نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295652
اعتراض مجری تلویزیون به عربستان با لباس احرام
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۶
مجری یک برنامه تلویزیونی یمن در اعتراض به لغو روادید حجاج یمنی با لباس احرام مقابل دوربین ظاهر شد.

به گزارش تسنیم، مجری یک برنامه تلویزیونی یمن در اعتراض به لغو روادید حجاج یمنی و جلوگیری از شرکت یمنی ها در مناسک حج تمتع، لبیک گویان با لباس احرام مقابل دوربین ظاهر شد. وی پیش از آغاز برنامه شروع به ذکر تکبیر حج و "لبیک اللهم لبیک" کرد.

درهمین حال ده ها هزار یمنی در پایتخت این کشور در اعتراض به تصمیم مسئولان عربستانی مبنی بر منع یمنی ها از تشرف به حج، به دلیل شرایط جنگ جاری دراین کشور با عربستان دست به راهپیمایی اعتراض آمیز زدند. معترضان با به تن کردن لباسهای احرام و سردادن تکبیرهای حج، لبیک گویان اعتراض خود را به این تصمیم ابراز داشتند.

آنان همچنین مراتب شگفتی خود را از این تصمیم اعلام کرده و با اعتراض به دخالت دادن مسایل دینی در جنگ جاری بین دوکشور گفتند، این نخستین بار در تاریخ یمن است که از ادای مناسک حج منع می شوند.
 
کلمات کلیدی : یمن+حج+عربستان
 
آریابان
۱۳۹۴-۰۶-۲۷ ۱۳:۰۵:۲۳
همونطوریکه دولت امریکا فرایند صدور ویزا برای حضورهیئت های خارجی شرکت کننده در جلسات سازمان ملل متحد رو به ابزاری دلبخواهی !!! تبدیل کرده ، عربستان هم شرکت مسلمانان دیگر کشور ها در مناسک حج را به شکلی دلبخواهی !!! درآورده ؛ (3196056) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۸ ۰۹:۳۹:۳۴
کشورهای اسلامی باید به این رفتار سعودی اعتراض نمایند (3197264) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.