توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 170687
فرار شبانه سفیر رژیم صهیونیستی از قاهره
منابع خبری با اشاره هدف قرار گرفتن تل آویو از سوی موشکهای مقاومت اعلام کردند: تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و گروههای مقاومت فلسطین تا اوایل صبح امروز ادامه داشته است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۶
به گزارش مهر به نقل از الجزیره ، حملات شب گذشته رژیم صهیونیستی به نوارغزه به شهادت ۱۱ فلسطینی ومجروح شدن بیش از یکصد نفر دیگر منجر شد.

عملیات ستون ابرها علیه مقاومت
بنابر این گزارش، در عملیات موسوم به ستون ابرها از سوی رژیم صهیونیستی "احمد الجعبری" فرمانده گردانهای قسام به شهادت رسید و دهها تن دیگر شهید و زخمی شدند.گروههای مقاومت فلسطین در پاسخ به این حملات موشکی نقاط مختلف فلسطین اشعالی از جمله شهرهای سدیروت، اشکول، اسدود و همچنین تل آویو را مورد هدف قرار دادند.

حمله موشکی به تاسیسات هسته ای دیمونا و تل آویو
از سوی دیگر، یک فروند موشک فجر گروههای مقاومت فلسطین به نزدیکی تاسیسات اتمی دیمونا اصابت کرد که خشم صهیونیستها را بر انگیخت.موشکهای مقاومت فلسطین همچنین پایتخت رژیم صهیونیستی را نیز هدف حمله قرار داد و منطقه تل ربیع در شرق تل آویو هدف سه فروند موشک قرار گرفت.

اعلام حالت فوق العاده در فلسطین اشغالی
همچنین یک فروند ناو جنگی رژیم صهیونیستی در سواحل نوارغزه هدف حمله قرار گرفت. در پی این حملات کابینه رژیم صهیونیستی در سرتاسر فلسطین اشغالی حالت فوق العاده و جنگ همه جانبه اعلام کردهم اکنون اکثر ساکنان شهرکهای صهیونیستی به علت نگرانی از حملات مقاومت در پناهگاهها مستقر شده اند. گروههای مقاومت فلسطین نیز تاکید کرده اند که انتقام حون شهید احمد الجعبری را از رژیم صهیونیستی خواهند گرفت.این در حالی است که "ایهود باراک" وزیرجنگ رژیم صهیونیستی شب گذشته پس از ترور جنایتکارانه شهید الجعبری مدعی شده بود، که تمامی موشکهای فجر مقاومت فلسطین را نابود کرده است.

فرار شبانه سفیر رژیم صهیونیستی از قاهره
از سوی دیگر، شب گذشته "محمد مرسی" رئیس جمهور مصر سفیر این کشور از تل آویو را فراخواند و جلسه ای فوری برای بررسی تحولات غزه تشکیل داد.سفیر رژیم صهیونیستی نیز شبانه مصر را به مقصد تل آویو ترک کرد و تمامی کارکنان سفارت رژیم صهیونیستی در قاهره نیز به همراه وی این کشور را ترک گفتند.مقامات قاهره همچنین خواستار برگزاری نشست شورای امنیت برای بررسی موضوع تجاوزات رژیم صهیونیستی شدند.

همچنین پس از درخواست "محمود عباس" رئیس تشکیلت خودگردان فلسطینی ، اتحادیه عرب از برگزاری نشست فوق العاده برای بررسی تحولات غزه خبر داد.
کلمات کلیدی : فرار شبانه سفیر رژیم صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.