توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311248
گزارشی تکان‌دهنده از بازی آلمان و هلند؛ داعش می‌خواسته ورزشگاه را منفجر کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۶
پلیس آلمان سه روز پیش به دلایل امنیتی اجازه برگزاری دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال آلمان و هلند را نداد و برگزاری این دیدار منتفی شد. چند ساعت بعد از این اتفاق کشف یک آمبولانس حاوی مواد مخدر و دستگیری یک تروریست سابقه‌دار دلایل اصلی دستور پلیس اعلام شد.

مقامات ارشد دولت و پلیس آلمان بعد از بازرسی ورزشگاه وجود هرگونه بمب یا مواد منفجره را تکذیب کردند.

نشریه بیلد، چند روز بعد از این حوادث، جزئیات تکان‌دهنده‌ای از برنامه تروریست‌ها منتشر کرد. این نشریه که می‌گوید بخشی از پرونده محرمانه پلیس محلی را در اختیار دارد، برنامه داعش برای حمله به ورزشگاه را در چند بخش منتشر کرد:

- همانطور که پیش از این هم اعلام شده، قرار بوده یک آمبولانس پر از مواد منفجره داخل استادیوم منفجر شود.

- مدیر عملیات تروریستی می‌خواسته برای ضبط تصاویر این حمله وارد استادیوم شود و در جایی مناسب بنشیند.

- قرار بوده بعد از انفجار در استادیوم، بلافاصله خط راه آهن شهر هانوفر هم منفجر شود.

- گروهی از "چندین" تروریست قرار بوده به مسابقه آلمان و هلند حمله کنند. این حمله، اولین حمله برنامه ریزی شده در سلسله حملات برنامه‌ریزی شده در شهر هانوفر بوده است.

- حمله به ایستگاه قطار و چند مرکز دیگر شهر هانوفر، همزمان با کشتار برنامه‌ریزی شده در استادیوم بخش اصلی برنامه تروریست‌ها بوده است.

براساس گزارش بیلد، با خنثی شدن حمله تروریست‌ها به استادیوم هانوفر که فقط چند دقیقه قبل از آغاز آن انجام شد، تمام برنامه حمله به شهر هانوفر لغو شده است.
 
کلمات کلیدی : داعش+ورزشگاه آلمان+انفجار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.