توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504974
داعش ترامپ را تهدید کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به انتشار تصاویر یک نوجوان داعشی که ترامپ را به کشاندن جنگ در آمریکا تهدید می کند، گفت استفاده داعش از کودکان، اقدامی شنیع است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما پایگاه اینترنتی هیل نوشت: گروه تروریستی داعش تصاویری منتشر کرده است که طی آن یک عضو نوجوان داعش، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را خطاب قرار می دهد و به وی هشدار می دهد که نبرد به سرزمین های شما کشانده می شود و در آنجا خاتمه خواهد یافت.

واکنش وزارت خارجه آمریکا به تهدید جدید داعش
هدر نائورت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به گزارش ها درباره انتشار تصاویر جدید گروه تروریستی داعش که در آن یک نوجوان ترامپ را به کشاندن جنگ در داخل آمریکا تهدید می کند، گفت: آنچه که درباره آن صحبت می کنید تصاویری  ویدئویی است که من ندیده ام. برخی این تصاویر را دیده اند.

وی افزود: بر اساس آنچه که من شنیده ام در این تصاویر یک پسر نوجوان این اقدام را انجام می دهد.من نمی توانم صحت این تصاویر را تایید کنم. من نمی توانم آمریکایی بودن این نوجوان را تایید کنم. استفاده از این نوجوان در هر تصویری که داعش منتشر می کند اقدامی ناخوشایند و شنیع است. ما بارها شاهد این اقدامات از طرف داعش بوده ایم. ما شاهد این موضوع بوده ایم که داعش کودکان را به کار می گیرد و از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کند. ما شاهد این موضوع بوده ایم که داعش از کودکان به عنوان عوامل انتحاری استفاده می کند. این اقدامی ناخوشایند و شنیع و مثال دیگری از این موضوع است که داعش تا چه حد شیطان است.
 
کلمات کلیدی : داعش ، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.