توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414370
اعلام سه روز عزای عمومی در رفسنجان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵
درپی درگذشت حاج شیخ عباس پورمحمدی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در پی رحلت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب و رهبری حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس پورمحمدی، امام جمعه شهرستان رفسنجان سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رمضانی پور در پیام تسلیت خود آورده است: «با تأسف فراوان خبر رحلت روحانی مبارز و آزاده و پدر انقلاب مردم رفسنجان حضرت حجة‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس پورمحمدی دل همه ما را داغدارکرد. آن مرحوم از مبارزان دیرین با رژیم طاغوت، ملجا انقلابیون و مبارزان شهرستان و افراد تبعید شده به این دیار در دوران ستمشاهی از وفاداران صدیق به امام و رهبر فرزانه، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سراسر عمر تبلیغی خود بود.

منبرها و سخنرانی های روشنگر همراه با بیان صریح و دعوت از خطبای  ارزشمند انقلابی از او خاطره‌ ماندگاری درذهن و دل مردم شریف رفسنجان و آشنایان این روحانی شجاع برجای گذاشته است و مردم انقلابی و بصیر رفسنجان روحیه انقلابی و جهادی خود را مرهون زحما ت و تلاشهای این عالم مجاهد می دانند.

سابقه مبارزه طولانی بارژیم طاغوت پهلوی وبصیرت افزایی و تحمل زندان و شکنجه ساواک و ... دربرهه های مختلف نهضت و انقلاب، حکایت از شجاعت کم ‌نظیر و سرنترس او و درحقیقت بیان صداقت او بر عهد و پیمانش باخداوند متعال دارد.

اینجانب درگذشت این روحانی پارسا وانقلابی و یارصدیق امام و رهبری رابه حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا الفدا و به حضور رهبر حکیم انقلاب و مردم شریف وبزرگوار رفسنجان تسلیت میگویم و با آرزوی علو درجات برای ایشان و همنشینی با فرزند شهیدشان دربزم اولیاء و انبیاء که وعده الهی درقرآن است، صبر و اجر بازماندگان را از درگاه خداوندمتعال خواستارم و به پاس احترام وقدردانی شما مردم رفسنجان از آن روحانی مجاهد و خستگی ناپذیر و پدرشهید بزرگوار سه روزعزای عمومی در شهرستان اعلام می کنم.»
 
کلمات کلیدی : شیخ عباس پورمحمدی+عزای عمومی+رفسنجان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.