توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467985
قطع پشتیبانی بعضی اپلیکیشن ها از اپل واچ
بخش دانش و فناوری الف،12 اردیبهشت96
به راستی چه اتفاقی برای بعضی از اپلیکیشن های مشهور افتاده که دیگر آن ها را در اپل واچ نمی بینیم؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۲
 ساعاتی پیش گوگل بدون اطلاع قبلی در فهرست تغییرات گوگل مپس، به طور ناگهانی پشتیبانی از این اپلیکیشن را در اپل واچ قطع کرده است. همچنین دیگر اپلیکیشن های eBay، آمازون و AWOL (اپلیکیشن فروشگاه Target) هم در ساعت هوشمند اپل در دسترس نیستند.

دلیل این قطع پشتیبانی هر چه که هست، مطمئنا ناکارآمدی این اپلیکیشن ها نبوده، چرا که بسیاری از صاحبان اپل واچ برای مسیریابی از نقطه ای به نقطه دیگر اپلیکیشن گوگل مپس را به کار می گرفتند. ضمنا اپ eBay هم به صاحبان اپل واچ اجازه می داد تا وضعیت پیشنهادهای خود را در مزایده ها به طور مستمر چک کنند.
اپلیکیشن های eBay، آمازون و AWOL دیگر در ساعت هوشمند اپل در دسترس نیستند.

البته اگر اپل واچ دارید خیلی نگران نباشید، چرا که در توضیحات صفحه اپ استور مربوط به هر کدام از این اپ ها نشانه ای از قطع پشتیبانی دائمی را مشاهده نمی کنید، و هر آن ممکن است که اپلیکیشن های یادشده مجددا به ساعت هوشمند شما بازگردند.

از میان اپلیکیشن های مذکور، در حال حاضر مطمئن هستیم که گوگل مپس مجددا به اپل واچ باز خواهد گشت. گوگل دقایقی پیش با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که در آینده مجددا پشتیبانی از گوگل مپس در پلتفرم ساعت هوشمند اپل را از سر می گیرد. دلیل این قطع پشتیبانی موقت هنوز مشخص نیست، اما عده ای حدس می زنند که محدودیت قابلیت ها در نسخه اپل واچ عامل اصلی این عدم پشتیبانی بوده است.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+اپل واچ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.