توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476688
چمران: به اصل انتخابات نباید خدشه‌ای وارد شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما هیچ نگاهی به نتیجه ی انتخابات نداریم و تنها تاکیدمان بر اجرای قانون است.

به گزارش فارس، مهدی چمران در سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورا گفت: همانطور که هیات نظارت مجلس و فرمانداری وعده داده بودند قرار است امروز 10 درصد بازشماری صندوق های اخذ رای آغاز شود.

وی ادامه داد: ما هیچ نگاهی به نتیجه نداریم اما همواره تاکیدمان بر این بوده که به اصل انتخابات خدشه‌ای وارد نشود و تنها مر قانون اجرا شود.

چمران در ادامه سخنان خود با اشاره به سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : 7 خرداد سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی بعد از انقلاب است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب مجلس شورای ملی یک مجلس تشریفاتی بود و به نوعی بود و نبودش برای کسی فرق نمی کرد، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اصرار حضرت امام (ره) مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و جای شورای عالی انقلاب را گرفت.

چمران ابراز امیدواری کرد مجلس شورای اسلامی همواره در جایگاه واقعی خود باشد همانطور که تاکنون مایه فخر و مباهات جمهوری اسلامی ایران بوده است.

چمران همچنین با اشاره به 6 خرداد سالروز رحلت شیخ الرییس ابوعلی سینا گفت: ابو علی سینا پزشک، فیلسوف و ریاضی دان بزرگ اسلامی که مایه افتخار ایرانیان بوده که بسیاری از کتب و نوشته‌های او به عنوان مراجع دانشگاهی در اروپا تدریس می شود.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + انتخابات شوراها + مهدی چمران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.