توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509563
هر خانه‌ای نو شدنی می‌خواهد؛
رونمایی از سایت جدید الف +عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱
http://alef.irتاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
همراهان عزیز، پایگاه خبری الف در ایام مبارک و پربرکت عید غدیر خم در نظر دارد تا با تغییر گرافیک سایت، میزبان بهتری برای چشمان زیباپسند شما باشد تا در دل بهبود گرافیکی و بصری سایت، دسترسی شما به بخش‌های مختلف نیز آسان‌تر و روان‌تر گردد.

بر همین اساس ، شمایل  سایت جدید به مدت یک هفته به‌صورت آزمایشی در دسترس شما خواهد بود. پس از به پایان رسیدن زمان نمایش آزمایشی، همزمان با ایام عید غدیر خم، پایگاه خبری الف با ظاهری جدید و تفاوت‌هایی در ساختار و چینش بخش‌ها و مطالب را در همان آدرس alef.ir مشاهده خواهید کرد.

این تغییرات حاصل هم‌اندیشی کارشناسان رسانه‌، فعالان باسابقه‌ی فضای مجازی در حوزه‌ی خبر و همچنین استفاده از نظرات کاربران  الف میباشد تا نتیجه‌ی کار تا حد امکان متناسب باسلیقه‌ی شما مخاطبان عزیز و مبتنی با اصول موردنیاز از دید کارشناسان باشد.

 الف امید دارد تا با حفظ خط‌ مشی همیشگی  و مستقل خود در قالب و ظاهری جدید میزبان چشمان جستجوگر و ذهن‌های حقیقت‌خواه شما عزیزان باشد.

امیدواریم تصویر جدید پایگاه خبری الف، مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.
شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در قالب کامنت برایمان ارسال نمایید.


 
 
کلمات کلیدی : سایت جدید الف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.