۵۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 102862
لیست 250 نفره احمدی نژاد مفسد اقتصادی ندارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۶
بخش خبری الفچندی پیش رئیس جمهور در پاسخ به سوال انتقادی خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا به وعده انتخاباتی خود در مناظره ها عمل نکرده و مفسدین اقتصادی را معرفی نکردید گفت: من اواخر سال گذشته به رییس قوه قضاییه نامه‌ای نوشتم و در آن 250 نفر که در بخش‌های مختلف از جمله زمین و موارد دیگر خارج از قوانین کاری کرده‌اند، را معرفی کردم و در مورد این افراد درخواست رسیدگی قضایی داشتم. البته بسیار یا بعضی از آنها دارای پرونده‌هایی بودند که دولت قبلا از آنها شکایت کرده بود، ولی دوره رسیدگی این پرونده‌ها طولانی شده بود و در هر صورت ما منتظر رسیدگی رییس قوه قضاییه هستیم.به گزارش الف این ادعای رئیس جمهور که به نظر نمی رسید سرنوشتی جز سرنوشت پرونده بیمه ایران و بانک پارسیان و غیره داشته باشد امروز با سخنان رئیس سازمان بازرسی کل کشور به حقیقت نزدیک شد.رئيس سازمان بازرسي كل كشور در پاسخ به سؤالي در خصوص اسامي حدود 250 مفسد اقتصادي و آخرين وضعيت پرونده آنان، گفت: در اين خصوص قوه‌قضائيه به موقع پاسخ خواهد داد اما آنچه كه مشخص است، در پرونده اين 250 نفر چيزي به نام مفسد اقتصادي موجود نيست.گفتنی است رئیس جمهور تا به حالا چندین بار به پرونده های فساد اقتصادی اشاره کرده است که در اغلب موراد این اتهام ها واقعیت نداشته است.نمونه آشکار آن نیز بیمه ایران و بانک پارسیان بود که رئیس جمهور پس از ریختن آبروی مدیران آنها مجبور به پس گرفتن تلویحی ادعای خود شد و بطور نمونه در خصوص مدیرعامل بانک پارسیان تلاش کرد با انتصاب وی در کمیته بانکداری اسلامی از وی عذرخواهی کند. 
Share/Save/Bookmark
 


سخن تازه
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۰:۵۲:۳۴
با سلام

جناب آقای محمود احمدی نژاد، بی شک درصدی از پیروزی انتخاباتی خود را مدیون وعده های مبارزه با فساد اقتصادی هستید.
پیشنهاد می کنم برای ادای دین کوچکی به این ادعا، یکی از سفرهای استانی خود را لغو و شخصا پیگیر ادعای خود باشد.

والسلام (439395)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۱۵:۱۴
اي بابا تا زمان انتخابات زمان زيادي مانده. تا اون موقع هم خدا كريمه و مردم فراموشكار. تازه اگه كسي هم پيگير شد جناب هاشمي دم دستشونه ديگه!!! (439422)
 
فرناز مجتهدي
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۱۵:۲۴
قبلا\" هم از اين جور چيزها زياد ديده بوديم.
مافياي نفتي- مافياي سيمان- مافياي سكه
و ... و هميشه هم گفته مي شه كه قرار به زودي افشاگري صورت بگيره ولي بعد از حدود 6 سال خبري نيست كه نيست. (439424)
 
Prince
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۹:۵۹:۰۱
آره.
مخصوصاً مافیای نفتی که اصلاً نامردی به تمام عیار بود.
احمدی نزاد باید خجالت بکشه که به خادمین صنایع نفتی تهمت زده.
هی اونا زحمت بکش قرارداد توتال و استات اویل و کرسنت مخصوصاً ببندن شما بیا بگو مافیا.
تو ایران قاچاق سوخت هم نیست چه برسه به مافیا.
ایران و مافیا. مگه ممکنه؟؟
مثلاً مافیای سکه.
الان قیمت سکه رو ببین. تو ایران داره زیر قیمت جهانی فروخته می شه. ولی بانک مرکزی سنگ اندازی می کنه، نمی دونم حراج سکه و .... .
یا صنف طلا فروشا. دیدی به چه راحتی مالیات بر ارزش افزوده می دن. (439930)
 
