نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505162
ارتفاعات گالیکش دچار حریق شد/یک چوپان جان باخت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از آتش گرفتن محدوده جنگلی روستای گوگل خبر داد و گفت: تاکنون یک چوپان و چند رأس گوسفند در این آتش‌سوزی جان باختند.

ابوطالب قزلسفلو در گفتگو با خبرنگار مهر از آتش‌سوزی در محدوده جنگلی روستاهای «گوگل»، «ترجینلی» و «بش اویلی» گالیکش خبر داد و اظهار کرد: نیروهای منابع طبیعی و نیروهای مردمی همچنان در حال خاموش کردن آتش هستند.

وی افزود: متاسفانه در این آتش سوزی یک چوپان و چندین رأس گوسفند دچار حریق و فوت شدند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان تصریح کرد: وضعیت چوپان به گونه‌ای بوده که در بین انبوهی از گیاهان علفی قرار داشته و نتوانسته خود را نجات دهد.

قزلسفلو افزود: اینکه این چوپان خود عامل آتش سوزی در منطقه بوده یا خیر در دست بررسی است و علت دقیق مرگ چوپان هم از طریق پزشکی قانونی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: هنوز از وسعت آتش سوزی اطلاعاتی در دست نیست.

یک و نیم هکتاراز جنگل های روستای والش آباد طعمه حریق شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با اشاره به آتش سوزی در منطقه جنگل‌های سما رود در ارتفاعات جنگلی روستای والش آباد گرگان گفت: حوالی ساعت ۱۱ امروز (پنجشنبه)حدود یک و نیم هکتار از این جنگل‌ها در آتش سوخت.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+گالیکش+مرگ چوپان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۲۲:۵۴:۳۵
یک روستا به نام گوگل! google خیلی وقت ها پیش در ایران بوده پس! (4533423) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.