نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 281053
گله محسن تنابنده از منتقدان «پایتخت»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۳
مردم از سریال پایتخت توقع بالایی دارند که حق آنهاست و این کار ما را سخت تر می کند. مطمئنا اگر حمایت مردم نبود پایتخت هم ادامه پیدا نمی کرد.

به گزارش ایسنا، محسن تنابنده، بازیگر و سرپرست نویسندگان سریال پایتخت با بیان جمله بالا اظهار کرد: مخاطب فقط اثر را در قاب تلویزیون می بییند و توقع دارد تا با اثری با کیفیت روبرو شود. او مسئولیتی در قبال محدودیت ها و فشار کاری ما ندارد و ما مسئولیم در هر شرایط به خواسته و نیاز مخاطب پاسخ شایسته بدهیم. به همین دلیل هدف ما جلب نظر مردم است نه منتقدان.

تنابنده با گلایه از برخی منتقدان افزود: ساخت یک مجموعه تلویزیونی که بتواند به سلائق متنوع و مختلف مخاطب پاسخ دهد کار دشواری است و سریال پایتخت همینکه به سری چهارم خود رسیده یعنی تا حد زیادی در این زمینه موفق بوده و نتایج نظر سنجی سازمان نیز موکد همین معناست. اما متاسفانه برخی از منتقدان بدون شناخت از فرایند سریال سازی و دشواری های آن و علی رغم استقبال بالای مردم از پایتخت آن را مورد بی مهری قرار می دهند.

بازیگر نقی معمولی ادامه داد: قطعا پایتخت ۴ واجد ضعف و کاستی هایست که متاثر از زمان محدود و فشردگی که در تولید داشتیم بود و متاسفانه فقدان یک برنامه ریزی دقیق و عدم فرصت کافی در تولید مجموعه های نمایشی موجب شتابزدگی و افت کیفیت می شود که این معضل دامنگیر بسیاری از مجموعه های تلویزیونی بوده که باید راه حلی جدی برای آن پیدا کرد.

به گفته تنابنده سریال پایتخت همچنان ظرفیت دراماتیکی برای ادامه دار شدن را دارد و در صورت اصرار مردم و حمایت سازمان می توان به تولید پایتخت ۵ امیدوار بود.
 
کلمات کلیدی : پایتخت 4+ محسن تنابنده
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۲۰:۱۵
پایتخت خیلی عالیه.لطفا ادامه بدین .واقعا تواین چندسال بهترین سریال تلویزیون بوده من نمیفهمم چراانقدربهش گیرمیدن.حالانه اینکه بقیه سریالای نلویزیون بدون هیج اشکالی هستنوهمشون بدون نقصن.همین که 4سری ساخته شدومردم بااین هیجان بازم دنبالش میکنن. هنوزم پرطرفدارترین سریاله یعنی کارش درسته دیگه .من خودمم مازندرانی هستم واین اولین فیلمیه که تونسته لهجه ی مازندرانی روخوب ازآب دربیاره ومن اصلا احساس نمیکنم که دارن مسخره میکنن.باتشکرازمحسن تنابنده .خسته نباشید (3033089) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۰۴ ۱۹:۲۰:۲۶
دروغ نبافی خیلی بهتره. سریالی که کلش تمسخره و بس. (3414783) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.