مهدی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۱۷:۲۷
دست پیش را می گیرید که پس نیفتید؟ تا رئیس جمهور افشاگری نکرده است، می خواهید او را بی اعتبار کنید؟ (439427)
 
فرناز مجتهدي
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۳۴:۱۱
مهدي عزيز:
از سال 84 كه آقاي احمدي نژاد رئيس جمهور
شده تا به حال حاضر بارها در مورد انواع مافيا
صحبت كرده و قول افشاگري داده ولي
هنوز كسي چيزي به نام افشاگري نديده.
به آرشيو سايت الف مراجعه كنيد. (439682)
 
مطلحت
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۲:۵۴:۴۲
مثل این که شما نمودید تو ایران به اسم مصلحت رو همه چیز ماله میکشند ...
به نظر شما اگر اسم بعضی ها تو این لیست باشه ..حاضر نیستند به خاطر اون بعضی ها رو اسم همه ماله بکشند...
تعارف نداریم .. درست خیلی انسان های شریف در س... هستند ولی میدونید چقدر هم مفسد اقتصادی از زمین خواری بگیر برو جلو تو س.. داریم!!! (439999)
 
sina ahmadi
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۱۷:۵۱
واقعا شگفت انگیزه! از میان 250 نفری که به عنوان مفسد اقتصادی معرفی شدند حتی یک نفر هم مفسد اقتصادی نیست!
کار کارشناسی دولت در بقیه امور چجوریاست؟! (439428)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۵:۰۰:۰۲
از کجا معلوم که رئیس سازمان بازرسی با کار کارشناسی به این نتیجه رسیدند که فساد اقتصادی در کار نبوده؟! (439722)
 
siamak abbasi
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۲۷:۲۶
ای بابا...
چرا بعضی ها دوست دارند مردم را سر کار بگذارند؟
این طور رفتار کردن نتیجه ای جز سرخوردگی بیشتر و عصبانیت مردم حاصلی در پی نخواهد داشت.
گوئی هنر آقایان نمک بر رخم پاشیدن است و بس! (439445)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۱:۵۸:۳۵
احمدي نژاده ديگه بابا سخت نگير. (439503)
 
علی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۲:۰۴:۲۱
مطلب حاضر را اگر در کنار مطلب ديروز در مورد \"رانت خواری آقای حاشیه ساز در ميراث فرهنگی \"
بگذاريم، نتيجه می گيريم که:

\"الف\" خيلی خوشحال است که یک نمونه از خروار مفاسد اقتصادی آقای حاشیه ساز را مستدل پيدا کرده و چاپ کرده است.

افرادی که کمی با سيستم اقتصادی ايران آشنا باشند، می دانند که اين سيستم پر از اين گونه باند بازی ها است و بنده بعيد می دانم که جناب توکلی نداند. خبر حاضر اثبات می کند که عزيز ما رئيس سازمان بازرسي كل كشور اين مطلب را خوب فهميده است.

به نظرم فقط احمدی نژاد نفهميده بود که به نظرم کارهای اين روزهای او نشان می دهد که در حال فهميدن است.

فقط الف عزيز حواست باشه که مشائی به کمتر از نابود کردن باند تو به هيچ چيز راضی نمی شود. البته به نظرم مطلب را فهميده ای. (439510)
 
موسوي
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۲:۳۲:۱۵
لطفا\" سايت الف اين اسامي را منتشر كند.اگر بگوئيد چون ثابت نشده نمي توان منتشر كرد حرف خوبي است ولي چرا روز گذشته فساد را به رئيس دفتر رئيس جمهور با ذكر نام و تصوير نسبت داديد؟ (439544)
 
حمید
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۲:۵۹:۳۶
دوست گرامی

من در نظر ندارم که بجای الف برای شما پاسخ بنویسم. ولی سایت الف با در دست داشتن شواهدی و مدارکی از آن افراد اطراف رئیس جمهوری اسم بردند. قرار نیست که وقتی از دیگران هنوز مدرک آنچنانی در دست نیست نیز اقدام نمود. بدون مدرک نام بردن از افراد پی آمد حقوقی دارد و لذا این کار امکان پذیر نیست! (440003)
 
سید محمد
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۲:۴۰:۰۶
آقای توکلی از افشاگری های شما کمال تشکر رو داریم. لطفا به کار خودتون ادامه بدید. حق پشت و پناهتون (439548)
 
