توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343270
علی رهبری ماندنی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
روابط عمومی معاونت هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک اطلاعیه خبر داد که علی رهبری به فعالیت خود در ارکستر سمفونیک تهران ادامه می دهد.

روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از حضور دوباره علی رهبری در ایران اعلام کرد که او به فعالیت خود در ارکستر سمفونیک تهران ادامه خواهد داد.

در متن این اطلاعیه آمده است : «روابط عمومي معاونت هنري با توجه به اخبار منتشر شده در خصوص فعاليت استاد علي رهبري در اركستر سمفونيك تهران اعلام مي كند ايشان به فعاليت خود در اين زمينه ادامه خواهند داد.»

خبر ادامه فعالیت های علی رهبری در ارکستر سمفونیک تهران در حالی منتشر شده که هنوز جزییاتی از نحوه حضور و جایگاه این هنرمند به عنوان «مدیر هنری» یا «رهبر ثابت ارکستر» منتشر نشده است. این در حالی است که چندی پیش نیز از سوی بنیاد رودکی به عنوان نهاد مدیریتی ارکستر سمفونیک تهران پیشنهادی درباره شورایی شدن مدیریت این مجموعه منتشر شده بود که در اطلاعیه جدید معاونت هنری هنوز به آن اشاره ای نشده است.
 
کلمات کلیدی : موسیقی کلاسیک، موسیقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.