توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422712
برگزاری جشنواره اسکیت در یک روز برفی در بام تهران
مجموعه تفریحی ورزشی توچال به همت هیات اسکیت استان تهران جمعه نوزدهم آذر میزبان ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش مفرح اسکیت بود تا روزی به یاد ماندنی برای این رشته ورزشی رقم بخورد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
بزرگترین جشنواره اسکیت به رغم بارش برف و شرایط نامساعد جوی، با استقبال پرشور شهروندان تهرانی برگزار گردید، بزرگترین رویداد ورزش اسکیت تهران بود که حضور ملی پوشان، مربیان، داوران و مسئولین ورزش اسکیت استان به خصوص هیات اسکیت استان تهران به آن اعتباری مضاعف بخشیده بود.

در این مراسم، پژوهنده سرپرست هیأت اسکیت استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از تمامی حضار، با برشمردن افتخارات ملی و بین المللی کسب شده توسط تیمهای ملی و باشگاهی اسکیت، جایگاه آن را فراتر از آنچه هست خواند و خواستار توجه و مساعدت بیشتر مسئولان ورزش کشور و مشارکت عمومی مردم در این ورزش جامع و مهیج شد.

پیمان پژوهنده هدف از برگزاری اینگونه گردهمایی ها از سوی هیئت اسکیت استان را اشاعه، فرهنگ سازی عمومی در عرصه ورزش و ترویج این ورزش در سطح جامعه برشمرد و اسکیت را ورزشی جامع دانست که دارای جوانبحرفه ای، قهرمانی، آموزشی و همگانی می باشد.

وی همچنین درباره برگزاری این جشنواره در مجموعه تفریحی ورزشی توچال گفت: برگزاری این جشنواره در روز جمعه بسیار حائز اهمیت بود، چراکه مردم روزهای جمعه به توچال می آیند تا ورزش و تفریح انجام دهند. به همین دلیل این مجموعه ورزشی به عنوان یکی از قطبهای بزرگ ورزش کشور محسوب می گردد و می تواند در شناسایی این ورزش به عموم مردم نقش موثری ایفا کند.

در این همایش همچنین محمد شهیدی، دبیر اجرایی همایش، با معرفی اجمالی ورزش اسکیت با دعوت از قهرمانان این ورزش به تشریح شاخه های مختلف ورزش اسکیت پرداخت.

همچنین خلیل مدادی، دبیر هیئت اسکیت استان تهران در حاشیه این مراسم از عزم راسخ این هیات در برگزاری این قبیل گردهمایی های عمومی ترویجی خبرداد و افزود در آینده ای نزدیک همایشهای متعددی در راستای معرفی و اشاعه عمومی این ورزش در سطح استان و در اماکن تفریحی و ورزشی برگزار خواهد گردید.
کلمات کلیدی : جشنواره اسکیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.