نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507566
معاون وزیر ارتباطات خبر داد؛
ارائه خدمات یکپارچه دولت الکترونیک ثابت و موبایل تا چندماه دیگر
بخش دانش و فناوری الف،11 شهریور96
معاون وزیر ارتباطات گفت: تا چند ماه آینده، خدمات یکپارچه دولت الکترونیک به صورت ثابت و همراه به مردم ارائه می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، نصرالله جهانگرد با بیان اینکه بیشترین رشد برنامه های توسعه اقتصادی کشور مربوط به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با ۱۹.۴ درصد رشد بوده است، گفت: این درحالی است که تاثیرگذارترین بخش های اقتصادی کشور در توسعه، متوسط رشدی حدود ۴.۵ تا ۸ درصد دارند.

وی ورود تکنولوژی موبایل به کشور و پس از آن ورود نسل های سوم و چهارم موبایل برای حرکت به سمت عصر دیتا را مهمترین تحول استراتژیک در ۳۰ سال گذشته عنوان کرد و گفت: تحولی که از سال ۹۲ در این بخش آغاز شده، به اندازه کل ۳۰ سال گذشته اثرگذار بوده و توانسته سطح مبادلات و روابط کشور از نظر اجتماعی، اقتصادی ، امنیتی، سیاسی و مدیریتی را به جایی برساند که امکان بازگشت به عقب وجود ندارد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه اگر ارتباطات قطع شود، نظام اداری و اجرایی کشور فلج می شود، خاطرنشان کرد: ما وظیفه داشتم شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی کنیم و شبکه ارتباطی کشور طوری باشد که به آن چه که داریم مسلط باشیم. به طور مثال اگر شبکه بین الملل قطع شد، بتوانیم مدیریت کنیم و به قدرت امنیتی، نظارتی و سرویس دهی ما آسیبی وارد نشود و امروز اینکار انجام شده و هر روز توانمندتر می شویم.

معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر حرکت نظامات الکترونیکی برای خدمت رسانی به مردم، گفت: مردم تا چند ماه آینده می توانند خدمات یکپارچه دولت الکترونیک را به صورت ثابت و همراه دریافت کنند و خدمات دولتی را نیز از طریق تلفن همراه خود، داشته باشند.
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ دولت الکترونیک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۱:۵۲:۱۲
هروقت مسئولی برای پروژه ای زمانی مشخص و حتی تقریبی رو اعلام کرد یعنی مدیریت یعنی برنامه!
مثلاً بگویند طی سه ماه آینده، شش ماه آینده، حول و حوالی فلان تاریخ.
چند ماه آینده زیاد بد نیست ولی این نمیشود نظم، نمیشود مدیریت نمیشود آموزش به کودکان که برنامه ریزی مثلن یعنی این . (4542726) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.