توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495083
داماد ترامپ: دیدارم با وکیل روس اتلاف وقت بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴
داماد رئیس‌جمهور آمریکا مدعی است که جلسه ژوئن ۲۰۱۶ با یک وکیل روس-آمریکایی به حدی اتلاف وقت بود که از دستیارش خواست تا او را از جلسه بیرون بکشد!

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جارد کوشنر، داماد رئیس‌جمهوری آمریکا این اظهارات را در بیانیه‌ای که برای کمیته‌های کنگره‌ای آماده کرده، مطرح کرده است.

ایمیل‌هایی که همین ماه منتشر شده نشان می‌دهد دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد ترامپ پذیرفته که در برج ترامپ با یک وکیل روس که مدعی بود اطلاعاتی علیه هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات نوامبر ۲۰۱۶ داشت دیدار کند.

اما کوشنر می‌گوید که این ایمیل‌ها را ندیده بود و اخیرا وکلایش آنها را به او نشان داده‌اند. کوشنر در بیانیه‌اش گفته است دونالد ترامپ جونیور از او برای حضور در این نشست دعوت کرد اما او دیر به جلسه رسید و شنید که آن وکیل روس درباره مساله فرزند خواندگی صحبت می‌کند.

داماد ترامپ می‌گوید که همان زمان به دستیارش پیام کوتاه ارسال کرده و از او خواسته تا او را از جلسه بیرون ببرد.  

داماد رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید دارد که حین کمپین انتخاباتی و دوره انتقالی تنها چهار بار با روس‌ها تماس داشته و هیچکدام از آنها هم نابجا نبوده است.

او همچنین مدعی است که هرگز با هیچ کدام از دولت‌های خارجی حین کارزار انتخاباتی همدستی نداشته است.

این مشاور ارشد کاخ سفید هرگونه اتهام مبنی بر کمک مالی روس‌ها در کسب و کار تجاری‌اش در بخش خصوصی را تکذیب می‌کند.

کوشنر این اظهارات را در بیانیه‌ای ۱۱ صفحه‌ای که به دست آسوشیتدپرس رسیده، مطرح کرده است.

انتشار این بیانیه ساعاتی پیش از جلسه او با اعضای کمیته سنا که درباره مداخله احتمالی روس‌ها در انتخابات ۲۰۱۶ و هرگونه احتمال همدستی با وابستگان ترامپ تحقیق می‌کنند، انجام شد. جلسه امروز دوشنبه او با کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا غیر علنی است. 
 
کلمات کلیدی : داماد ترامپ+روسیه+وکیل روس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.