نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508042
انتقاد بهنوش بختیاری از خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
بهنوش بختیاری در واکنش به عکس هایی که خبرگزاری فارس از وی منتشر کرد و وی را متهم به ادای پوپولیستی نمود، نوشت:

به بازی گرفتن ادمها و استفاده از شهرتشون......بازی با آبروی کسی که سفیر رسمی چند بنیاد خیریه رسمی کشوره....و اسم این عمل رو گذاشتن ریا.....روحمم خبر نداشت که قراره چه بلایی سرم بیارن....و منو با مردم عزیزم در بندازن...من از حضور اقای تتلو خبر نداشتم....در عین حال به ایشون مانند تمام انسانها احترام‌میذارم....هرچند که نظرم با ایشون فرسنگها فاصله داره......فارس پلاس..‌دست بردار از قدرت نمایی رسانه ای...و از قدرتت در جهت مثبت استفاده کن......و چیزی که در مورد خودت صدق میکنه به دیگران نسبت نده.....بدگویی از من زیر سوال بردن خودته.....چون من همونم که ماه پیش ازم تقدیر کردی و حالا که کار زشتت رو شده من شدم آدم بده؟ کاش فقط جای اینکارا معذرت خواهی میکردی....خودت از من عکس با بیمار خولستی...خودت دعوتم کردی...و حالا همون عکس رو میذاری و میگی پوپو لیست؟؟؟؟ یاعلی شما دیگه از چه قومی هستی عزیز....هرچند که میدونم بردن اسمت رو توسط امثال من دوس داری...بالاخره اینم یه تبلیغه.....واسه شما که بد نمیشه....اخلاق کیلویی چند؟؟؟؟... نمیتونی. چهره هارو کوچیک کنی....میدونم که الان قدرت دست شماهاست....ولی قدرت اصلی دست خدای بزرگ و بخشنده است که میخنده به کسانی که میخوان ادم باعزت رو بی عزت کنن.....عکسهایی که گرفتم برای جمع اوری پول برای مریضها بود به خواسته خود فارس....و حالا که واقعیتها گفته شده از همین عکسها برضد من استفاده میکنند...خدایا من از طرف اونا ازت معذرت میخوام...یاحق
 
کلمات کلیدی : بهنوش بختاری، خبرگزاری فارس
 
منصور
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۶:۰۴:۲۹
من نسبتی با فارس ندارم ولی عضو فارس پلاسم و هر روز چک میکنم توهینی نسبت به این خانم تو کانالشون ندیدم برای اطمینان دوباره رفتم اسمشونو تو کانال سرچ کردم ولی توهینی پیدا نکردم نمبدونم از کجا به ایشون اطلاعات غلط دادن (4544347) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۲۳:۴۷:۲۶
حالا بر فرض هم كه دستت انداخته باشند، كمدين كه قهر نميكنه بختيارى جان (4544787) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.