کاوه
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۲:۴۸:۰۲
از دستگاه قضایی میپرسم آیا طبق قوانین داخلی رییس جمهور میتواند در کنفرانس مطبوعاتی چنین اتهامی را مطرح کند و بگوید لیست مفسدان اقتصادی را قبلا به قوه قضاییه ارسال کرده و حالا از این قوه اعلام میشود که اینها مفسد اقتصادی نیستند.آیا این رفتار رییس دولت بار حقوقی و قضایی ندارد.و آیا اصولا در کشور ما تخلف رییس جمهور قابل پیگیری است یا خیر؟ظاهرا که مجلس قادر نیست که از حق قانونی خود یعنی سوال از رئئس جمهور استفاده کند آیا قوه قضاییه هم چنین است؟ (439550)
 
علي
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۳:۵۰:۳۹
بسمه تعالي
چه خوبست آدم نزديكان خودش را نبيند. يا شايد بخاط آنها مي بايست همه چيز را فراموش كند. بخوانيد:
جهانگيري پس از استعفا از معاونت سازمان ميراث فرهنگي و جهانگردي، شركت خصوصي سمگا را تأسيس كرد و با حمايت ويژه دولت، همكاري مالي حداقل 10 بانك، موسسه مالي و شركت سرمايه گذاري را جلب كرده است. اين شركت ابتدا قرار بود با عنوان «صندوق سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري» فعاليت كند، اما بعدا به نام «شركت سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري - سمگا» تغيير نام داد. اسفنديار رحيم مشايي نه فقط تعدادي از سهام اين شركت خصوصي را خريداري كرده است، بلكه از نزديك طرح‌هاي آنرا پيگيري و شخصأ به آنها سركشي مي‌كند.... همان روز 50 درصد و طي 4 روز بعد، 100درصد سهام عرضه شده شركت سمگا توسط بانكها، موسسسات سرمايه گذاري و افراد مطلع، خريداري شد و پذيره نويسي سمگا قبل از موعد پيش بيني شده به پايان رسيد.
... يكي از رانت‌هاي ويژه براي سمگا، واگذاري يك ميليون و دويست و پنجاه و هشت هزار متر مربع از زمين‌هاي لويزان در شمال شرقي تهران به اين شركت خصوصي بوده است.
براي اين واگذاري نه تنها مزايده‌اي برگزار نشده، بلكه براساس مصوبه شماره 99677/43084 مورخ 88.5.18 هيات وزيران و صورتجلسه مورخه 88.12.23 كارگروه ميزاث فرهنگي استان تهران، كل زمين‌هاي فوق بايد بصورت رايگان به شركت خصوصي سمگا واگذار شود.
... امتياز ساخت و بهره‌برداري از هتل‌هاي بین المللی فرودگاه امام خميني(ره) به اين شركت خصوصي بوده است. براساس اين قرارداد، شركت سمگا 31هزار متر مربع زمين رايگان در محوطه فرودگاه بين المللي امام خميني دريافت و در آنها هتل مي‌سازد و 25 سال پس از بهره‌برداري، هتل‌ها را به شركت فرودگاه‌هاي كشور واگذار مي‌كند.

خدا مي داند اگر اينكار را ديگران كرده بودند چه بلوايي مي كرد. افسوس كه خوديست و بايد حمايتش كرد تا هرچه مي خواهد بكند. (439629)
 
اسد
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۰۸:۵۹
آيا خود نمايندگان مجلس هيچكدمشان هيچ شبهه اي در امور اقتصادي ايران ندارند؟! (439650)
 
اسد
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۱۲:۳۹
آقايان چرا حالا يادشان افتاده كه مفسدين را در دولت معرفي كنند؟
آيا فهميدن و بدست آوردن ليست كساني كه از بانك ها وامهاهي ميلياردي گرفته و پس نمي دهند كار سختي است؟
اگر در يك كشور اورپايي بود مطبوعات و قانون گذران چه مي كردند؟
نكند در مجلس ما ديازپام در چاي حل مي كنند؟ (439657)
 
