نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 159157
زمان ثبت‌نام مسکن قسطی در تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۰۵
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از اواسط تابستان ثبت نام مسکن قسطی تهران آغاز می شود گفت: شرایط مسکن قسطی در تهران همانند شرایط مسکن مهر است و به افرادی که مستاجرند و از امکانات دولتی استفاده نکردند تعلق می گیرد.

به گزارش فارس، علی نیکزاد در حاشیه دومین جشنواره انتخاب برترین روابط عمومی های وزارت راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران افزود: اقدام جدیدی که برای ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در تهران در دستور کار داریم ساخت مسکن قسطی برای مردم تهران است که در اواسط تابستان امسال بصورت قطعی نحوه ثبت‌نام را اعلام و مشخص می کنیم.

وی ادامه داد: این واحدها در ۲۲ منطقه تهران ساخته خواهد شد و به افرادی واگذار می شود که قطعا فرم «ج» آنها سبز باشد و خود و همسرش از امکانات دولت استفاده نکرده باشد.

وی ادامه داد: برنامه ریزی ما به این ترتیب است که کسی که واجد شرایط است و آورده کمی دارد بتواند از پرند مسکن بگیرد و کسی که واجد شرایط است و آورده نسبتا بالایی تا سقف ۲۵ میلیون تومان دارد به پردیس برود.

نیکزاد در مورد گروه سوم گفت: اما کسانی هستند که واجد شرایط هستند ولی می‌توانند ماهانه یک میلیون تومان اقساط پرداخت کنند ولی در حال حاضر پول نقد ندارد و دوست ندارد از تهران برود اما ماهانه می‌تواند یک میلیون تومان هم پرداخت کند، این افراد را هم قصد داریم به تهران هدایت کنیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اگر این روشها در تهران اعمال شود و ببینیم که افراد سودجو در حال انجام دادن کارهایی هستند که بازار را به هم بریزند، قطعا از ابزار قانون تعزیرات و بلوک‌بندی قیمت استفاده می کنیم.

وی ادامه داد: آرزوی من این است که کار به آنجا نرسد چون با واگذاری‌هایی که قطعا در دولت دهم انجام خواهد شد قیمت‌ها تعدیل خواهد شد.

نیکزاد ادامه داد: برخی‌ها حاضر نیستند از تهران خارج شوند اما این فرد در حال حاضر ۱۰۰ میلیون تومان نقد را ندارد بدهد اما اگر به این فرد واحد مسکونی داده شود می‌‌تواند ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان پول زمین را در مرحله اول پرداخت کند و به مرور زمان و در ۱۰ سال ماهانه یک میلیون تومان بازپرداخت کند.
Share/Save/Bookmark
 
مستاجر منتظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۰۸:۵۴
مدت 5 سال است كه از طريق تعاوني محل خدمت براي مسكن مهر پرند اقدام نموده و جا نمايي هم شده و پيمانكار هم مشخص شده و مبالغي هم واريز شده است. ولي متأسفانه شركت عمران پرند بعد از گذشت 5 سال،حق بنده و تعدادي ديگر از همكاران را قرباني ضعف اطلاع رساني خود كرده است و ما همچنان مستأجر و اندر خم صد كوچه ايم!!! (828425) (moderator19)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته