توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421552
تعطیلی مدارس، برای دومین روز پیاپی در اردبیل به علت برف/ مدارس آذربایجان شرقی هم تعطیل شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱
ایرنا نوشت: شهروندان استان اردبیل در تمامی 10 شهرستان این استان صبح آفتابی چهارشنبه را با دمای زیر صفر و یخبندان معابر شروع کردند.

بر اساس گزارش هواشناسی استان اردبیل صبح امروز خلخال با 19 درجه زیر صفر سردترین منطقه استان بوده و بالاترین دما نیز متعلق به گرمی مغان با یک درجه زیر صفر است.

شهرستان های نمین (فرودگاه ) و کوثر(فیروزآباد) با 15 درجه ، سرعین با 11 درجه ، اردبیل ، نیر و مشگین شهر با 5 درجه ، پارس آباد با 4 درجه و بیله سوار مغان نیز با 2 درجه زیر صفر صبح سردی دارند.

بر این اساس، آسمان تمامی مناطق استان اردبیل صاف و آفتابی بوده اما سرما و برودت هوا همچنان امروز در بسیاری از مناطق تداوم خواهد یافت .

آموزش و پرورش استان اردبیل نیز روز چهارشنبه سری قبل از ظهر مدارس ' ارشق، انگوت، سرعین، گرمی، لاهرود، مشکین شهر و نیر برای تمامی مقاطع تحصیلی و دراردبیل، کوثر، نمین و هیر مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و درخلخال پیش دبستانی و ابتدایی را به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام کرد.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل نیز با اعلام باز بودن تمامی جاده های استان اردبیل به رانندگان توصیه کرد که وسایط نقلیه خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی دیگر مجهز کنند.

تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی به علت بارش برف

 روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای مدارس تعدادی از شهرستان های استان را در نوبت صبح چهارشنبه / 17 آذر/ به خاطر بارش برف و تداوم برودت هوا تعطیل اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در شهرستان سراب مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری و روستایی تعطیل است.

در شهرستان ورزقان مدارس پیش دبستانی و ابتدائی و متوسطه‌ دوره اول مناطق شهری و تمامی مقاطع مدارس روستائی تعطیل است.

بر اساس این اطلاعیه در شهرستان صوفیان تمامی مدارس مقاطع مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر شروع می شود .

در شهرستان اهر مدارس مقطع پیش دبستانی شهری و تمامی مدارس مقاطع مختلف روستائی تعطیل اعلام شده‌است.

در بخش سیه رود شهرستان جلفا مدارس مقاطع مختلف تحصیلی و در شهرستان هوراند نیز تمامی مدارس پیش دبستانی تعطیل و سایر مقاطع مدارس شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

در اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان همچنین مدارس مقطع پیش دبستانی ترکمانچای تعطیل اعلام شده است.
در شهرستان کلیبر هم مدارس مقطع پیش دبستانی تعطیل است و مدارس بقیه مقاطع با یک ساعت تاخیر شروع می شود.
 
کلمات کلیدی : تعطیلی مدارس + بارش برف + مدارس اردبیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.