توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465166
سدان کیا برای بازار چین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
این خودروی کامپکت به یک موتور 1.4 لیتری بنزینی مجهز می‌شود. موتوری که با گشتاور 133 نیوتن‌متر خروجی برابر 95 اسب‌بخار تولید می‌کند.بزرگی بازار چین باعث شده تا خودروسازان برای حضور در آن سر و دست بشکنند. از این رو نمایشگاهی مانند شانگ‌های برای خودروسازان جهان اهمیت زیادی دارد. این موضوع برای کشورهای نزدیک به این بازار بزرگ چین که روابط اقتصادی عمیق‌تری با هم دارند، مهم‌تر نیز خواهد شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از "اتونیوز"، کیا که شاید یکی از بزرگترین خودروسازان نزدیک به چین به شمار می‌آید، با سدانی به شانگ‌های آمده که منحصرا برای مشتریان چینی طراحی شده است.
پگاس، سدان کیا برای بازار چین
سدان پگاس نام دارد و احتمالا نسال جوان چین راهدف قرار داده است. نسلی که به سوار شدن کامپکت‌ها و خودروهای کوچک علاقه نشان می‌دهد. این خودروی کامپکت به یک موتور 1.4 لیتری بنزینی مجهز می‌شود. موتوری که با گشتاور 133 نیوتن‌متر خروجی برابر 95 اسب‌بخار تولید می‌کند. احتمالا موتور این خودرو با یک سامانه انتقال قدرت 5 سرعته دستی یا یک نسخه 4 سرعته خودکار همخوانی خواهد داشت.
پگاس، سدان کیا برای بازار چین
 حجم محفظه بار در خودرو به 475 لیتر می‌رسد. با این وجود کیا اعلام کرده فضای داخلی برای سرنشینان راحت و دلنشینی را فراهم می‌آورد. در فضای خارجی نیز جلو پنجره ببری شکل از شاخصه‌های اصلی کیا در این خودرو محسوب می‌شود.
پگاس، سدان کیا برای بازار چین
 
کلمات کلیدی : خودرو،عکس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.