توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506151
بیش از 330 معتاد و خرده‌فروش تهران جمع‌آوری و دستگیر شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری و جمع‌آوری بیش از 330 خرده‌فروش و معتاد متجاهر در پایتخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر با حضور در جمع خبرنگاران گفت: طی روزهای گذشته طرح برخورد با معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر در محدوده سرکلانتری‌های 5، 8 و 10 که مناطق جنوب غربی تهران همچون میدان آزادی، شهرک ولیعصر، یافت‌آباد، فلاح، خلازیل و... را شامل می‌شود به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح 206 خرده فروش موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: همچنین از این افراد 115 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از 130 معتاد متجاهر نیز از همین مناطق جمع‌آوری شده‌اند گفت: این افراد به مرکز بازپروری معتادان در فشافویه منتقل خواهند شد.

رحیمی در پاسخ به سوال ایسنا درباره کشفیات مخدر شیشه نیز گفت: از یک باند بیش از 6 کیلوگرم مخدر شیشه کشف کردیم که این افراد دستگیر شده و با تشکیل پرونده به دادسرا منتقل خواهند شد. اعضای این باند قصد توزیع شیشه در سطح پایتخت را داشتند که ناکام ماندند.

وی با بیان اینکه برخی از معتادان جمع‌آوری شده اقدام به سرقت نیز کرده‌اند، تصریح کرد: از خانواده‌ها می‌خواهیم اطلاعات خود در حوزه مبارزه با موادمخدر را در اختیار پلیس قرار دهند تا ما با آنان برخورد کنیم.
 
کلمات کلیدی : پلیس + معتاد + اعتیاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.