حميد
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۳۲:۵۷
باسلام
متاسفانه به نظر ميزسد عده اي با نفوذ جلب اعتماد رئيس جمهور با ارائه مطالب كذب قصد دارند ايشان را در نزد ملت تحقير نمايند چرا ايشان به تنهائي قادر نيست به تمام مسائل كشور رسيدگي نمايد پس بايد به معاونين وكارشناسان اعتماد نمايد وبه استناد گزارشات اين اراد اقدام نمايد كه نمونه هاي آن متعدد است
لذا بايد رئيس جمهور پس از شناسائي اين اشخاص در دولت بدون وقفه ودر صورت مشخص شدن اين افراد را از مجموعه جدا كند (439681)
 
فرامرز
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۸:۵۸:۲۳
ایشان باید به کارشناسان اعتماد کند
مگر فراموش کرده اید که ایشان مدعی بود رییس جمهور باید در همه ی زمینه ها کارشناس باشد! (439883)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۳۶:۱۰
باسلام
رییس جمهور محترم خود بهتر از هرشخص دیگری میدانند که اصلی ترین سرشاخه های مفسدین اقتصادی بر بالهایی تکیه دارند که قابلیت برخوردومبارزه باآنها مقدورنیست.ماهم به شعار در ایران عزیز عادت داریم.هرگاه آقای احمدی نزادخواستند بساط عدالت واقعی راپیاده بفرمایند باید منه جوان 30ساله را ازبیکاری نجات واشخاصی که ده تا ده تا شغل وپست دارند وبه یک مقام تقلیل دهند.شایددرآنصورت فرجی حاصل شود. (439684)
 
بوستانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۴:۴۲:۳۷
با سلام
افشای نام مفسدین اقتصادی نان دانی خیلی از کاندیداها حتی کانید شورای شهر است و تاکنون خیلیها از این مجرا وارد فضاهائی شده اند که خودشان در معرض فساد قرار گرفته اند مثل سهامداران شرکت سمگا. اگر چنانچه بصورت عمیق به این مسئله توجه شود این وعده و وعیدها توهین بزرگی به ملت ایران است . یک ملت همه با هم میخواهند بدانند که چه کسانی مالشان را خورده ؛و مسئولان سالیان دراز است که این موضوع را از صاحب مال پنهان میکنند. خدا نیامرزد آن کسی که از روز اول این لاپوشانی ها را در هیئت حاکمه راه انداخت . اگر از روز اول هرکه خطا میکرد معرفیش میکردند والله کشور گلستان بود ولی ما کاسه از آش داغ تر شدیم ومیخواهیم آبروی کسی را بپائیم که خودش زمانیکه فساد میکرده به این فکر نبوده. ولی از منظر دیگر ملت میگویند همه افرادی که قول افشا را میدهند آدمهای صادقی هستند و قصد دروغ ندارند ولی زمانیکه قصد میکنند به قول خود عمل کنند متوجه میشوند که رد پای خودشان هم در این فساد آشکار است
وسلام (439693)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۵:۰۳:۰۴
با سلام:
آیا در این لیست 250نفره از اطرافیان احمدی نژاد هم حضور دارند؟؟؟!!! (439725)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۶:۳۹:۴۴
فقر از نظر لغوی بعنی کاستی ، کمبود مالی ، درویشی و...
فقر به دودسته تقسیم می شود فقر اقتصادی و فقر فرهنگی
1- فقر اقتصادی
2- فقرفرهنگی
فقر اقتصادی و در پهلوی آن فقر فرهنگی عمده ترین عواملی اند که باعث بروز مشکلات در زندگی خانواده ها و کشانیدن آنان به سوی اعمال خلاف قانون می شود .
عدم برخورد با مفسدین اقتصادی باعث افزایش فاصله طبقاتی و به طبع آن فقر فرهنگی چراکه به نظر حقیر عامل اصلی تخطی از قانون و رو آوردن به اعمال خلاف قانون ناشی از فقر می باشد و باید پذیرفت که فقر اقتصادی فقر فرهنگی را به دنبال خواهد داشت چراکه خانواده ای که قادر به سیر کردن شکم اعضا خود نیست چطور می تواند دنبال تصحیلات و کسب علم و به طور کل به امور فرهنگی خانوده به پردازد لذا هر کس از اعضا برای بقا خود دست به اقدامی می زند و می خواهد زنده بماند اگر حتی اقدامی خلاف قانون انجام دهد . اگر مروری برپرونده های آدم های بزهکار را کنیم به این نتجه خواهیم رسید که درصد بالای از آنها در خانواده ای فقیر بزرگ شده اند ( هر چند که از نظر شرع انجام اعمال خلاف قانون صرفاً به خاطر فقر قابل توجیه نیست ولی این واقعیت را باید قبول کرد که فقر باعث تخطی افراد از قانون می شود )
حال که به تاثیر فقر اقتصادی بر افراد جامعه پی بردیم وظایف مسئولین را سنگین تر می کند و چنانچه به هر دلیلی دانسه و ندانسته با مفسدین اقتصادی برخورد نشود گناهی بس بزرگ را مرتکب شده اند و نزد خدای خود باید جوابگو باشند .
اگر در جامعه اسلامی عدالت محور اصلی حرکت جامعه باشد فقیر وجود نخواهد نداشت نه اینکه 85درصد ثروت کشود در اختیار 15 درصد آن باشد !
آیاوقت آن نرسیده است که دست رانت خواران را از حقوق بیت المال قطع کرد تا به طبع آن جامعه عاری از فساد و فحشا داشته باشیم . (439799)
 
