توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453105
ناگفته‌های لژیونر ایرانی درباره اخراجش در اولین بازی برای آنژی
بخش ورزشی الف،21اسفند95
سعید عزت‌اللهی لژیونر ایرانی این روزها در آنژی روسیه بازی می‌کند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
سعید عزت اللهی پس از گذراندن فصلی نسبتا موفق در روستوف، تصمیم به جدایی از این تیم داشت اما قراردادش را تمدید کرد و سپس به صورت بازیکن قرضی به آنژی ماخاچ قلعه پیوست. او در اولین بازی رسمی خود برای آنژی از زمین بازی اخراج شد. سعید درباره اخراجش به خبرآنلاین گفت:« داور می توانست من را اخراج نکند. کسانی که فیلم بازی را دیدند می دانند من چه می گویم. در صحنه دوم که داور من را از زمین بازی احراج کرد، پای من هیچ برخوردی با بازیکن حریف نداشت. داور هم اصلا دید کافی نداشت و صحنه را به خوبی نمی دید و وقتی بازیکن حریف خودش را روی زمین انداخت داور کارت دوم را به من داد و اخراجم کرد.»

عزت اللهی درباره عملکردش در این بازی گفت:« برای هر بازیکنی ممکن است این اتفاق بیفتد. من بعد از بازی ناراحت بودم ولی سرمربی و حتی رئیس باشگاه با من صحبت های روحیه بخشی داشتند. سرمربی به من گفت که بهترین بازیکن زمین بودی و من کاملا از کارت راضی هستم. همچنین بعد از بازی هم سایت ورزش روسیه به من بالاترین نمره را در بین بازیکنان داده بود و این مسئله نشان می داد غیر از صحنه اخراجم، عملکرد فنی خوبی داشتم.»

بدین ترتیب عزت اللهی فردا شب در دیدار روستوف و اسپارتاک مسکو غایب است و از هفته بیستم لیگ روسیه دوباره برای آنژی به میدان می رود. یاران عزت اللهی در این هفته به مصاف گازوویک اورنبورگ می روند و سعید برای این دیدار و بازگشت دوباره به ترکیب آنژی روحیه زیادی دارد.
 
کلمات کلیدی : سعید عزت‌اللهی+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.