نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441306
مهار آتش‌سوزی در بیمارستان رازی رشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
آتش‌سوزی صبح امروز(سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه) در بیمارستان رازی رشت، بدون خسارت‌های جانی، با حضور بموقع آتش‌نشانان مهار و اطفاء شد.

به گزارش ایسنا، «مومنی» معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: آتش‌سوزی در یکی از ساختمان‌های بیمارستان رازی به مساحت حدود ۳۰۰ مترمربع اتفاق افتاد که از دو جهت قابل گسترش بود، این آتش‌سوزی از طرفی به ساختمان سنگ‌شکن که در تیرماه طعمه آتش‌سوزی شده بود و از سویی به ساختمان بخش دیالیز متصل بود.

وی ادامه داد: محل آتش‌سوزی یکی از ساختمان‌های اداری بود که خوشبختانه با حضور به موقع آتش‌نشانان و محاصره حریق از چند جبهه آتش تحت کنترل قرار گرفت و با تلاش نفس‌گیر آتش‌نشانان در همان ساختمان مهار و اطفا شد و به هیچ‌کس آسیب جانی نرسید.

مومنی اظهار کرد: این آتش‌سوزی در ساعت ۴:۵۶ دقیقه صبح امروز  به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد و نخستین نیروهای اعزامی ظرف کمتر از ۲ دقیقه از ایستگاه ۵ آتش نشانی به محل حادثه رسیدند و با توجه به مشاهده دود و شعله سرکش آتش از سوی مرکز فرماندهی اعلام وضعیت فوق‌العاده شد و برای کنترل و اطفای این آتش‌سوزی ۶۴ آتش‌نشان به همراه  ۱۸ دستگاه خودروی اطفایی و افسران ارشد در محل حادثه حضور یافتند و توانستند ظرف مدت کوتاهی آتش را مهار و تحت کنترل خود در آورند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اشاره به این‌که علت حادثه در دست بررسی است، گفت: گزارش نهائی این حادثه و علت اصلی آتش‌سوزی پس از بررسی نهایی مشخص و اعلام خواهد شد.

بیمارستان و مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی رازی شهر رشت بزرگ‌ترین بیمارستان استان گیلان از لحاظ وسعت می‌باشد که متنوع‌ترین خدمات عمومی، مسمومیت، داخلی، جراحی(عمومی و توراکس)، تخصصی و فوق تخصصی را توسط بیشترین عضو هیئت علمی به بیماران خود ارائه می‌دهد و هم‌اکنون شامل ۱۳ بخش بستری به انضمام ۲ اتاق عمل جراحی(عمومی و توراکس - اورولوژی)و ۱۱ واحد تشخیصی به همراه ساختمان‌های اداری است. مجموعه دارای ۲۸۱ تخت بیمارستانی مصوب و ۲۴۰ تخت فعال است.

بیمارستان رازی رشت تنها مرکز ارائه‌دهنده خدمات دولتی رادیوتراپی و شیمی‌درمانی، سنگ‌شکن و خدمات فوق تخصصی گوارش، ریه، خون، غدد و روماتولوژی در استان گیلان می‌باشد.
 
کلمات کلیدی : آتش‌سوزی + بیمارستان رازی رشت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۳:۵۴:۴۶
پس اين پزشک ها چکار میکنن نميتونن ی آتیش ام خاموش کنن (4146141) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.