توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459965
تعیین شعبه رسیدگی به پرونده تعرض به سفارت عربستان در دادگاه تجدیدنظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
وکیل‌مدافع یکی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از تعیین شعبه این پرونده در دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

مصطفی شعبانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: پرونده به دادگاه تجدیدنظر ارسال شده بود و اکنون شعبه رسیدگی کننده به آن مشخص شده است.

وی افزود: اجازه دهید مراحل رسیدگی به این پرونده طی شود و فعلا در مورد شعبه رسیدگی کننده به آن صحبت نکنیم.

شعبانی یادآور شد: با توجه به اینکه این پرونده موارد خاصی در رابطه با مباحث سیاسی دارد ما اطمینان داریم که قضات محترم شعبه دادگاه تجدیدنظر بدون توجه به این موارد تصمیم مناسب را اتخاذ می‌کنند.

براساس این گزارش، شعبانی پیش از این به ایسنا گفته بود: از مجموع 20 متهم این پرونده، تعدادی تبرئه و تعدادی هم حبس‌شان تعلیق شد که به حکم اعتراض نکردند، ولی برخی دیگر که به حبس‌های سه و شش ماهه محکوم شده بودند و حدود 5 نفر هستند، به رأی دادگاه اعتراض کرده‌اند.

همچنین 28 و 29 تیرماه سال جاری دو جلسه دادگاه در خصوص رسیدگی به اتهامات 20 نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در شعبه 1060 کیفری 2 مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار شد که برخی از متهمان تبرئه، برخی دیگر به حبس‌های تعلیقی و برخی نیز به حبس‌های 3 و 6 ماهه محکوم شدند.
 
کلمات کلیدی : سفارت عربستان + پرونده تعرض به سفارت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.