نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470846
میرسلیم: ضرر کرسنت برای هر ایرانی دومیلیون تومان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بعد از گذشت 4 سال از دولت یازدهم، برخی وزرای این دولت دارایی خود را اعلام نکرده‌اند چون نمی‌توانند بگویند از کجا آورده‌اند.

به گزارش فارس، سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد‌ علوم تحقیقات طی سخنانی اظهار داشت: برنامه‌ای برای سه برابر کردن یارانه‌ها ندارم و نمی‌خواهم عوام زده کار کنم؛ کشور را نمی‌توان با افرادی که دستشان به فساد آلوده است اداره کرد.

میرسلیم با بیان اینکه ما امروز چوب آلودگی و فساد را می‌خوریم ولی بخاطر آبروی نظام، چیزی از این آلودگی‌ها نمی‌گوییم، اظهار داشت: من با همه دولت‌ها کار کرده ام ولی فکر سیاسی خود را دارم. به دولت‌ها احترام گذاشته‌ام و با آنها همکاری داشته‌ام ولی اگر جایی لازم بوده از زبان حزب موتلفه اسلامی انتقاد کرده‌ام.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اگر امروز موتلفه اسلامی من را به صحنه آورده، به این دلیل است که کار از کار گذشته و ادامه وضع موجود یعنی تمدید بحران.

وی با تاکید بر اینکه نگاه دولت به آمریکاست و فقط آمریکا را قبول دارد،؛ اظهار داشت: نتیجه مذاکرات با غرب هم این شده که کشور به بازار مصرف کالاهای خارجی تبدیل شده است.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با بیان اینکه تمام حرف‌ها و برنامه‌های من بر اساس  اسناد بالادستی است، اظهار داشت:ما هنوز نتوانسته‌ایم اطلس سوانح را برای شناسایی ویژگی‌های طبیعی مناطق مختلف کشورمان تدوین و گردآوری کنیم.

میرسلیم افزود: با کارهایی که انجام داده‌ایم 150 هزار دانشجوی خودمان را راهی خارج از کشور کردیم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برای ساختن این کشور نه تنها به پتانسیل تمامی دانشجویان نیاز داریم بلکه باید از خارج از کشور نیروی کار وارد کنیم، خاطرنشان کرد:این برای من ننگ نیست که از دولت خاتمی تا دولت احمدی‌نژاد برای حل مشکلات مردم اعتبارات گرفتم.

وی با بیان اینکه دلیل وضع موجود این است که نگاه مسئولان به خارج است، اظهار داشت:ما می‌خواهیم ماجرای کرسنت را درست کنیم اما افرادی که مسبب حل این مساله شدند، خودشان عامل ایجاد کرسنت هستند؛ کرسنتی که ضرر آن برای هر ایرانی دومیلیون تومان است

میرسلیم با تاکید بر اینکه بنده به عنوان یکی از نامزدها فیش حقوقی خود را منتشر کردم؛ حقوق من 5 میلیون و 600 هزار تومان است، خاطرنشان کرد:بعد از گذشت 4 سال از دولت یازدهم، برخی وزرای این دولت دارایی خود را اعلام نکرده‌اند چون نمی‌توانند بگویند از کجا آورده‌اند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه خداوند به دانشمندان هسته‌ای که اخراج شده‌اند صبر بدهد، اظهار داشت:مذاکره کنندگان‌ هسته‌ای از رفع تمام تحریم‌ها می‌گفتند در صورتی که در متن توافقنامه به جای رفع تحریم تعلیق تحریم‌ها ذکر شده بود.

وی افزود: در این دولت هنوز برخی از وزرا وقت نکرده‌اند با رئیس‌جمهور صحبت کنند؛ این مدیریت خودمحور است.
 
کلمات کلیدی : کرسنت+میرسلیم
 
دکتر مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۲:۱۰:۱۳
آقای میرسلیم ضرر بابک زنجانی ها برای هر ایرانی چند میلیون تومان بوده است آن زمان چرا مهر سکوت بر دهان و قلم شما زده بودند؟؟؟؟ (4335813) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۲۱:۱۷:۵۵
در آن زمان ایشان استادی بیش نبوده (4339281) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۰۱:۰۲:۵۶
قرار داد رو احمدی نژاد بر هم زده خودش هم خسارت رو بده (4336427) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.