عابد عبدی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۶:۵۲:۲۵
برادر بزرگوار جناب آقای احمدی نژاد:
کی قرار است این دعوای زرگری تمام شود ؟
تا کی قرار است مسائل مهم و حیاتی کشور را به هم پاس بدهید ؟
اگر مطمئن هستید کسی یا کسانی دزدی نموده اند چرا اینقدر تعارف می کنید ؟چرا نام آنها را افشا نمی کنید ؟
فکر نمی کنم قبح افشای نام آنها خیلی بدتر از دورکاری یازده روزة شما باشد ! (439806)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۸:۲۳:۲۰
مفسدان اقتصادی هم مثل تولید انرژی هسته ای توسط دختر بچه 16 ساله!!!!؟؟؟؟؟؟؟ (439863)
 
شریف
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۸:۲۴:۴۷
معلومه وقتی به نظر مسئولین محترم قوه قضائیه بزرگترین مفسد اقتصادی مملکت، مفسد اقتصادی نیست پس کی می تونه مفسد اقتصادی باشه؟! بهتون قول میدم تو این کشور تا ظهور آقا هیچ کدوم از مفسدان اقتصادی اصلی محاکمه نخواهند شد. اگر باور ندارید صبر کنید و تماشا کنید. (439865)
 
مائده
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۱۸:۳۴:۴۳
از رئیس جمهور فقط وعده بخواید نه عمل. بابا هر کسی را بهر کاری ساختند (439870)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۰:۰۰:۵۸
چطور اگر آقای بازرس (البته نه قاضی)فرمایش کنند فرمایششان حجت است ولی ادعای رییس جمهور می شود دروغ . من که واقعا نمی فهمم این طور برخوردها با کدام حجت دینی وعقلی سازگار است (439932)
 
بی طرف
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۱:۲۶:۱۱
راستش بعد گذشت 6 سال ریاست جمهوری احودی نژاد اسم لیست و مبارزه با مفاسد اقتصادی رو که از زبون دولت یا نزدیکاش میشنوم احساس خوب و صادقانه ای از این جملات به من دست نمیده.یک دلیلش هم شاید سخنان امثال آقای پوذمحمدی و... باشه.
nasimesharq.blogfa.com (439963)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۱:۳۳:۵۰
صحبت های محسنی اژه ای در مورد 250 مفسد اقتصادی:
اين ليست شامل سه چهار دسته است، اول مواردي است که در حال رسيدگي است و پرونده آنها از ماه‌ها قبل و بعضا يکي دو سال قبل بر اساس گزارشاتي از سازمان بازرسي و وزارت اطلاعات و مدعي‌العموم تشکيل شده بود و پرونده آنها در حال رسيدگي است. دادستان کل کشور افزود: برخي موارد سال‌هاي قبل رسيدگي شده و حکم آنها نيز داده شده است، برخي موارد ديگر در راستاي معوقات بانک‌هاست که قدم اول را در اين زمينه بايد خود بانک‌ها بردارند. در اين ليست برخي موارد اعلام شده بود که برخي از آنها پرونده جاري داشتند. وي ادامه داد: مواردي از اين‌ها وجود داشت که از ناحيه دولت، وزير وقت يا مسئول ذيربط در زمان خودش واگذار شده و به يک فرد حقيقي و حقوقي داده شده است و بعد از طريق مرجعي يا خود دولت اعلام شده که اين بي‌جا داده شده است که بخشي از اين موارد سال هاي قبل مطرح شده و درباره برخي از آنها تصميم‌گيري شده و برخي در حال اجراست (439970)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۱:۳۴:۲۹
جناب آقای دکتراحمدی نژاد با سلام و عرض ارادت اکنون زمان آن رسیده وعده ایکه به ملت شریف ایران داده بودید بدون اغماض اسامی مفسدان اقتصادی را با ادله و بااسناد و مدارک معتبرو قانونمند به ملت شریف ایران معرفی کنید و یا اینکه لیست شان به ریاست قوه قضائیه و ریاست سازمان بازرسی ارائه کنید که حقا آنان عارتگران بیت المال مسلمین اند . سکوت بیش از این نه رواست و نه جایز است .چون صبر ملت ایران بسر آمده تا کی رئیس جمهوری جسور و شحاع و عدالت محور این قدر با مصلحتاندیشی خودرا فدای چند رانتخوار می نماید .مطمئن باشید این ملتی که در تمام عرصه ها پشت سر رهبر و مقتدایشان امام خامنه ای بودند همچون کوه استوار پشتیبان آن رئیس جمهوری ولایتمدار ند . این مفسدان از هر جناح و باند و گروهی باشد بمحض رضای خداوند معرفی کن حتی از نزدیکان و آشنا یان و همکارانت هم باشد دریع مکن .خداوند همیشه یار و یاور عدالتخواهان و عدالت محوران و عدالتمندان است . (439972)
 
مهدی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۲:۳۴:۵۱
فرناز عزیز:
رئیس جمهور از همان ابتدا می خواست، نام مفسدان را افشاء کند، توصیه دوستان مشفق موجب شد که دست نگه دارد، دوستانی که امروز به او پشت کرده اند.
الف دیروز یک به اصطلاح افشاگری انجام داده است، طبیعی است رئیس جمهور و اطرافیان او هم در پاسخ به این عمل الف افشاگری کنند، حال دوستان (همان ها که الف اعلام کرده است در صورت شکایت مشایی در نزد آنها از خود دفاع خواهد کرد!) با اعلام اینکه آن 250 نام هیچ کدام مفسد نبودند، پیشاپیش قصد دارند که اقدام احتمالی متقابل را بی اثر و رئیس جمهور را در نزد افکار عمومی بی اعتبار کنند. اگر این اقداماتی که انجام می شود داخل یک بسته نگاه کنیم، روند امور و اقدامات این گروه مشخص می شود. (439990)
 
محبی
۱۳۹۰-۰۲-۱۴ ۲۲:۵۸:۰۳
من می خواهم بگویم چرادراین سایت تمام سیاه نمایی برعلیه دولت ورئیس جمهورمی کنیدقدری هم به خودبیاییدوببینیدخودتان درچه موقعیتی هستید (440002)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۰۵:۲۸:۱۱
اقای توکلی و الف شما جدا مثل اینکه منتظر یه فرصت بودید که 4 نفر با دولت چپ کنن که شما هم مثل گرگ به دولت حمله کنید .. اقا چرا نمیزارید دولت کارشو بکنه و هی نیش میزنید وهی مانع میسازید .. نه مشایی رفتنیه نه این حرفها درسته ..دولت بحمدالله پاک و مبری است و وصله جادو و فساد هم بهش نمی چسبه. (440106)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۰۷:۲۸:۲۵
كسي كه به اين حد از بصيرت و شعور نرسيده كه امر ولي فقيه لازم الاجراست و اطاعت از فرمايشات ايشون واجب،ديگه هيچ توقعي نبايد ازش داشت و هيچ حسابي نبايد روي اون باز كرد...
ما كه خسته شديم از اين همه ريا و دروغ و حرف و حرف و... (440117)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۰۹:۰۴:۳۹
زمانی سناتور مک کارتی در امریکا صحبت از یک لیست 250 نفره از کمونیتس ها در دولت امریکلا میداد بعدها مشخص شد اصلا این لیست وجود نداشته است
با تمام ارادتی که به ریئس جمهور دارم و لی متاسفانه اطرافیان وی از مفسدترینها هستند (440138)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۱:۲۱:۲۹
آقای الف عزیز شما اگر نمی دانید یا باور ندارید که چرا از نظر قوه قضائیه مفسد اقتصادی تو مملکت نیست از مردم بپرسید بهتون سریع جواب می دهند.
یاد پروین اعتصامی بزرگ باد که می گفت:
محتسب مستی به ره دید و....
اللهم عجل لولیک الفرج (440200)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۲:۵۱
باور کنید مهدی جان اعتبار رئیس جمهور با این تجمیع تخریبات نه تنها کاهش نمی یابد بلکه روز به روز رو به افزایش است اما باید رئیس جمهور نیز افراد دانه درشتی را که سالها مثل زالو خون این ملت مظلوم را ظالمانه مکیده اند به ملتش معرفی فر مایند .تابیش از این همان زالو صفتان آرام و قرار نداشته باشند و خواب برایشان حرام گردد . (440218)
 
