توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489719
جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزیدگانش را شناخت
بخش فرهنگی الف، ۱۵ تیر ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸
دیپلم افتخار بخش فیلم‌های انیمیشن کوتاه و نیمه بلند سی‌امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان ـ اصفهان به "رویاها در یک روز" رسید.

به گزارش تسنیم، آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از مسئولان استانی و شهری، هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه اصفهان در تالار کوثر این شهر در حال برگزاری است.

مهین جواهریان و بهرام عظیمی، هیئت داروان بخش فیلم‌های انیمیشن کوتاه و نیمه بلند به شمار می‌رفتند که آرای خود را در این بخش اعلام کردند.

دیپلم افتخار این بخش به "رویاها در یک روز" به کارگردانی صادق جهادی تعلق گرفت.

هیئت داوران در فیلم انیمیشن نیمه بلند هیچ فیلمی را حائز دریافت پروانه زرین ندانست و دیپلم افتخار بخش انیمیشن کوتاه به فیلمنامه "کودکان" به نویسندگی هادی طبقی اهدا شد.

در بخش کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه‌بلند پویانمایی، فیلم لایت سایت به کارگردانی سید مسلم طباطبایی، هزار افسان به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا،  گل و بلبل به کارگردانی مهدی آقاجانی و سوزن بان به کارگردانی مهدی خرمیان معرفی شدند.

پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه به فیلم "هزار افسان" اصغر صفار و عباس جلای یکتا تعلق گرفت.

در بخش بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی، فیلم لایت سایت به کارگردانی سید مسلم طباطبایی،  هزارافسان به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا، گل و بلبل به کارگردانی مهدی آقاجانی و سوزن بان به کارگردانی مهدی خرمیان به عنوان کاندیداهای این بخش معرفی شدند.

در نهایت پروانه زرین به مهدی آقاجانی برای فیلم گل و بلبل تعلق گرفت.
 
کلمات کلیدی : جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.