نظر منتشر شده
۴۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 324630
سردار نقدی: کری غلط کرده تشکر کرده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز باید هوشیارانه عمل کنیم چرا که دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف است.

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین که در همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه با محوریت روحانی شهید محمدعلی روحانی‌فرد در حوزه هنری سخن می‌گفت، بیان کرد: با انقلاب اسلامی و پیروزی ما شرایط دنیا نیز تغییر کرد. انقلاب اسلامی ما دو خصوصیت دارد که بر جهان تاثیر گذاشته است.نخستین خصوصیت انقلاب اسلامی و حرکت امام خمینی (ره) این بود که آن حضرت قدرت ملت‌ها را نشان داد و به آنها یادآور شد که می‌تواند سرنوشت خود را حتی با دستانی خالی تغییر بدهد به همین دلیل است که امروز نظام سلطه با ابزار رسانه به دنبال این است که بر افکار عمومی تاثیر بگذارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود:نظریه جنگ نرم نیز از همین‌جا حاصل شده است برای همین روز‌به‌روز بر تعداد رسانه‌ها افزوده می‌شود چرا که می‌خواهند این رسانه‌ها جایگزین تسلیحات نظامی بشوند. این رسانه‌ها معمولا در دست خشن‌ترین ها قرار دارند تا با وارونه‌ نشان دادن فعالیت‌هایشان و با کسانی که حرف حق می‌زنند مقابله کنند. در این بین آمریکا نیز از جمله مهم‌ترین کشورهایی است که برای رسانه اهمیت ویژه‌ای قائل است چون می‌خواهد زشت‌ترین کارهای خودش را زیبا جلوه بدهد.

سردار نقدی با اشاره به جریان‌های رسانه‌ای در درون کشور گفت:متاسفانه پس از آنکه سربازان آمریکایی به زانو درآمده بودند و دستانشان را به نشانی تسلیم پشت گردنشان قرار داده بودند برخی رسانه‌ها در ایران به جای این‌که به قدرت رزمندگان ما اشاره داشته باشند به این پرداخته بودند که وزیر خارجه آمریکا از ایران تشکر کرد. این رسانه‌ها می‌خواهند دشمن را منطقی جلوه بدهند، اما اینگونه نیست. اصلا غلط کرده که تشکر کرده است. سربازانشان غلط کردند که به خلیج فارس آمدند.

به گفته وی برخی رسانه‌های داخلی بدنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند. از طرف دیگر،عناصر سلطنت‌طلب وارد دستگاه‌های نظام می‌شوند و قتل‌های زنجیره‌ای را راه می‌اندازند بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به صورت برخی خانمها اسید می‌پاشند که چهره حزب‌اللهی‌ها را بد جلوه دهند.

روز دیگر با دست‌های پشت پرده برنامه‌ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه‌های ما را خراب کنند و گرنه ۱۰۰ نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟

سردار نقدی همچنین اظهار کرد: در برخی رسانه ها شاهدیم تیتر می‌زنند که ایران باید رابطه اش را با جهان عرب قطع کند؛ بایستی امروز خیلی هوشیارانه عمل کرد چون حرکت عظم انقلاب ملت‌ها را به صحنه آورده است و حالا دشمنان قصد دارند این قدرت را علیه خود ملتها با تفرقه و جنگ و تکفیری‌ها بکار گیرند. هرجا که حرکت‌های میدانی وجود دارد می‌خواهند از القائات رسانه‌ای برای ایجاد اختلاف و تنش در میان ملت‌ها بهره‌مند بشوند.امروز ما باید هوشیارانه عمل کنیم و از تفرقه و اختلاف بپرهیزیم چرا که دستاورد سرویس‌های جاسوسی همین عوامل هستند. تا چند سال پیش سخنی از تکفیری‌ها نبود، اما به روش‌های جاسوسی توانستند کاری کنند که تکفیری‌ها شکل بگیرند و با حضور میدانی این گروه‌های خشن این را به جهان القاء کنند که نتیجه اسلام این خشونت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دومین خصوصیت انقلاب اسلامی ادامه داد: سرعت تحولات منطقه نیز از دیگر خصوصیت انقلاب اسلامی است. رسانه باید به رسالت خود و با انسجام و یکپارچگی نسبت به آن گام بردارد. بسیج رسانه‌ای نیز جایی است که می‌شود به این موضوع جامع‌ عمل پوشاند. ما باید در کشور برای رسالت اهمیت قائل باشیم، چرا قدرت اصلی دشمن با استفاده از تزویر رسانه‌ای نمایان می‌شود. دشمن تلاش می‌کند تا تصویر غلطی از خودش به نمایش بگذارد.

وی ادامه داد: نمونه این تزویر آن است تا پیش از مذاکرات همه می‌خواستند بگویند ما با ایران کنار می‌آییم اما امروز که موضوع انتخابات در آمریکا مطرح است جبهه‌ای شکل گرفته است که می‌خواهند در ابتدا با ایران مقابله کنند. از همین‌رو سیاست‌ عمومی و رسانه‌ای ما باید در این رابطه با این مسائل فعال و دستگاه دیپلماسی در کشور نیز باید به پرسش‌ها پاسخگو باشد. گویا بعد از برجام ماموریت کنگره آمریکا تغییر یافته و به موسسه قانون‌گذاری علیه ایران تبدیل شده است. آنها تاکنون ۱۱ طرح و لایحه را علیه ایران در نوبت دارند و برای این کار حدود دو میلیارد
و ۳۰۸ میلیون دلار بودجه اختصاص داده‌اند.
 
کلمات کلیدی : توقیف 2 شناور آمریکایی
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۸:۲۲:۲۱
این مملکت چندتا رئیس داره؟ (3468598) (alef-13)
 
رزمنده دفاع مقدس جمعی ل . 6 ویژه س . پ
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۴:۰۷:۳۳
گاهی وقتا فکر می کردم چطور بعضی ها ، مردم ایران را با این فرهنگ و ادب بالا و انسان دوستی ، با آن دیدگاه های کذایی خطاب می کنند
ولی واقعیت اینه که متاسفانه دنیا مردم ما را از روی لحن و حرف مسئولین می سنجند و ارزیابی می کنند .
پس خودمان هم باید باور کنیم که " انقلاب ما انقلاب ارزشهاست " (3469367) (alef-13)
 
مصدق
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۸:۲۵:۰۱
احسنت, دست مریزاد سردار اسلام (3468601) (alef-13)
 
sorena
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۸:۲۸:۵۸
حالا اگه تشکر نمیکرد میگفتن ببینید چه بی ادبن!!!!!!!!

سردار کمی منطق داشتن بد نیستا ! (3468605) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۱۸:۴۲
تشكر كردن هيچ بار حقوقي در عرصه بين المللي ندارد و صرفا يك تعارف پوچ است! (3468676) (alef-13)
 
پسر شجاع
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۲۱:۱۱
اممممم! آقای کری بجای تشکر از حسن برخورد جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه، دقیقا باید چه کاری انجام می داد؟

لطفا یک نظر با مثال توضیح بدهد. ممنون (3468679) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۹:۳۶
به سردار مملکت میگی منطق داشته باش
اینا جونشون رو کف دستشون گذاشتن برای دفاع از خاک ناموس این میهن (3468722) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۳:۴۴:۳۸
ما هم جونمون رو گرقتیم کف دستمون برای آبادانی این مملکت (3469318) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۷:۳۶:۰۷
سردار ادبیاتش رو کمی به دست اصلاحات بسپره بدنیست ها!


ضمنا در مورد دفاع مقدس ایشان بدهکار نباشه طلبکار نیست صدهاهزار نفر رفتند و خدمت کردند شهید و مجروح و یا سالم برگشتند رفتند دنبال زندگی شون و اصلا و ابدا درجه و مقام منصب هم نگرفتند. اتفاقا کم نبودند جوانان برومندی که هزینه اشتباهات مکرر سرداران امروز شدند .

خانواده ای در این کشور نیست که مجروح و شهیدی نداشته باشه به چه حقی دفاع مقدس و خون شهدا را خرج سرداران امروز می کنید؟

ضمنا سردار کار خودش را انجام دهد و دیپلماسی را به اهلش بسپارد (3469767) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۹:۰۴:۳۳
خیلی ها جونشون را کف دستشون گذاشتند ولی این دلیل نمی شه هرچی دهنشون رسید بگند (3469927) (alef-13)
 
علی 12
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۵۵:۵۲
ممنون از سرار نقدی. چرا باید از تشکر کردن دشمن خوشحال باشیم؟ (3468734) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۱:۳۱:۰۶
من نمدانم این کلمه دشمن کی باید از این مملکت رخت ببندد بخدا خسته شدیم الان ۳۶ ساله داریم کلمه دشمن را میشنویم دیگه خسته شدیم آب و برق قطع میشه میگیم تقصیر دشمنه ، تاکسی گیرمون نمی اید میگیم تقصیر دشمنه ، برف و باران نمی اید میگیم مقصر دشمنه . اخه یکی نیست بگه این دشمن کجاست ، کیه ، .... (3468916) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۸:۵۱:۴۴
لطفا این اخبار رو برای خارج از کشور فیلتر کنید!
مایه خجالت یک کشور هست که یک مقام مسئول با این ادبیات حرف یزنه! (3468634) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۸:۵۶:۵۰
سردار پس ادب اسلامى كجا رفته نا سلامتى شما بسيجى هستى والگوى تمام برادران بسيجى (3468643) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۰۲:۱۶
كاش كمي فقط كمي از ادب و محبت رسول اكرم را كه ما دين و عزت را به لطف خدا از ايشان داريم را به ارث مي برديم اين همه بد دهني براي شما مقام اخروي نخواهد اورد رسول اله حتي با ابوسفيان هم اين چنين برخورد نكرد (3468649) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۰۴:۳۹
صد نفر از همانجایی امدند که به آقای لاریجانی حمله کردند (3468653) (alef-13)
 
لقمان
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۱۱:۱۴
ادب مرد به ز دولت اوست. سردار با ادب. (3468660) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۱۹:۵۶
رئیس جمهور مملکت هم به داخلی های دلسوز توهین کرد چون رئیس جمهور خطاب به منتقدین گفتند شما بی سوادید و آنها را به جهنم حواله داد و سایر خطابهای سخیف دیگر .

آیا آنجا هم ادب مرد به ز دولت بود.

محمد رسول الله والذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم.

آیا چه کسانی با محمد صلی الله علیه وآله وسلم همراه هستند؟ (3469528) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۲۴:۱۹
قولوا للناس حسنا (قران کریم) با مردم با ادب صحبت کنید. (3468685) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۲۵:۴۰
ادب مرد به ز دولت اوست (3468687) (alef-13)
 
هم وطن
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۵۴:۱۷
وافعا يكي به منزل شما تجاوز كند بدون عذر خواهي و فبول اشتباه شما آن را آزادمي كنيد بعدش شما خوشحال مي شويد كه از شما فقط تشكر كند وافعا تو وافعيت شما اينجوري هستيد شما چه جور با ادب ها هستيد (3469599) (alef-13)
 
جواد
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۲۸:۴۸
این نوع ادبیات سخن گفتن عامیانه زیبنده ایشان نیست . (3468692) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۵:۰۰
دریق از ذره ای پختگی و منطق در کلام (3468716) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۶:۱۹
شما چکاره مملکتید (3468717) (alef-13)
 
سهیل
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۷:۲۷
سردار نقدی. الان با این نوع صحبت باز کری رو منطقی نشون میدید. آمریکاییها زرنگن خوش قیافه تر و تمیز و کراوات و لبخند به لب و خوش تیپ و با حرفهای دموکراسی و قشنگ دقیقا مردم رو گول نیزنند و اگر دقت کنید تو خود کشور ماهم دلباخته زیاد دارند ولی ما اگر خرف حقی هم داریم معمولا بد بیان میکنیم. این نکته کوچک به نظر میاد ولی بسیار با اهمیته. (3468718) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۵۰:۱۶
جناب نقدی این ادب مسلمانی نیست ایا شما پیرو همان پیامبری هستی که ما می شناسیم؟ (3468723) (alef-13)
 
رکاب
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۰۹:۵۹:۱۲
این صحبت های آقای نقدی خیییییلی جالبه:

از طرف دیگر،عناصر سلطنت‌طلب وارد دستگاه‌های نظام می‌شوند و قتل‌های زنجیره‌ای را راه می‌اندازند بدون دادگاه و قاضی برخی را می‌کشند و روز دیگری به صورت برخی خانمها اسید می‌پاشند که چهره حزب‌اللهی‌ها را بد جلوه دهند.

روز دیگر با دست‌های پشت پرده برنامه‌ریزی می‌کنند و به سفارت عربستان می‌ریزند تا چهره بچه‌های ما را خراب کنند و گرنه ۱۰۰ نفر نصف شب از کجا آمدند و حمله کردند؟ (3468740) (alef-13)
 
ن.د
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۰:۲۳:۰۷
نه فرهنگ ایرانی و نه فرهنگ اسلامی گفتار و رفتار و منش خیلی از تریبون به دستان عمدتا از نهادهای حاکمیتی را می پذیرد.لذا از مقام معظم رهبری عاجزانه خواهش دارم تریبون را در اختیار کسانی بگذارد که فرهنگ گفتار ایرانی /اسلامی داشته باشند. همچنین مقام را به افرادی بدهد که رفتار آنها باعث نفرت مردم از نظام نشود.متاسفانه حضور این افراد در پشت تریبون و پست ها ، علاوه بر آثار زیان بار بین المللی باعث شکاف هر چه بیشتر نظام و مردم شده است.
خداوند را گواه میگرم که هدفم از این پیشنهاد صرفا حفظ آرامش و پیشرفت کشور است. (3468782) (alef-13)
 
اصولگرای اصلاح طلب
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۱:۱۱:۱۹
گلایه ای دوستانه از برادر سردار نقدی


آقای نقدی پاسخ دهید آقای گورباپف که از امام خمینی(ره) بخاطر نامه اشان تشکر کردند ایا این عیب برای حضرت امام خمینی (ره) است؟؟؟؟؟؟؟

آقای نقدی پاسخ دهید وقتی تونی بلر از دولت ایران تشکر کرد بخاطر آزادی تفنگدارانش آیا این عیب برای احمدی نژاد بود؟؟؟؟

آقای نقدی آیا ما باید دلخوش تشکر آقای کری باشیم یا ناراحت از تشکر آقای کری؟؟؟ بالاخره کار ما برای آزادسازی تفنگداران درست بوده یا اشتباه؟؟؟؟

آقای نقدی آیا تفنگداران عمدا وارد خاک ما شدند یا غیر عمد بوده؟؟؟مجازات کار غیر عمد و سهوی چیست؟؟؟؟

آقای نقدی آیا کشتی ها و قایق های ما اشتباها وارد آبهای عربستان قطر کویت و امارات نمیشوند آیا انتظار ما از آنها با انتظار جان کری از ما باید متفاوت باشد؟؟؟

آقای نقدی وقتی سفارت عربستان آتش زده شد این کار عمدی بوده یا سهوی؟؟؟اگر سهوی بوده و ما عذرخواهی کردیم از عربستان آیا کار عربستان برای قطع رابطه درست بوده یا باید سهوی بودن ماجرا را میپذیرفت و دعوا را خاموش میکرد؟؟؟؟

آقای نقدی بنظر شما کار ما که تفنگداران آمریکایی را بخشیدیم اسلامی و بااحترام بوده یا کار عربستان که پس از آتش زدن سفارتش در تهران و مشهد دست به انتقام حمله به سفارت ایران در یمن زد؟؟؟؟؟

اقای نقدی بنظر شما ما باید مرام ایرانی و شیعی داشته باشیم یا مرام آمریکایی و عربستانی و داعشی؟؟؟؟ (3468874) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۱:۳۳:۱۶
اظهار نظر واقع گرا حق مردم است
---
مردم ایران و مردم هر کشوری حق دارند نسبت به سران هر کشوری که ده ها سال بدترین فجایع را در زمینه های مختلف علیه آنان روا داشته اظهار نظر منفی داشته باشند.
سردار نقدی عزیز که در راس یک سازمان مردمی چند میلیونی است نیز حق دارد حد اقل بنمایندگی از این میلیونها انسان وطن دوست و وفادار بنظام اسلامی در این زمینه بر مبنای واقعیتهای آشکار کشور در ارتباط با خصم دیرینه اظهار نظر و حتی ابراز انزجار داشته باشد.
در برخورد و تعامل با کشورهای جهان ملاک تعیین کننده مطابق با اصول متعارف بین الملل در داد و ستدهای قانونی بین المللی ، اظهارات و بیانیه ها و اقدامات رسمی دولتها است که با نظر مثبت یا منفی اکثریت نمایندگان مردم در پارلمان در هر کشور اختلافات و توافقات بین المللی را حل و فصل می نماید.
پس از حل و فصل اختلافات و توافقات بین المللی با اکثریت آرای پارلمانی باز هم حق اظهار نظر مثبت و منفی مطابق با روشهای منطقی سازنده با تکیه بر واقعیتهای محسوس برای مردم محفوظ است و جهان متمدن روی وجود چنین حقی و بلا مانع بودن آن توافق دارد. (3468924) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۲:۴۸:۰۰
به شورای سردبیری پایگاه خبری الف/ جمعه 25/10/1394
---
سایت مجاز الف حد اقل بی طرفی خود را اثبات کند
---
هنگامی که این سایت از انتشار به موقع یک نظر منطقی میانه رو که قصد کاستن از آسیب رسانی به همه ی اطراف موضوع خبر و نظر را دارد خود داری می کند و این نظر را یا پس از تاخیر طولانی منتشر می کند و یا کلا منتشر نمی کند هیچ برداشتی از خود داری سایت نمی توان داشت بجز اینکه این خود داری که با نشر نظرات افراطی و تفریطی همراه بوده بی طرفانه نیست و بر خلاف اصول کاری یک سایت خبری مجاز با قصد آسیب رسانی انجام گرفته است؟؟؟!!!
در هیچ کشوری سایت های خبری مجاز ، در نشر اخبار و نظرات حق ضربه زدن به منافع راهبردی کشور خود و نادیده گرفتن این مسئله حساس را ندارند ولی متاسفانه در کشور ما و در سایتهای خبری مجاز این مسئله کمتر رعایت می شود؟؟؟!!!
---
چرا در نشر نظر زیر تعلل می ورزید؟؟؟!!!:
---
به «الف» در باره ی خبر:/سردار نقدی: کری غلط کرده تشکر کرده است/ جمعه 25/10/1394

اظهار نظر واقع گرا حق مردم است
---
مردم ایران و مردم هر کشوری حق دارند نسبت به سران هر کشوری که ده ها سال بدترین فجایع را در زمینه های مختلف علیه آنان روا داشته اظهار نظر منفی داشته باشند.
سردار نقدی عزیز که در راس یک سازمان مردمی چند میلیونی است نیز حق دارد حد اقل بنمایندگی از این میلیونها انسان وطن دوست و وفادار بنظام اسلامی در این زمینه بر مبنای واقعیتهای آشکار کشور در ارتباط با خصم دیرینه اظهار نظر و حتی ابراز انزجار داشته باشد.
در برخورد و تعامل با کشورهای جهان ، ملاک تعیین کننده مطابق با اصول متعارف بین الملل در داد و ستدهای قانونی بین المللی اظهارات و بیانیه ها و اقدامات رسمی دولتها است که با نظر مثبت یا منفی اکثریت نمایندگان مردم در پارلمان در هر کشور اختلافات و توافقات بین المللی را حل و فصل می نماید.
پس از حل و فصل اختلافات و توافقات بین المللی با اکثریت آرای پارلمانی باز هم حق اظهار نظر مثبت و منفی ، مطابق با روشهای منطقی سازنده و با تکیه بر واقعیتهای محسوس ، برای مردم محفوظ است و جهان متمدن روی وجود چنین حقی و بلا مانع بودن آن توافق دارد. (3469148) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۲:۵۷:۴۶
این خیلی خوب است که در فضای آزاد جمهوری اسلامی خیلی راحت می شود مسولین نظامی، و سیاسی نظام را مورد نقد قرار داد، یکی، مانند آقای روحانی ، منتقدان برجام را که جمعی از نخبگان و برجستگان کشور که شامل برخی از دانشمندان هسته ای و روحانیون والامقام و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دانشگاهیان و حقوق دانان عزیر ، خودمان را با الفاظ خیلی خیلی مودبانه ای مانند ، بزدل، ترسو، بی سواد بی شناسنامه، به جهنم حواله می دهد، یکی هم مثل آقای نقدی کری را مخاطب قرار میدهد که کری غلط کرده، خدا وکیلی ورقه اخلاق و ادب هر دو را تصحیح کنید انصاف خیلی چیز خوبیه ، بگذارید یک مثال بزنم تا مطلب خوب روشن بشه، یک دزد چاقوکش محله ،درب خانه شما باز بوده ،سرشو پایین انداخته وارد خانه شما شده ، شما دزد را دستگیر کردید، و شاکی از دست دزد هستید ، در کلانتری ، جناب دزد ده تا دلیل میاره که من نمیخاستم وارد خانه شما بشم اشتباهی وارد شدم، و شما می گویید غلط کردید که اشتباهی وارد شدید، شما رضایت می دهید و دزد آزاد میشه و از شما تشکر میکنه ،شما می گویید غلط می کنید که تشکر می کنید. به جای تشکر از نا امنی که برای محله ایجاد کردید دست بردارید . البته شکی نیست که می شود این الفاظ را به کار نبرد و خیلی خیلی محترمانه با جناب دزد صحبت کرد با یک چاشنی لبخند به او گفت خواهش میکنم منزل خود شماست بازهم تشریف بیاورید، روی همرفته می شود گفت آقای نقدی از ۲۰ نمره ۱۷ را می گیرد، مگر اینکه کسی دوست داشته باشد که ۱۷ نمره را به جناب آقا دزده بدهد و به آقای نقدی نمره ۳ بدهد، اما لطفا قبل از دادن نمره به آقای نقدی با توجه به اینکه آقای روحانی از نظر جایگاه بر ایشان اولویت دارد ، ورقه آقای روحانی رییس جمهور محترم نمره داده شود متاسفانه هم تعداد غلط های ایشان خیلی بیشتر است و هم کیفیت آن بدتر، به خصوص که آقای روحانی در باره خودی و دوست، چنین خطاهایی را مرتکب شده و آقای نقدی نسبت به دشمن و ثالثا در جایگاه ریاست جمهوری رعایت ادب به مراتب لازم تر است از سایر مقامات، به نظر میرسد با این اوصاف، آقای روحانی نمره ای بیش از ۱۰ نگیرد، و اما نکته مهم دیگر این است، که بسیاری از کسانی که آقای نقدی را مورد نقد دو آتشه قرار داده اند و گاهی مثبت های سه رقمی با موبایل و تبلت و کامپیوتر شخص و محل کار و غیره و غیره درست می کنند، نسبت به رفتارهای قابل نقد آقای روحانی و ظریف و اصحاب تدبیر و اعتدال ، خنثای خنثی هستند، گویی اینها مادرزاد طرفدار روحانی به دنیا آمده اند و این تعصب نسبت به روحانی، جزیی از نژاد آنهاست، (3469185) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۴:۰۴:۵۰
نباید تشکر می‌کرد باید عذرخواهی می‌کرد و قول می‌داد که دیگر از این غلط ها نکند. (3469364) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۹:۳۹:۴۶
مگه عمدی بوده؟ (3470000) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۴:۰۸:۲۹
براي اينكه حس مردم به ادبيات و فكر اين سردار محترم روشن بشه كافيه دوستان به تعداد مثبت ها در نظر ها توجه كنند
كاش خودشون هم يه سري به اين صفحه مي زدند البته اگر نظر مردم براشون مهم باشه (3469371) (alef-13)
 
احمد یاداور
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۴:۵۶:۰۷
مشگل کشور ما در ولایتمداری یک عده است که خودشان را خودی تر از همه میدونن . اقای سردار چقدر باید گفته بشه که نظامیان حق دخالت در سیاست را ندارند چرا ؟ چون فرمانده کل قوا دارند که انهم رهبراست و ایشان هستند که هرجا لازم دیدن حرفی بزنن یا موضع گیری بکنن یا نکنن . نظامیان فقط وفقط سرشان در کار خودشان باید باشه که چگونه تاکتیکها وتکنیکهای دفاعی کشور را تقویت وبروز کنند . (3469481) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۱۵:۳۳
تا كى عده اى از طرف ملت فهيم و با سابقه فرهنگى درخشان در احترام به ساير ملل و اديان به تمام دنيا فحاشى و پرخاش خواهند كرد . اين خطاهاى بزرگ از چشم بزرگان كشور ديده مى شود (3469520) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۱۷:۱۰
در دپلماسی جهانی ادبیات جور دیگری است نوع گفتار خیلی مهم است ایا منافع ملی اقتضای چنین حرفهایی رامی کند کسی ازمملکت دفاع می کند که باحرف وعملش منافع ملی راحفظ کند همین عم لها باعث هم شیخ نمر مظلوم شود وهم ایران به جای عربستان محکوم شودوامروز ما دنبال تنش زدایی با عربستان خبیث باشیم (3469522) (alef-13)
 
میبدی
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۳۱:۱۶
ادب داشته باشید اقا اسلام دین رافت است پیامبر با دشمنان نیز با ادب رفتار می کرد .تشکر حتی از طرف دشمن نیز نشانه ادب انهاست. (3469551) (alef-13)
 
طارمی
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۳۹:۱۸
به امید روزیکه یک رئیس جمهور ویک وزیر خارجه داشته باشیم (3469567) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۵۶:۳۶
واقعا...... (3469608) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۶:۳۱:۰۱
این آقا دقیقا چه منصبی داره که در همه چیز دخالت میکنه؟ در ضمن ایرانی مسلمون همیشه باید ادب داشته باشه در کلام و رفتار (3469668) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۷:۴۱:۱۱
به عنوان یک شهروند ایرانی به شما آقای نقدی می گویم شما حق ندارید به عنوان یک مسئول ایرانی به یک مسئول خارجی توهین کنید. شما وظیفه دارید از این تریبون برای ایران اسلامی ارزش و افتخار و ادب و اعتبار ... و مکارم اخلاق بیافرینید. شما مفتخر به مقام سرداری شده اید که نشان داده اید به ارزش های یاد شده وفا دارید. این ادبیاتی که به شما نسبت داده اند شایسته شردار است. (3469778) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۷:۵۹:۰۰
فبما رحمة من الله لنت لهم ولو كنت فظا غليظ القلب لانفظوا من حولك
انك لعلي خلق عظيم.
اينها در وصف پيامبر عظيم الشاني است كه خداوند به او فرمان داد:
اشداء عاي الكفار، رحماء بينهم...
به نظر مي رسد استواري بر دين و آيين و دفاع محكم از ملك و ملت
هيچ تنافري با رعايت ازب و نزاكت و سخن نرم و لين نداشته باشد.
ادع الي سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنه...
اگر همه ما باور داشته باشيم كه پيامبر با قدرت منطق و با رافت و مهرباني
قلب ها را تسخير كرد و مردمان تشنه حقيقت و عدالت را شيفته و جدب آيين اسلام كرد
و نه شمشيرهاي آخته... امروز در كنار و اعدوا لهم من استطعتم بالقوة و رباط الخيل...
استراتژي اساسي مان را بر قدرت فرهنگي و توان فكري و استدلالي
طراحي مي كرديم و به زباني سخن مي گفتيم تا مردماني كه جانشان بر فطرت الله بنيان گذاشته شده از كلام ما امنيت و خير و آزادي و رهايي مي شنيدند و مي فهميدند و باور مي كردند. (3469813) (alef-13)
 
علی رضا
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۸:۰۲:۰۵
سلام - به نظر بنده در جامعه اسلامی باید آدم های منطقی و کسانی که کنترل هیجان داشته باشد مسئول باشد از طرفی این گونه صحبتهای افراطی را سریع انتشار ندهید (3469820) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۸:۱۶:۱۹
هرکس رئیس بخش خودشه اگر که تو نمی دانی
البته قصد طعنه زدن داری که می گوئی کشور چند رئیس داره و هم فکرات که روی هم هزار نفر نمی شید تائیدت کرده اند ولی شما فقط در حد مجازی باقی مانده اید و همانجا همیشه خواهید ماند و کشور به نیروی بازوی یبسیج و سپاه و ارتش مقتدر می گردد هرچند دشمن ناراحت باشید و از این ناراحتی بترکید (3469850) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۸:۲۱:۲۲
من بعنوان یک ایرانی که سالها در بسیج فعالیت داشته ام تشکر آقای کری را بد نمیدانم " گروه دلواپسان آمریکایی وایرانی بدنبال آن بوده وهستند تا به هر نحو ممکن بهانه ای بوجود آید تا اجرای برجام به تعویق بیافتد و یا شکست بخورد " تشکر جناب کری دقیقا به همین منظور است که با این اقدام ایران بهانه ای برای دلواپسان آمریکا بوجود نیامد " اگر چه ظاهرا دلواپسان ایران چون جناب نقدی نیز از مرتفع شدن این مشکل بروش دیپلماسی دل خوش ندارند لذا اینگونه موضع میگیرند (3469862) (alef-13)
 
پرتو
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۹:۳۱:۲۷
چرا دولتمردان با هم هماهنگ نیستن؟ (3469986) (alef-13)
 
حسنا
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۲۰:۱۹:۱۲
مگرمامسلمان نیستیم؟ چرادرکشورمابه اینگونه افراد مسئولیت میدهند؟این جملات اززبان یک مسئول، واقعا آبرو ریزی است. (3470081) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.