نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506387
اختلاس ۸۰۰ میلیونی یک خانم از تیم لیگ برتری تهرانی/ متهم به خارج از کشور گریخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
اختلاس 800 میلیون تومانی کارمندان یکی از تیم‌‌های تهرانی فوتبال ایران ممکن است به تغییرات مدیریتی اساسی در بدنه این باشگاه ختم شود.

به گزارش میزان،‌ اختلاس 800 میلیون تومانی کارمندان یکی از تیم‌‌های تهرانی فوتبال ایران ممکن است به تغییرات مدیریتی اساسی در بدنه این باشگاه ختم شود.

نکته قابل توجه اینجاست که یکی از اختلاس کننده‌ها توانسته در روزهای اخیر فرار و ایران را ترک کند و یکی دیگر از افراد مرتبط با این پرونده هم بازداشت شده و تحقیقات درباره نقش او در اختلاس انجام شده ادامه دارد.

طبق اخبار دریافتی خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان،‌ فردی که توانسته بعد از اختلاس در باشگاه لیگ برتری ایران را ترک کند،‌ خانمی است که 5 ماه قبل توسط یکی از مقامات اجرایی باشگاه در امور مالی استخدام و کار خود را شروع می‌کند.

یک منبع آگاه به خبرگزاری میزان درباره پشت پرده اتفاقات رخ داده گفت:« معمولا بانک برای چک‌های بالای 50 میلیون تومان از مدیر مالی باشگاه استعلام می‌گرفت ولی این بار برای 4 فقره چک که مجموع آن بیش از 800 میلیون تومان بوده، این استعلالم گرفته نشده است و کارمندان امور مالی باشگاه توانسته‌اند امضای مدیرعامل را روی چک‌ها جعل کنند و با مراجعه به بانک آن را وصول کنند»

هم‌چنین گفته می‌شود ‌خانم فراری اختلاس کننده با مبلغی حدود 384 میلیون تومان از ایران فرار کرده و ما بقی این پول به حسابی بانکی منتقل شده که مسئولان باشگاه در حال ردیابی اطلاعات مربوط به صاحب حساب و ارتباط با آن با کسانی هستند که این فاجعه مالی را رقم زده‌اند.

در شرایط کنونی به نظر می‌رسد که پای افراد زیادی به این پرونده باز خواهد شد و بدون تردید باشگاه تهرانی موردنظر به زودی با تغییرات اساسی مدیریتی رو‌به‌رو خواهد شد. طبق شنیده‌ها با توجه به عدم نظارت کافی و استخدام کارمندانی که دزد از آب درآمدند،‌ این احتمال هم وجود دارد که مدیرعامل باشگاه از کار خود برکنار شود.
 
کلمات کلیدی : اختلاس + لیگ برتر + فوتبال
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۱:۴۱:۱۳
اگر اینگونه باشد باید برخی از سران مملکت و برخی از مسئولین اطلاعات سر جریان خاوری اعدام شوند (4538189) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۰۴:۰۳
بیمه 70هزار میلیارد اختلاس کرد تو این مملکت اب از اب تکون نخورد شما میگی 800 میلیون؟ حالت خوشه!!!!!! (4538224) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۲۵:۰۱
سرخابی ها که این همه پول ندارند احتمالا پیکان یا سایپاست (4538248) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۳:۰۱:۱۹
هنوز تا برابری جنسیتی راه زیادی مانده.
۸۰۰ میلیون دیگه در مقیاس اختلاس های متداول چیزی نیست! (4538287) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.