نفع خود مصادره می کنن کسی نیست بگه اقا این کارمندا با یه میلیون ماهانه اجاره منزل بدن اقساط پول برق و گاز و تلفن یا شهریه فرزندشون بدن اخه چکار کنن بخدا انصاف هم یه چیز خوبیه (3372288) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۰:۰۱:۲۵
کجاش مزایای جدیدیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3372739) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۰:۵۶:۳۱
کدام گروههای حقوق بگیر حقوق مکغی دارند؟ (3372883) (alef-13)
 
داوود
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۱:۵۹:۳۹
به خدا نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن حقوق سپاهی ها خوبه!!! اصلا اینطور نیست. حقوق اکثرمون تو رنج یک تا یک و دویسته.شکایتی نیست ولی واقعیت اینه (3373023) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۳:۱۱:۳۳
مگر حقوق سپاه و ارتش فرق داره؟ (3373169) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۳:۳۶:۳۴
دوست عزيز ارتش حقوق كم كارمندانش و بي توجهي به ارتشيان به دايل مردمي بودن اونه.و به دليل مردمي بودن بايد با ساير دوستان نظامي تفاوت داشته باشن. (3373223) (alef-11)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۰۱:۰۶:۰۳
اگه فرماندهان هم بتونن یه روز و با حقوق و مزایای پرسنل جزء بگذرونن اونوقت میشه گفت که شاید بتونن زیر مجموعه خودشونو درک کنن
ولی حیف که فرسنگ ها با این فرهنگ ها فاصله داریم و کسی به فکر کسی نیست، اره اینجا ایرانه و جیبها خیلی گشاد (3373383) (alef-13)
 
h
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۰۳:۲۱:۴۹
به داد ارتش برسید با حقوق متوسط یک میلیون با ۲۰ سال خدمت ،پرسنل دلیر و فنی هواپیما که تعمیرات هواپیما انجام میدندشغل دومشون چیه بخدا راهذپله شویی اپرتمان های شخصی ، مسافر کشی .برق کشی ، کفاشی ، ایا درست است ، (3373472) (alef-11)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۹-۳۰ ۱۳:۵۹:۰۲
اقا میخواستم بدونم حقوق یک سروان نیرو هوایی تو چه رنجی هست؟! ممنون میشم پاسخ بدید (3404950) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۵ ۱۷:۳۱:۲۵
حدود ۲۲۰۰۰۰۰ تومان (4032059) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۲:۴۹
تجمع قریب به 1000 نفر از بازنشستگان ارتش جلوی مجلس خبر از بستوه امدن و خنجر به قلب رسیدن کسانی است که لب دوخته دل سوخته در تامین استقلال و امنیت کشور سالها مرارت و سختی خدمت ،جنگ و دوران بعد از جنگ را تحمل نموده اند و مضاف بر اینها شرمندگی پیش فرزندان که با پدران خود دراقصاء نقاط ایران شریک درد ها و مشکلات شغل پدر بوده اند و اکنون که به وطن خود برگشته ایم فرزندان مان غیر بومی محسوب و بکار گرفته نمیشوند اقایان مسئولان ما برای رو سپیدی روز قیامت و استقرار دین خدا در این مملکت قدی خمیده و دستهائئ خالی و عذاب شرمنگی پیش زن و فرزند را برای جواب نتیجه عمر پیش خدا داریم ایا شما برای فشار بما و یا پاسخ نیکی در مقابل نیکی در برابر خدا چیزی دارید (هل جزالاحسان الا الاحسان) قران

حمید (3765642) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۰۳:۱۷:۳۳
سلام.بخدا بقران حقوق من ارتشی جواب گو نیست.همیشه شرمنده زن و بچمم. (3982115) (alef-11)
 
سهیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۱۱:۳۵:۱۰
با این اوصاف من به خواستگارم که ی ارتشی هستن چ جوابی بدم؟ مثبت یا منفی؟ (3993816) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۲۳ ۱۹:۱۰:۵۵
مثبت بدین البته اگر تا حالا مونده باشه-من به عنوان یک ارتشی افتخارمی کنم حقوقم کمه بله سخته ولی پاکه حلاله-ارتش سخته حقوقش کمه ولی وقتی صداقت و پاکی باشه درست میشه- شاید بگید این نفسش از جای گرم بلند میشه نه-من هم مثل بقیه اومدم استخدام ارتش شدم، اومدم افسر شدم ولی هیچ وقت منتظر ننشستم تا ببینم ارتش برای من چه کار می کنه- (4014771) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۵ ۱۷:۳۲:۴۶
مثبت (4032060) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۱ ۲۰:۳۷:۱۸
با سلام. من دانشجوی رشته عمران هستم. برای آزمون ارتش ثبت نام کردم. خیلی جاها از حقوقی که ارتش میده+ شرایطش ناراضین. من قصد داشتم ارتشی بشم به امید شرایط خوبش ولی انگیزم سست شد.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم. (4110318) (alef-11)
 
حجت
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۲۲:۴۴:۱۸
این قانون بوده ولی تا امروز که اجرا نشده. هر کی ندونه فکر می کنه چه امتیاز بزرگی داده شده که این هم داده نشده. (4193911) (alef-11)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۱ ۱۱:۰۷:۴۱
سلام.من محصلم میخام با مدرک دیپلم تو ارتش استخدام بشم.از بچگی علاقه داشتم.ولی با ایناین اوضاع...بنظرتون خوبه یا نه؟ممنون میشم پاسخ بدین (4212368) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۵:۴۴:۲۱
اشتباه نکن خودتوگرفتارنکن حقوقش خیلی پایینه (4269104) (alef-11)
 
مهدی
Germany
۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۰:۵۴:۵۶
سلام بر اقایون من یه سوال داشتم میخواستم ببینم نیروی زمینی یا نیروی دریایی ارتش بعد حقوق یک ناخدا سوم نیروی دریایی چنده !!ممنون (4417470) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۲۳:۵۱:۴۲
لطفا یکی بگه حقوق ارتش نیروی زمینی واسه یه فردی که افسره و درجش الان ستوان دومه چقده؟ (4426747) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۲۲:۰۲:۵۸
ارتش بهتره....نیروانتظامی .....سپاه ....لطفابگید میخوام برم استخدام کنم (4455913) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۶:۴۱:۱۲
سلام
من میخام وارد نیروی دریایی بشم وضعیت نیروی دریایی چطور خوبیه؟؟ایا (4539162) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.