توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473744
مشارکت ۷۴ درصدی مردم‌ قم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۳
رئیس ستاد انتخابات استان قم بابیان اینکه میزان مشارکت استان قم در انتخابات تا به این لحظه ۷۴ درصد بوده است، گفت: حضور مردم در انتخابات تا این لحظه ۵۸۰ هزار نفر بوده است.

به گزارش تسنیم، احد جمالی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تصمیم گرفته‌شده در رابطه با تمدید ساعت اخذ رأی در استان اظهار داشت: تمام حوزه‌هایی که متقاضی دارند بنا شد که تا آخرین نفر آرای آن‌ها اخذ شود.

وی بابیان اینکه میزان مشارکت استان قم در انتخابات تا به این لحظه 74 درصد بوده است، گفت: به‌طور طبیعی قطعاً تا ساعت 24 امشب زمان اخذ رأی طول خواهد کشید.

رئیس ستاد انتخابات استان قم حضور مردم در انتخابات را تا این لحظه 580 هزار نفر بیان کرد و گفت: میزان مشارکت در استان قم تقریباً سه درصد از متوسط کشور بالاتر است.

جمالی با اشاره به  زمان و نحوه اعلام نتایج انتخابات در استان قم ابراز کرد: پس از رأی‌گیری اولویت نخست با انتخابات ریاست جمهوری است و نتایج انتخابات ریاست جمهوری تا عصر روز شنبه اعلام و بعدازآن شمارش آرای شوراهای شهر و روستا آغاز خواهد شد و احتمالاً شاید تا یکشنبه‌شب نتایج اولیه استان قم مشخص شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶،، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته