نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 195634
دهقان در سخنان خود مطرح کرد:
همواره دشمن را از کرده خود پشیمان کرده‌ایم/ زمان سخنرانی خود را در اختیار رئیس جمهور می گذارم
بخش داخلی الف، 23 مرداد 92
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۶
 وزیر پیشنهادی دفاع برنامه های خود در صحن علنی مجلس تشریح کرد.

 
در جلسه علنی امروز مجلس حسین دهقان وزیر پیشنهادی دفاع گفت: یقینا رای اعتماد شما مسئولیت بنده را در قبال مجلس و نیروهای مسلح سنگین تر می کند.وی ادامه داد: امیدوارم  در صورت کسب رای اعتماد عملکرد بنده اعتماد شما نمایندگان و مردم و انتظار شهیدان بزرگوار را برآورده کنم.

 
دهقان با بیان این که بزرگتری نافتخارم در تمام دوران خدمت سربازی ولایت امر بوده است، گفت: بر عهده داشتن مسئولیت در سطوح مختلف سپاه، وزارت دفاع، دولت و همچنین فعالیت در مراکز آموزش عالی و بهره مندی از سوابق تحصیلی مرتبط این امکان را برای من فراهم می کند تا بتوانم حمایت شما نمایندکان را به همراه داشته باشم.

 
وی تصریح کرد: من به خاطر این که از زمان صرفه جویی کرده باشم و برای رئیس جمهور وقتی باقی بماند تنها یک نکته از برنامه خود را اعلام می کنم که واقعیت راهبردی ایران آن است که مجموعه ای از تهدیدات فرا روی ایران است.

 
دهقان تاکید کرد: دشمن متقاعد گردد که هرگونه اقدام خصمانه با مقابله رو به رو می شود و برنامه دفاع بر این اساس تنظیم می شود البته ما هیچگاه در طول تاریخ ملتی متجاوز به دیگران نبوده ایم و همواره در مقابله با تهاجم ایستاده ایم و دشمن را از کرده خود پشیمان کرده ایم.

 
وزیر پیشنهادی دفاع گفت: مبانی برنامه بنده تدابیر رهبری، چشم انداز 20 ساله، قانون برنامه پنج ساله، اهداف دولت، اسناد راهبردی وزارت دفاع است و رئوس برنامه های بنده تولید و تامین هدفمند تجهیزات و نوآوری نهادی و تولید علم و فناوری برای مقابله با تهدیدات و توانمندسازی وزارت دفاع و ارتقا ظرفیت تولید، ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان نیروهای مسلح است.

 
وی با بیان این که بر این نکته تاکید می کنم که نیروهای مسلح مقتدر تضمین کننده امنیت هستند و لازمه پیشگیری از وقوع تهدید و مقابله با آن افزایش قدرت بازدارندگی است و بهره مند شدن از قدرت دفاعی مطمئن مستلزم هماهنگی تمام نهادها است.
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۲۴ ۱۰:۱۴:۰۴
سلام ایشان کارنامه چنان درخشانی ندارند خدا کمک کنه رای نیاره خبلی بهتر از این در کشور داریم (1571272) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۵-۲۴ ۱۰:۱۶:۳۶
تو تنها دشمنو پشیمون کردی1 (1571274) (alef-10)
 
یک وزارت دفاعی
۱۳۹۲-۰۵-۲۴ ۲۲:۰۴:۰۸
وزارت دفاع چون نظامی است جایی برای دزدی و اختلاس ندارد. بنابراین برای وزارت آن نیز هیچ دعوا یی بین نمایندگان نیست و همیشه وزیر آن رای می آورد. کارکنان وزارت دفاع نیز سالم ترین و پاک ترین کارمندان دولت هستند. که با تحریم های شدیدی که همیشه بر این وزارت خانه خاص از اول انقلاب تحمیل شده بزرگترین کارها را در این مملکت انجام داده اند. (1572508) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.