توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 304985
عباس جدیدی شایعات پیرامون ورزشکاران شورا را رد کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران بر حضور یکی از اعضای شورا به عنوان ناظر در مناقصات شرکت مترو تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، عباس جدیدی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه فضای مجازی دارای فرصت‌ها و تهدیدهایی است، گفت: برخی سایت‌ها به برخی موضوعات بی‌اساس دامن می‌زنند و شایعات بی‌اساس را منتشر می‌کنند.

وی با بیان اینکه در برخی مواقع وقتی ما ورزشکاران دور یکدیگر جمع می‌شویم موجب بروز شایعات می‌شود، تصریح کرد: فضایی را چند وقت پیش در رسانه‌ها ایجاد کردند که ۴ ورزشکار شورا می‌خواهند علیه شهرداری خروج کنند و من این مساله را تکذیب می‌کنم.

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: من ته جدولی هستم اما باید بگویم که ورزشکاران شورا مستقل و دارای عقیده‌ای مستقل هستند و نباید موضوعات را رسانه‌ها به هم بپیچانند.

جدیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قرض دادن نوبت تذکرش به حافظی یکی از اعضای شورای شهر افزود: چندی پیش درباره وضعیت وخیم مترو می‌خواستم تذکری بدهم که یکی از اعضای شورای شهر گفت که اجازه دهید من این تذکر را بدهم، اما باید بگویم که در مناقصات شرکت مترو حتما باید یک عضو ناظر از شورای شهر حضور داشته باشد.

در حالی عباس جدیدی این سخنان را درباره قرض دادن تذکرش به حافظی مطرح کرد که رییس کمیسیون سلامت شورا، به علامت تعجب دست‌های خود از یک دیگر را باز کرده و با تعجب به صحبت‌های جدیدی گوش می‌داد.
 
کلمات کلیدی : شوراي شهر تهران ، ورزشکاران، عباس جدیدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.