نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 143406
قابلیت پذیرش بدون کنکور دانشجو در دانشگاه پیام نور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۵۴
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه قابلیت آن را دارد تا بدون برگزاری کنکور هر تعداد دانشجو را پذیرش کند.

به گزارش مهر، حسن زیاری در مراسم افتتاح ۱۸۰ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی این دانشگاه از ظرفیت بالای پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد و افزود: دانشگاه پیام ‌نور با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد می‌تواند بدون برگزاری کنکور به تعداد داوطلبان هر رشته محل دانشجو پذیرش کند.
وی با اشاره به جمعیت ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار نفری دانشگاه پیام نور که یک چهارم جمعیت دانشجویی کشور را شامل می شود، اظهار داشت: شیوه‌ای در دانشگاه پیام نور تدریس می‌شود که در هیچ کجای دنیا این شیوه مشاهده نشده که نه آموزش از راه دور است و نه مجازی و حضوری، بلکه شیوه ترکیبی از تمامی موارد ذکر شده به شمار می‌رود و در آن دانشجویان می‌توانند تمامی دوره های آموزش کلاسیک مرسوم در دنیا و کشور را آموزش ببینند.

زیاری از راه اندازی بیش از ۱۶ نمایندگی در ۱۶ کشور دنیا خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشگاه پیام ‌نور در امارات متحده و کابل پذیرش دانشجوی دکتری در ۴ رشته را آغاز کرده و به زودی در مالزی و آذربایجان نیز پذیرش دانشجو در این مقطع آغاز می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه شبکه اتصال ۴۰ نقطه‌ای دانشگاه پیام‌نور در سراسر کشور راه‌اندازی شده است، ادامه داد: تمام مراکز این دانشگاه می‌توانند با یکدیگر ارتباط مستقیم داشته باشند و ۴۰ نقطه به طور همزمان می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
 
پژوهشگر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۱۳:۴۱:۴۷
درود خدا برشما و دست اندرکاران این دانشگاه لطفاسعی کنید به این دانشگاه اعتبار بیشتری ببخشید متشکر (657017) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته