توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432055
آسانژ: اوباما خانواده‌ام را هدف گرفته است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰
بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس در مصاحبه با فاکس نیوز تاکید کرد: رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا خانواده‌اش از جمله فرزندانش که کمتر از 10 سال سن دارند، را هدف گرفته است.

به گزارش ایسنا، جولیان آسانژ، بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس در مصاحبه با فاکس نیوز به موضوعات متعددی از جمله افشای اسناد و مدارک مربوط به کمیته ملی دموکرات‌ها توسط ویکی لیکس از روسیه پرداخت.
وی گفت: من به صورت غیر قانونی و بدون هیچ اتهامی شش سال است که محبوس هستم. این شرایط بسیار سخت است اما من خودم را برای این ماموریت آماده کردم، من این نوع بازی‌ها را می‌شناسم در آنها قدرت‌های بزرگ سعی می‌کنند تا تلافی کنند اما بحث خانواده متفاوت است. من فرزندان کوچکی دارم که کمتر از 10 سال سن دارند، آنها برای چنین ماموریت و بازی آماده نشده‌ بودند. به نظر من بسیار ناعادلانه است که خانواده من در این ماجرا هدف قرار گیرند. خانواده من بی گناه هستند.
مصاحبه کامل آسانژ با شبکه فاکس نیوز قرار است امروز پخش شود و بخش‌های فوق مربوط به کلیپی است که از این مصاحبه پخش شده است.
بر اساس آمار تحقیقات کارگروه سازمان ملل در خصوص بازداشت‌های خودسرانه، آسانژ به صورت غیر قانونی و خودسرانه بازداشت شده و باید فورا آزاد شود و غرامت دریافت کند.
آسانژ در 19 ژوئن سال 2012 وارد سفارت اکوادور در لندن شد و درخواست پناهندگی سیاسی داد که با درخواستش نیز موافقت شد.
 
 
کلمات کلیدی : آسانژ+اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.