نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369659
پاسخ رییس بیمارستان جم به شایعات مرگ کارگردان فقید/ روایت کیارستمی از روند مراحل پزشکی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵
رییس بیمارستان جم گفت:«اطلاعات کامل پرونده آقای کیارستمی را همان زمان به دانشگاه علوم پزشکی دادیم.»

محسن تدین فر در پاسخ به شایعات موجود درباره قصور بیمارستان جم در قبال عباس کیارستمی گفت:«ما تمام اطلاعات پیرامون درمان عباس کیارستمی را در زمان حیات این کارگردان از طریق دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی کرده ایم.»

او ادامه داد:«تمامی اطلاعات در دفتر دکتر رضا پایدار موجود است و هرکس ابهامی دارد می تواند از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در جریان جزییات درمان ایشان قرار بگیرد.»

مدیرعامل بیمارستان جم در پاسخ به این پرسش که اگر شایعات افزایش یابد بیمارستان خود را ملزم به ارائه توضیحات بیشتر نمی داند، گفت:«همان زمان هم از طریق وزارت بهداشت توضیحات کامل ارائه شد و اطلاعات کامل همان است ما توضیح تازه ای نداریم.»

در زمان درمان عباس کیارستمی انتقادات بسیاری درباره اهمال کاری بیمارستان جم مطرح شد. موضوع اصلی نقدها درباره شیوه درمان کیارستمی و عمل ابتدایی برداشت نمونه پولیپ روده بود که موجب عفونت در کیارستمی شد.

محمد شیروانی پس از عیادت از این کارگردان طی یادداشتی از زبان کیارستمی نوشت: «یکی از دوستام همین عمل رو انجام داد و روز پنجم در سالن سینما داشت فیلم می‌دید.قرار بود دکتر میر من رو عمل کنه. بعداً فهمیدم که پسرش من رو عمل کرده و تازه در شأنش نبودم و عمل رو سپرده به دستیار پنجاه ساله‌ش! هر جا اعتماد می‌کنی بکن ولی به اونایی که پدرشون مشهور بوده؛ نکن. خواستن و نتونستن.

وقتی دکترم اخبار رو در روزنامه‌ها خوند و فهمید این بیمار خیابونی نبوده؛ دستپاچه شد و مصاحبه کرده و گفته گویا بیمارم شهرتی دارد و در خارج او را می‌شناسند.»
 
کلمات کلیدی : عباس کیارستمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۵:۱۷:۱۲
بیمار خیابانی؟ یعنی بیمار تا بیمار فرق داره؟
خجالت داره بخدا (3806190) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۵:۲۸:۴۹
خانواده کیارستمی باید از بیمارستان جم شکایت کنند و ادعای خسارت کنند (3806221) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۵:۳۲:۵۷
چقد تاسف آور... (3806227) (alef-13)
 
Satellite Provider
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۵:۵۴:۴۰
متاسفانه بیمارستان های ما تبدیل به کشتارگاه شدند. البته وقتی ۱درصد از افراد مملکت برای خودشان وزیر اختصاصی دارند که همه جانبه پای منافع آنها ایستاده ،بهتر از این نمی شود. (3806277) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۶:۱۵:۲۱
بيچاره اين مردم كه بايد از دست همه بكشند، از سياستمدار، از دكتر و بيمارستان، از قاچاقچي أرز و كالا، از گرد و غبار و آلودگي، از برنج و روغن هاي تراريخته، از هجوم فرهنگي، ... نميدونم چه كسي قراره كي به دادمون برسه؟!! (3806308) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۷:۱۷:۵۵
بیمار یک انسان نیازمند است، قسم پزشکی و وجدان انسانیت و اخلاق نباید فرقی بین بیمار مشهور و نامشهور باشد. (3806416) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۷:۲۵:۱۶
این کارها مطمنا دفعه اولشون نبوده است ولی این بار رسوا شدند (3806430) (alef-13)
 
سعیدفقیهی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۹:۰۲:۳۰
بامشهورترین کارگردان جهان این می کنندببین بابدبخت بیچاره ها چه میکنند. (3806560) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
پاسخ رییس بیمارستان جم به شایعات مرگ کارگردان فقید/ روایت کیارستمی از روند مراحل پزشکی