توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418358
محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات 28 صفر در مازندران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۱
سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 امروز( یکشنبه) هفتم آذرماه تا ساعت 24 روز جمعه 12 آذر به مناسبت ایام تعطیلات 28 صفر خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا خشرویان گفت: با توجه به پیش بینی حجم فزاینده سفر ها در روزهای پایانی ماه صفر، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز امروز (یکشنبه) هفتم اذرماه تا ساعت 24 روز جمعه 12 آذرماه از محورهای "کرج- چالوس"، "هراز" ، " فیروزکوه" و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، تصریح کرد: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت14 تا ساعت 23 امروز یکشنبه از "مرزن آباد" به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 23 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

خسرویان، خاطر نشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حامل موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت12 تاساعت 24 امروز یکشنبه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 روزهای دوشنبه و پنج شنبه هشتم و یازدهم آذرماه و نیز از ساعت 6 صبح روز جمعه تا ساعت 6صبح روز شنبه 13 آذرماه از محور هراز ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در صورت وجود ترافیک با هماهنگی های قبلی، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز چهارشنبه دهم آذرماه  از محور هراز ممنوع اعلام خواهد شد.

وی گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 23 روز جمعه از "رودهن" به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 16 تا ساعت 23 همان روز از" آب اسک" به سمت "تهران" به صورت یک طرفه انجام می‌شود.

خسرویان همچنین به محدودیت های ترافیکی در محور "فیروزکوه" اشاره کرد و افزود: تردد تمامی تریلرها به استثنای حامل موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 23 امروز یکشنبه از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه همین هفته از "تهران به قائم شهر" و بالعکس ممنوع است.مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره 0112182934 به طور شبانه روز  آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.
 
کلمات کلیدی : پلیس راه +محدودیت های ترافیکی+جاده چالوس+هراز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.