توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443214
محسن رضایی: فرماندهان ایرانی دشمن را از مرزهای کشور دور کرده‌اند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: فرماندهان ایرانی بعنوان مستشار نظامی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزهای کشور دور کرده اند.

به گزارش فارس، سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی سخنانی در همایش مدیریت جهادی و امنیت ملی، «مدیریت جهادی» را معادل با «انقلاب اسلامی» دانست و گفت: طی صد سال اخیر ملت ایران به جنب و جوش افتاده و تحولی در مردم ما بوجود آمده و سرمنشا این جنب و جوش، امنیت بوده است.

رضایی افزود: مسیری که تا امروز در انقلاب آمدیم تلخی و شیرینی و پیروزی و شکست داشته‌است و وقتی مطالعه می‌کنیم که کجاها شکست خوردیم، می‌رسیم به کلید گمشده یعنی مدیریت اسلامی.

وی ادامه داد: هرجا مدیریت اسلامی در قالب مدیریت جهادی تحقق پیدا کرده پیشرفت‌های ما خارق العاده بوده و این در بعد دفاع و امنیت و سیاست نمود داشته است.

فرمانده اسبق سپاه خاطرنشان کرد: فرماندهان ما بعنوان مستشار نظامی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزهای کشور دور کرده اند و دو هزار کیلومتر آن طرف تر توان عملی خود را در یک مواجهه آشکار در مقابل صهیونیست‌ها و ترکیه که آخرین فناوری هایش را از پنتاگون می‌گیرند، برتری خود را در سلاح و تاکتیک و راهبرد نشان داده اند.
رضایی گفت: موشک‌های ایران از مرز دوهزار کیلومتر عبور کرده و اهداف را با ١٥ تا 30 متر خطا هدف قرار می‌دهد.

وی دلیل این موفقیت ها را تکیه بر مدیریت جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: با این تفاسیر باید ببینیم در اقتصاد کجا هستیم؟
رضایی تصریح کرد: انقلاب اسلامی بدون مدیریت جهادی امکان ندارد و اقتصاد و فرهنگ برای پیشرفت، نیازمند مدیریت جهادی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: باید همه گروه ها و جریان های کشور تصمیم جدی بگیرند که آنچه خود داریم از غریبه تمنا نکنیم و نقطه آغازین این تحول نیز بازگشت به ارزش‌های انقلاب و کار برای خدا و ولایت پذیری و تقواست.

رضایی افزود: برخی افراد جهادی هستند ولی نمی‌توانند سازمان خود را جهادی کنند لذا مدیریت جهادی و سازمان جهادی لازمه اش محیط و فضای جهادی است و شاید یک فرمانده لشکر نتواند سازمانش را جهادی کند بلکه باید مدیریت راهبردی جهادی صورت گیرد.

وی ادامه داد: مشکل ما در مدیریت کشور، عدم توجه به راه خداست که یک رقیب سرسخت دارد بنام غربزدگی.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ثمره راه خدا و مدیریت جهادی می‌شود موشک‌هایی که داریم و ثمره مدیریت غربی می‌شود خودروی ملی.
 
کلمات کلیدی : محسن رضایی، فرماندهان ایرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته