توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509078
فرار زندانی به سبک فیلم‌های هالیوود از بیمارستان هفت تیر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰
دوستان یک زندانی برای فراری دادن وی از بیمارستان هفت‌تیر دست به قمه شدند و به سبک فیلمهای هالیوودی او را فراری دادند .

به گزارش برنا، حدود ساعت 14 روز گذشته مأموران کلانتری 130 نازی‌آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت، خبر مرگ مشکوک مرد سی و پنج ساله‌ای را اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران، متوفی در بیمارستان امیرالمؤمنین جان باخته و آثار شلیک گلوله روی بدن وی مشهود بود.

دقایقی بعد از اعلام خبر، قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی اولیه نشان داد متوفی، مرد سی و پنج ساله‌ و زندانی زندان تهران بزرگ بوده است، مأموران زندان ظهر روز گذشته، متوفی را جهت معاینه پزشکی به بیمارستان هفت‌تیر منتقل کرده بودند اما هنگام خروج از بیمارستان، دوستان متوفی با سلاح سرد (قمه و چاقو) برای فراری دادن وی با سربازان و مأمور بدرقه زندان درگیر شده بودند.

زمانیکه زندانی در حیاط بیمارستان قرار داشت و در حال خروج از بیمارستان برای سوار شدن بر خودروی انتقال زندانی به زندان بود، یکی از دوستان وی با قمه به سرباز بدرقه حمله کرده و با ضربه به دست سرباز، وی را زمین‌گیر کرده بود، سپس یکی دیگر از نگهبانان بیمارستان که قصد جلوگیری از فرار متهم را داشت توسط دوستان متهم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجروح شده بود.

لحظاتی بعد متهم با کمک دوستانش (چندین مرد موتورسوار و پیاده) از داخل بیمارستان خارج و درحالیکه دستبند و پابند به همراه داشت، سوار بر تَرک یک موتورسیکلت شده بود، در این حین مأمور بدرقه سلاح کمری خود را مسلح و چند تیرهوایی شلیک کرده بود اما متهم سوار بر موتور فرار کرده و مأمور بدرقه مجبور به شلیک به سمت متهم شده بود.

در نهایت متهم و دوستانش از مهلکه گریختند اما این پایان ماجرا نبود، زندانی فراری در جریان تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و دو گلوله به پا و یک گلوله به دست چپ وی اصابت کرده بود.

زمانیکه دوستان زندانی به یک پارک در میدان وصال رسیده بودند، دستبند و پابند و لباسهای زندان را از وی جدا کرده و لباسهای دیگری برتنش کرده بودند اما با مشاهده وضعیت جسمی زندانی و باتوجه به اصابت گلوله به بدنش او را در پارک رها کرده و از محل گریخته بودند.

در نهایت با یک تماس، اورژانس و پلیس در محل رهاشدن زندانی حاضر و وی به بیمارستان امیرالمؤمنین منتقل شده بود اما بر اثر شدت جراحت وارده جان خودش را از دست داد.

سرانجام با دستور قاضی ایلخانی جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت همدستان فراری وی ادامه دارد.
 
 
کلمات کلیدی : فرار زندانی+بیمارستان هفت تیر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.