ميري
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۲:۴۴:۵۲
اسم پسراي هاشمي و ناطق را که گفت پس چرا آقا مهدي تو لندن داره کيفشو ميکنه؟ (440240)
 
علی
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۲:۴۸:۵۶
رئیس جمهور از همان ابتدا نمی خواست، نام مفسدان را افشاء کند،وگرنه
پس از 6سال اینکاررا کرده بود بازی بودبا عوام الناس که خوب جواب داد
ولی افسوس هنوز عده ای ..... (440243)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۳:۳۵:۱۰
خطاب به علم دار عدالت، که تا پایان تحویل پرچمی که در دست دارند، فرصت کوتاهی باقی مانده. متاسفانه دیگه بیشتر از هشت سال توی قانون اساسی جمهوری اسلامی نیست، وگرنه خوشحال می شدیم فرصت بیشتری در اختیارشون باشه. انشاء الله تعالی که موفق باشند در این مسیر خطیر و پر نشیب و فرازشون. آمین یا رب العالمین.

\"گرت هواست که نگسلد سرپیمان
نگه دار سر رشته تا نگه دارم\" (440254)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۴:۳۶:۴۵
با سلام خدمت همه دوستان که سعی کردند به بهانه عنوان این بحث، یا از آقای احمدی نژاد انتقاد کنند یا از این ایشون دفاع کنند.
می خواستم عرض کنم، خدمتتون که هرگز فراموش نکنید، رهبر انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای، در فرمایشات خودشون، روزی مثالی رو ذکر کردند. ایشون فرمودند، فردی که داره روی یک طناب راه می ره، فقط وقتی می شه کارش رو تحسین کرد که تمام اون مسیر رو روی طناب راه رفته باشه و به آخر طناب برسه.
با استناد به این فرمایش مقام معظم رهبری، از دوستان خواهش می کنم، کمی صبر داشته باشند و مراقب دنیا و آخرت خودشون باشند چراکه در همه ما لغزش هایی وجود دارد. بگذارید، در نهایت ببینیم که آیا آقای احمدی نژاد می تونند از روی این طنابی که الان دارن روش راه می رن رد بشن و به آخر برسن یا نه. رسم جوانمردی اینه که الان که ایشون این همه متحمل فشار هستند، تمرکزشون از بین نره. چون اگر پس فردا به آخر طناب نرسن، افرادی که براشون ایجاد مزاحمت کردند رو مقصر خواهند دونست. دموکراسی ایجاب می کنه که به رای حداکثری که ایشون رو برگزیدند احترام بذاریم و سکوت اختیار کنیم. انشا، الله بعد از دوران هشت ساله ریاست جمهوری ایشون، تا دلتون بخواد وقت هست. الان، نقد و انتقاد به جایی نمی رسه. به ضرر کسی می شه که داره نقد می کنه. الان سکوت و نظاره کردن بهترین کار ممکنه. (440271)
 
تماشاگر
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۵:۲۳:۲۵
چو عاشق می شدم گفتم که بردم گوهرمقصود ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد سخن گفتن در هر مورد آسان است ولی عمل به ان را نمی دانم ؟شما چطور؟ (440288)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۱۶:۴۵:۱۲
البته منظور ایشان اعتبار پولی پنهان است که هر روز افزایش می یابد! (440305)
 
ایرانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۲۳:۳۳:۱۲
راستی نمیشه این لیست بشه251 نفر و اسم معاون خودش هم اضافه میکرد تا شاید یکی از ادعاهاش درست از اب در میومد (440378)
 
بوستانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۰۹:۰۱:۳۶
با سلام
آقای رئیس جمهور دور اول که همه قول دادی و کاری نکردی دور دوم آمدی و همه را دزد کردی و سی سال انقلاب را پیچیدی و گذاشتی کنار وهمه را درطول سی سال دزدان سر گردنه معرفی کردی و آن قاعله بزرگ که بدنامیش بنام آن دو نادان ثبت شد را بوجود آوردی. آقای رئیس جمهور این درسته؟ حاشا به غیرتتون قول دادی تو خط رهبری باشی که به تازگی زدی تو جاده خاکی . قول دادی پول نفت را بیاری سر سفره مردم ولی متاسفانه نون تو سفرشون هم پروندی. قول دادی مفسدین را معرفی کنی همکاران خودت مفسد شدند. آخه آدم چی بگه بلاخره این مردم به کی و کجا رو بیارن هرکسی میاد 8 سال گولشون میزنه میره (440443)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۱۱:۱۱:۲۴
خود اين اقايان(دولتي ها) مظهر فسادند تا ان زمان كه پرده برافتد چها كنند (440486)
 
تکلیف دادستان؟
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۱۴:۴۸:۴۷
آبروی مردم که ارزش ندارد/تکلیف دادستان با رییس چیست؟
رییس بارها گفته است مفسدین ....!!!!!
بیچاره اسپانسرهای همه چیز باخته! (440535)
 
بينام
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۱۶:۳۸:۵۳
بابا بسه دیگه کوتاه بيا هر چی بوده گذشته به فکر ايندت باش بيخيالی طی کن. (440563)
 
abbas
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۱۸:۳۵:۲۸
به جای بازی با کلمات به معرفی مفسدان اقتصادی ان هم به صورت اشکار برای مردم پرداخته شود نه اینکه فقط مخفف اسامی انها اعلام میشود بعد معلوم نمی شود چه بلای سر انها میاید و هویت انها برای مردم مشخص نمی شود پس از مدتی دوباره به راس کار برمیگردنند گردن کلفت تر از قبل (440584)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۶ ۲۰:۱۳:۴۲
اخر اعوان و انصار این بابا توش نبود (440597)
 
شهاب
۱۳۹۰-۰۲-۱۷ ۰۱:۴۷:۴۹
آقای احمدی نژاد با همین حرفها انتخابات رو برد و احساس میکند با همین حرفها هم می تواند ادامه دهد ولی باید بداند که از همان ابتدا آنهایی که باید بدانند میدانستند احمدی نژاد دنبال جمع کردن رای برای خود بود نه کم کردن از مفسدان اقتصادی.
آقای احمدی نژاد اگر قصد داشته باشد که با مفسدان برخورد کند اولین نفر همین آقای مشایی است که سایت الف فقط به یکی از موارد آن اشاره کرد که ایشان پرونده های بسیاری در گذشته داشته که در وزارت اطلاعات مفتوح است.
درمورد حرف آقای علیپور و مهدی نیز باید گفت که دوستان آقای احمدی نژاد اگر قرار بود که اینکار رو بکند با الان انجام داده بود و در مورد حقوق ملت نباید به توصیه کسی گوش کرد اگر هدف حق مردم است. (440640)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۷ ۱۱:۰۹:۳۳
عقل ناقص من میگه نمیشه فکر آبروی خودت نباشی و اسم 250 نفر رو بدون تحقیق بدی . یک جای کار می لنگه.
والله اعلم (440686)
 
مصطفی آقاخانی
۱۳۹۰-۰۲-۱۸ ۰۹:۳۱:۴۰
چه طور ما رو ایشون با وعده های ولایت و مبارزه با گردن کلفت ها و ... فریب دادند
نه تنها بعد 6 سال حتی یک نفر معرفی نشد بلکه بزرگترین مفسدین اقتصادی به سمت های بالا و اطرافیان ایشون و هیئت دولت رسیدند

... (440918)
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته