توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498412
حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) گلباران شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
در آستانه سالروز میلاد باسعادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، بارگاه منور آن حضرت با حضور هزاران زائر و مجاور در مشهد مقدس گلباران شد.

به گزارش ایرنا در این مراسم، مردم با در دست داشتن شاخه های گل حرکت خود را از میدان شهدای مشهد به سوی حرم مطهر رضوی آغاز کرده و در میانه راه خدام و خدمتیاران بارگاه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) نیز به صورت یکپارچه از مقابل سازمان مرکزی آستان قدس رضوی، به جمع مردم پیوستند.

خادمان بارگاه منور رضوی پیشاپیش مردم، پرچم های سبز رنگ آستان قدس رضوی را به دست گرفته و برای عرض تبریک و شادباش به سوی حرم مطهر رضوی حرکت کردند.

در طول مسیر حرکت زائران و مجاوران، پایگاه های صلواتی با توزیع شربت کیک از شرکت کنندگان در این مراسم پذیرایی کردند.
در این مراسم خادمان به همراه مردم در صحن جامع رضوی حرم مطهر تجمع نموده و با گلباران حرم ثامن الحجج (ع) فضا را عطرآگین کردند.
در ادامه مراسم مزبور، ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) با مدیحه سرایی به این فضا معنویت و شادی بخشیده و ارادتمندان امام هشتم (ع) شادباش خود را به ساحت مقدس آن امام همام تقدیم کردند.
 
کلمات کلیدی : میلاد امام رضا(ع)+حرم امام رضا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.